Şimdi Ara

Revolution (2012) [BİTTİ] (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.866
Cevap
21
Favori
60.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hay o dizimag i kapatanı
  • Sezon 2 bölüm 11 hakkında:

Bu bölümde tüm başrollerin ilişkileri güçlendi, dede-torun, baba-oğul, eski ssevgililer, eski eşler. Benim ilgimi çeken bilim kurgu tarafı en çok, bakalım Aaron'un arkadaşı gelecek mi tabi birde salgın tehlikesi ve Vatanseverlerin planları var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilginç bi bölüm.gittikçe daha çok bağlaniyorum diziye ve daha once hiç bi dizide böyle hissetmemiştim.

ayrica bence bu dizinin çok daha fazla takipçisi olmali. konusundan tutun oyunculara kadar üst seviye bi dizi ama forumda gördugum kadariyla pek ilgi çekmemiş.ama ben izleyici kitlesinin çok daha fazla olacagini duşunuyorum.

• ChicharitoBalbazar kullanıcısına yanıt
    katılıyorum gerek konu gerekse oyunculuk anlamında gayet iyi ve hakkettiğinden daha az ilgi görüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

katılıyorum gerek konu gerekse oyunculuk anlamında gayet iyi ve hakkettiğinden daha az ilgi görüyor

daha ikinci sezonu BrekingBad in bile başlarda ne kadar sıkıntılar çektiğini biliyoruz revolution hakkettiği değeri elbet bulacak:)

umarım öyle olur çevremde bazı arkadaşlarımda var bu diziyi severek izleyen ama forumda pek takip edilmiyor TWD gibi değil yani
  • 11.bölüm

Genel olarak aptallıklarla geçti.

Merak ettiklerim bu nano techin daha fazla neler yapabileceği, kadın tanrıdan ne farkı var dedi zaten :D

Birde monroe ile oğlunun neler yapacağı.

Diğer taraftada tom ve ailesine neler olacağı.
  • dizi çok iyi gidiyor. ilk sezon ile ikinci sezon arasında dağlar kadar fark var. Fringe'nin yerini tutmasa da boşluğu dolduruyor en azından. Under the dome da başladı galiba. Dexter

bu arada bi pm isterük
  • Dun oynadimi dizi

• quote:

Orijinalden alıntı: hannibal

dizi çok iyi gidiyor. ilk sezon ile ikinci sezon arasında dağlar kadar fark var. Fringe'nin yerini tutmasa da boşluğu dolduruyor en azından. Under the dome da başladı galiba. Dexter

bu arada bi pm isterük

Under the dome 30 haziranda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bakayım bugün 12.bölüm çıkmıştır
  • sıkıldım bu bölümde

bölümün sonunda monroe nun oğlu panzehiri aldıktan sonra noldu?izleyemedim orayı orda bitti mi acaba

orada komutanın adamları içeriyi bastı ama genç monroe nun oğlu sağlam tabi hemen esir aldı komutanı orda bitti

2.sezon çok iyi başlamıştı son iki bölümdür biraz durgun diğer bölümlere göre ama yinede güzel gidiyor bence
  • bende herhafta takip ediyorum diziyi gayet güzel ilerliyor
  • salgınla falan uğraştıkları için biraz sıkıcı oluyor ama olsun idare edicez artık.

bu arada tom a bir şey olursa çok sinirlenirim

bide o kadar gizli gizli buluşuyorlar insan tedbir alır biraz

bencede tom çok iyi bir karakter umarım ilerki bölümlerde miles ve monroeyla birleşir tekrar
  • Dizi bu sezon kabuk değiştirdi. Gerçekten çok iyi gidiyor.
  • Aaron yoktu bu bölümde
  • Önceki bölümlere göre durgundu.

Bu Tom ve karısıda saatte bir buluşuyor.Biride çıkıp demiyor ki biraz azaltalım yakalanacağız.
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.