Şimdi Ara

Resmi Yeni Serverde Başlayacaklar Konuya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • destan sunucusu açılıyormuş x2 eşya düşürmeli. zaman geçirecek oyun arıyorum tekrar başlayacağım büyülü keskinlik olarak. varsa başlayacak olan buradan ortak sohbet açayım oyun içi konuşuruz.

• Ben başlamayı düşünüyorum.Karakter seçiminde karar veremedim henüz.
  • Ben de başlayacağım beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bedensel olarak başlamayı düşünüyorum
  • Zihinsel olarak başlayacağım sanırım. bi discord oluşturursa eğer biri güzel işler yapabileceğimizi düşünüyorum
  • Destan sunucusuna girebilen var mı, promo kod buldum sunucuya giremiyorum çıldıracağım
  • Mavi bayrakta 4-5 arkadaş başladık, nickim KOMP
  • Kod nerden bulabilirim

• Başladım fakat ban yedim arkadaşlar :) 3k ep çeken bir arkadaşım oyunu bıraktığı için çarını bana devretti. Kendi çarımdakileri aldığım çara aktardım. Çarı aldıktan sonra kendi e-postama geçirdim ve tüm hesaplarım 2 saat sonra ban yedi. Arkadaşa hile kullandın mı diye sordum, m2bob kullanmış. Hile kullanmadığını sanıyordum. Sonuç olarak ilk 50'deki hesap ve 2 günlük emeğim çöp oldu :) Kendi hesabıma attığım epte boşa gitti. Çok koydu :)
  • oyundaki nickim Chro . olumlu gidiyor şuana kadar serverin en iyi sürgünlük zırhını yaptım ama 61de bırakacağım için satmaya çalışıyorum. +9 ying yang 15 şimşek 2k hp . ilk günden 2k hp deri çizme düşmüştü.
  • Hala oynayasım var ama kaynakları tükettik ya
  • bende başlayacağım ama promo kodu nerden bulabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sesegayi batiran adam

bende başlayacağım ama promo kodu nerden bulabilirim?
    Artık bulamazsın hocam hepsi bitti diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cazoria

Başladım fakat ban yedim arkadaşlar :) 3k ep çeken bir arkadaşım oyunu bıraktığı için çarını bana devretti. Kendi çarımdakileri aldığım çara aktardım. Çarı aldıktan sonra kendi e-postama geçirdim ve tüm hesaplarım 2 saat sonra ban yedi. Arkadaşa hile kullandın mı diye sordum, m2bob kullanmış. Hile kullanmadığını sanıyordum. Sonuç olarak ilk 50'deki hesap ve 2 günlük emeğim çöp oldu :) Kendi hesabıma attığım epte boşa gitti. Çok koydu :)
    M2bob’u nasıl kullanmış bana yardımcı olur musun ?

• Sitesinden üye olup indiriyorsun. Free kullanacaksan günlük 100mblık bir dosya indirip klasörün içine atman gerekiyor.

Beyler oyuna tekrar başladım. Bu kadar kayıptan sonra uğraşmamaya karar verdim. M2bob premium satın aldım. Çarları bırakıyorum tertemiz para kasıyorlar. Kastıklarımı her gün sonunda temiz bir çara aktarıp belli bir sermayeden sonra sıfırdan temiz bir çarla başlamayı düşünüyorum. Daha çarlar 22 level olmasına rağmen 4-5m para birikti ama notebookun harddiskini kırdığım için şu an oynayamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cazoria

Sitesinden üye olup indiriyorsun. Free kullanacaksan günlük 100mblık bir dosya indirip klasörün içine atman gerekiyor.

Beyler oyuna tekrar başladım. Bu kadar kayıptan sonra uğraşmamaya karar verdim. M2bob premium satın aldım. Çarları bırakıyorum tertemiz para kasıyorlar. Kastıklarımı her gün sonunda temiz bir çara aktarıp belli bir sermayeden sonra sıfırdan temiz bir çarla başlamayı düşünüyorum. Daha çarlar 22 level olmasına rağmen 4-5m para birikti ama notebookun harddiskini kırdığım için şu an oynayamıyorum
    boşa risk alıyorsunuz bi buldun mu bütün ip i banlıyorlar. banlanırım psikolojisiyle adamın oynayası da gelmiyor. 4-5m dediğin nedir ki hilesizde yaparsın.

55 level suradan sıkıldım şuan bedensel 62 levelim. 21k can + 70m para var. oyuna sadece 59 tl yatırdım exp yüzüğü + kat bileti için.
  • Aksine risk almamak ve uğraşmak istemediğim hile kullanıyorum. Her ne kadar illegal olsa da, ilk başta getirisi az gibi gözükse de, botlar 50-60 levele gelince temiz bir sayfa çekmeden önce güzel para kazandıracaktır IP ban yiyeceğimi düşünmüyorum. Sabit ip kullanmıyorum. Modem resetle bitti. Ban yese de çok büyük bir kayıp olmuyor. Bu zamana kadar neden bu kadar hamallık yaptım bilmiyorum. Başarılar dostum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.