Şimdi Ara

Rezilliğin Bu Kadarı, Utanma da Kalmamış (2.EL içerir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 3 aydır evleneceğimden dolayı 2.el araçları takip ediyorum. Denk geldiğim ilanı paylaşıyorum. Sinirlerimi zıplatıyorlar sabah sabah :)

İlanın açıklamasına bakarsanız adam diyor ki alın arabayı yaptırın hasar kaydı da olmayacak, km'si de düşük sıfır araç gibi satarsınız. Kim bilir böyle alınıp şu anda kazasız sıfır diye satılan ne kadar araba vardır. İnsanlarda şeref, utanma, dürüstlkten eser kalmamış. Bir de utanmadan fiyat 2 gün geçerli olacaktır yazmış :)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-opel-corsa-2018-cikisli-10-bin-de-hasar-kayitsiz-2020-muayeneli-622950072/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phoenix_88 -- 7 Kasım 2018; 10:36:30 >

• Niye ilanın nesi var?

ilanda ki aracınızı arayıp selamun aleyküm demeden tramer varmı tramer diyenlere gayette mustehak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne var ilanda arabayı yaptırmadığı için hasar kaydı yok tabiki öyle satıyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • düz bi vatandaş bu araca yaklaşmaz, bunun alıcısı yine sanayici olur yarım yamalak yapıp satar
  • İlandaki tek yamukluk kategorisi hatalı, onla ilgili şikayetimi de ilettim. Hasarlı araçlar kategorisinde olmalıydı.

Onun dışında açık açık her şey ortada zaten.

Sizin bahsettikleriniz aracı alıp toparlayacak olan kişinin yapacakları.
  • Rezilliğin Bu Kadarı, Utanma da Kalmamış (2.EL içerir)

quote:

Araç sıfır sayılacak seviyede temizdir.

Utanmazlığın da bu kadarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ultrasaray0643

Niye ilanın nesi var?

ilanda ki aracınızı arayıp selamun aleyküm demeden tramer varmı tramer diyenlere gayette mustehak
    başka bir ilanda 1 hafta önce açıklamasında 33 bin tl tramer var yazıyordu bu hafta o yazıyı kaldırmış. bunlara selam dahi vermeyeceksin.
  • Artık malum sitede araç satılmaz. Dün aracıma saçma bir takas geldi mesela. Adamda 2017 Polo bende 2017 golf. Km ler aynı 5800 civarında ve ikisi de manuel. Adam utanmadan üste 15 bin vereyim diyor. Dedim ki aynı özellikte olduklarından dolayı liste fiyatına bak aradaki farka rağmen nasıl bu rakamı teklif ediyorsun diye. Adam diyor ki benim aracım o kadar değersiz değil. Birde benim Arabam ikinci elde 90 edermiş kendinin ki 85 😂 güler misin ağlar mısın artık gına geldi. O nedenle bu millete müstehak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güzel ülkemin Temiz ve Güzel müslümanları ne Bekliyorsunuz ki. 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Forumda da bu durumu normal karşılayanlar var. Artık kültür edinmişiz demek ki. Adam ilanda üstüne basa basa demeye çalışıyorki al yap hasarsız diye sat yani ama gayet normalmiş. Yorum yok!!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.