Şimdi Ara

RETURN OF THE KİNG!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Qralın tekrardan gol kralı olması içten bile değil tehlikenin farkındasınız değil mi?

bu adamın futbol zekası az daha yüksek olsa cavani van persie(yükseliş zamanı tabiki) kalibresinde olurdu.Ama bu hali bile onu bu ligde kral yapar. ligi tanıyor çok beslenecek trabzon tarafından sinyali verildi zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tarja Turunen -- 14 Ağustos 2017; 1:22:38 >

• Off be birşey sorucam Gomise gs ne kadar verdi ona verilecek parayı burak olurdu kalan paraya başka mevkiye kaydır
  • Bize kesin golü var. Gönderiliş biçimi rezaletti. Tercih edilmemesi ayrı rezalet. Dursun'un yatacak yeri yok Sneijder, Burak ve Sabri konusunda. Gönderirsin ama bu şekilde değil.

BU sezonun açık ara gol kralı olur. Trabzon muhteşem besliyor. Geldiği gün ne yazdıysam bir bir oluyor. 27+ gol atacak. 6-8 arası falan asist yapar.
  • Kral hemen salladı 2 tane maşallah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özlemişim kralı keşke hiç yollamasaydık
  • Adam göze hoş gelmeyen futbol oynuyor diye kötü oyuncu yaptık. Şimdi de neden yolladılar diye hayıflanıyorsunuz.
  • Kilo Moana kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle.Sabriyi gönderiş biçimleri neydi öyle ya ? yok hizmet verdi falan.Döve döve göndermemiz lazımdı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

Aynen öyle.Sabriyi gönderiş biçimleri neydi öyle ya ? yok hizmet verdi falan.Döve döve göndermemiz lazımdı

Dostum bana kalsa ben 8 sezon önce gönderirdim. Ama bu adamlar Türk futbolcu mikrofon uzatıldığında ilk defa görmüş gibi yarım saat yanlış konuşur camiaya zarar verir.

O yüzden kimsenin ağzına laf vermeden gönderecektin Sabri'yi.
  • TT arenada yine gs-manchester United cl maçı var maçı mutlak kazanması lazım GS nin,Burak bir oraya bir buraya koşuyor sahada basmadik yer bırakmıyor ,kral Ronaldo ile yarışıyor o sene ,korner oldu kral Manchester e de taktı ,anonscu 17 numara yilmazzzzzz derken aradan birileri gözümün önünde yuhhhh çekti o anı hiç unutamıyorum

Bu nedir ya bu çok adii bişey bu çok insafsizlik vijdansizlik bunun taraftarlik felan değil bunun adı tribün terorizmidir işte o gün bu gündür gs olayı bitmiştir benim için beter olsunlar son iki yıl çok iyi rezil oluyorlardı ,fakat dünkü maçtan sonra çok olumlu yorumlar var maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.