Şimdi Ara

Resto Druid Arena

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kuzenimle arena yapıyoruz tabi ki ben low rating. Healer class oyna dedi bende Resto druid hoşuma gittiği için (şekli şemali daha önce oynamadım druid) açmak istiyorum. Fakat o feral druid diyorki Resto Druid olursan high rating yapmayız falan filan healler aynı diyor. Paladin Shaman Priest oyna diyorda dediği gibi iki druidin healleri aynı diye bir etkisizlik söz konusumudur ?

• 2v2 de priest 3v3 te shaman avantajlı yalan yok ancak işini bilen druid 3v3 de high rating alır. 2v2 de yanındaki kişiye çok bağlı olduğun için daha zor. Yani bir priest oynamaya göre çok daha iyi beceri isteyecektir. Önümüzdeki patch druid komple yenileniyor iyi mi kötü mu bilmem ama tavsiyem hangisini seversin onunla oyna sonuçta bu patch o iyi olur öteki patch başka biri. Ayak uyduramazsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler yorumun için peki 2v2 de iki classta druid olmasının bir dezavantajı var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daykoo -- 31 Temmuz 2013; 1:16:24 >
  • Bütün CC'ler diminish return'e takılır,hiç tavsiye etmem
  • Anladım teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuke General

2v2 de priest 3v3 te shaman avantajlı yalan yok ancak işini bilen druid 3v3 de high rating alır. 2v2 de yanındaki kişiye çok bağlı olduğun için daha zor. Yani bir priest oynamaya göre çok daha iyi beceri isteyecektir. Önümüzdeki patch druid komple yenileniyor iyi mi kötü mu bilmem ama tavsiyem hangisini seversin onunla oyna sonuçta bu patch o iyi olur öteki patch başka biri. Ayak uyduramazsın.

Avantaj ile dominate arena'yı birbirinden ayırmak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mareşal_T®

quote:

Orijinalden alıntı: Nuke General

2v2 de priest 3v3 te shaman avantajlı yalan yok ancak işini bilen druid 3v3 de high rating alır. 2v2 de yanındaki kişiye çok bağlı olduğun için daha zor. Yani bir priest oynamaya göre çok daha iyi beceri isteyecektir. Önümüzdeki patch druid komple yenileniyor iyi mi kötü mu bilmem ama tavsiyem hangisini seversin onunla oyna sonuçta bu patch o iyi olur öteki patch başka biri. Ayak uyduramazsın.

Avantaj ile dominate arena'yı birbirinden ayırmak lazım.

Ayrıntıların içinde boğulmaya gerek yok canım Netice aynı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.