Şimdi Ara

Resmi lansmandan önce sızdı: Karşınızda Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bütün dönem yatıp bitirme ödevini son gün hazırlayan öğrenci gibi, tasarım kötü ,arayüz kötü, donanım vasat.

• Ben arkası siyah beyaz olanı beğendim ama Beşiktaşlı olmadığım için almam, bence fena değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu arama motoru tasarımındaki güzelliği bir türlü android ve telefonlarda yapamadılar

• çok albenisi gözükmüyor

• artık her telefon çerçeveyi azarltmak zorunda , thanks samsung
  • ön taraf LG Q6 resmen
  • eğer başıma bir şey gelmeyecekse: ben beğendim görünüşünü bunun :d

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çerçeveleri birinden almış diğerine vermişler

• Google maalesef Nexus 4 gibi uygun fiyatlara inmedikçe bu telefonu satamaz. Son 4-5 telefonları hepsi çöp oldu.

Ya hi çıkarma, yada Xiaomi gibi uygun fiyatlı çıkar da millet alıp kullansın.

Olmadı parayı bastır Apple'ı satın al.

• Ula samsung seni severim de nerden çıkardın şu 18.5 a 9 ekranı. Beğenemedim gitti...

• vestel venüsler daha iyi gözüküyor!

• 1. serinin kamerası çok güzel çekiyordu. (aslında işliyordu) Uzun zaman birincilikte oturdu dxomarkta. Şu an merak ettiğim tek şey kamerası. Tasarım olarak samsungun önüne geçecek firma sanmıyorum çıksın. İşlemci en üst modelin geliştirilmiş hali ile gelmişti. Şimdi s835 ile çıkacak. Piyasada bir çok firma zaten s835 le çıktı. Saf Android olması ve güncellemeleri ilk alan cihaz olması güzel. Onun dışında insanları cezbeden pek bir tarafı yok. Ülkemizde resmi satışının olmaması da handikap fiyatı açısından.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sony gibi buda odun resmen odun cerceveye bak tasarima bak hizaya gel :) neyse ciksin bestbuy yada siparis veren olursa incelerim.note ile yola devam :)

• XL modelinin çerçeve yapısı kullanışlı olmuş .İphone gibi çerçevesiz yapacağız diye ekrandan çalmamışlar.Çerçeveler küçülmekle kalmamış kalan o alan görselde görüldüğü üzere çift hoparlör olarak değerlendirilmiş ( alt ve üst tarafta). Ön tarafta kullanacak alan kalmadığından parmak izi arka tarafa konumlandırılmış . Kullanışlılığı tartışılır ama olmamasından iyidir .Konumu itibariyle orta kısıma yakın rahat ulaşılabilir . Donanım olarak en üst donanımı kullanır ,kamera konusunda da başarılılar,güncelleme de sıkıntı yok zaten bu model olmuş...

• this is the new shit

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.