Şimdi Ara

Retina macbook pro turkiyede!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar basliktaki gibi haberler okuyorum son iki gundur. Yeni macbook prolar (retina) Vatana ve bimekse gelmis diye. Gercekten gelmis mi gelmisse fiyatlar nasil?? Ben vatanin veya bimeksin sayfasinda goremedim bisey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: freeman8476

Merhaba arkadaslar basliktaki gibi haberler okuyorum son iki gundur. Yeni macbook prolar (retina) Vatana ve bimekse gelmis diye. Gercekten gelmis mi gelmisse fiyatlar nasil?? Ben vatanin veya bimeksin sayfasinda goremedim bisey.

Bimeks e retina haricindeki yeni modeller geldi ben aldim, vatan hala eski modelleri satiyor sordum ne zaman gelecegi belli degil dedi. Zaten bilkom da getirmedi daha retina yi önce bilkom getirir ilk ordan takip et..

• Pupaya ve satürn e gelmiş durumda retina
    Hatta saskinbakkal pupa geldi ve bitti dedi.

• geldide fiyattan haber verin
  • Pupa 5700
    Satürn en iyi fiyat garantisini veriyor. 6000 yazmislardi, bilkom daha ucuz dedim, o anda nete girip baktık, evet o zaman bilkom fiyatından verebilirim dedi. Gidip pupanjn Sitesiden 5700 u gösterin, world e iki ay erteleme ve 10 takat yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: motorkiran

Pupa 5700
    Satürn en iyi fiyat garantisini veriyor. 6000 yazmislardi, bilkom daha ucuz dedim, o anda nete girip baktık, evet o zaman bilkom fiyatından verebilirim dedi. Gidip pupanjn Sitesiden 5700 u gösterin, world e iki ay erteleme ve 10 takat yapıyor

Peki bu fiyatlar baz modeli olan icin mi?

• Evet, zaten iki klasik modeli mevcut

2.3 8 gb 256 5700
    2.6 8 gb512 7200

Diğer konfigürasyonlar yok, sipariş üzere geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: motorkiran

Evet, zaten iki klasik modeli mevcut

2.3 8 gb 256 5700
    2.6 8 gb512 7200

Diğer konfigürasyonlar yok, sipariş üzere geliyor

Bu fiyatlar hakketen cok yuksek..Vatana ve diger teknomarketlere geldiginde bu fiyatlar nekadar iner sence??

• Vatanın özel indirimleri dısında pek düşünmüyorum şahsen. Mac le yeni ilgilenmeye başladım, edinme surecindeyim ama onceden gördüğüm kadarıyla pek bir indirim beklemiyorum açıkcası.

• Elimde 512gb ssd var. Onu takmak üzere retinanın en düşük hdd seçeneğini almak isterdim ama Apple sistemi değiştirmiş.
    Elimdeki ssd ayriyeten satabilir miyim acaba??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaklaşık 1 ay kadar önce cevahir teknosaya gitmiştim ve onlarda halen 2010 yılında çıkan gt330m ekran kartlı model vardı şu çift çekirdekli i7 işlemci olan ve hala o modeli 5000 tl'ye satıyorlardı.daha sonra 3 hafta önce yine bu forumda emirbt adlı kullanıcı vasıtasıyla istinye park pupa mağazasından gittim ve aldım.
  • Suadiye teknosada beyaz MacBook var hocam senelerdir duruyor, 2500 :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.