Şimdi Ara

resmi note 6 pro mu mi note 3 mü mi5 s plus mı .hangisini önerirsiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    telefon alacağım eski telefonum mi5 32 gblığı eşime verdim
    redmi note 6 pro 64gb 1500 lira civarında sıfır ithalat garantili
    mi note 3 64 gb 1000 lira ve mi5s plus 64 gb ikinci el olarak 800 1000 lira arasında ikinci el olarak
    Hangisini almam daha mantıklı olur. Genel olarak sosyal medya internet ağarlıklı kullanımım var .oyun merakım yok .Aldığım telefonu herhangi bir sıkıntı olmadığı taktirde uzun yıllar kullanıyorum. Bilgili olan arkadaşlardan öneri bekliyorum. Yakın zamanda almak istiyorum. Emanet telefonla idare halindeyim

• Yazdığınız 2. el modeller, garantileri devam ediyorsa ve temiz cihazlarsa alınabilir. Fakat "Telefonları yıllarca kullanıyorum. Oyun merakım yok" dediğiniz için bütçeniz de elveriyorsa SIFIR Redmi Note 6 Pro almanız daha doğru bir seçim olur; zira telefon sıfır olduğu için pili de sıfır olacaktır ve 2. el olanlara göre daha uzun süre pil sorunu olmadan kullanabilirsiniz.

Eklenti: Bu cihazlar arasındaki pil kapasitesi farklarını vurgulamayı unutmuşum. Mi Note 3 3500 mAh, Mi5s Plus 3800 mAh, Redmi Note 6 Pro ise 4000 mAh'tır. Dolayısıyla, sıfır Redmi Note 6 Pro alırsanız, hem daha yüksek pil kapasiteli hem de sıfır pilli bir telefon almış olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenman -- 11 Mart 2019; 17:36:8 >
  • Pil konusunda redmi note 6 pro, geriye kalan herseyde mi note 3, iki cihazıda kullandım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.