Şimdi Ara

RESİMLİ & DETAYLI NOKIA N95 İNCELEMESİ by Reis-i Eagles™ SSS, DESTEK, PAYLAŞIM (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.800
Cevap
3
Favori
171.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostum bildiğim kadarıyla sende n95 var.O sitedeki itunes ile senin bi ilgin yok oralara hiç girme.Yapman gereken çok basit.Telefonundan uygulamalar oradanda podcasting bölümüne girmek.Wi-fi bağlantın varsa karşına zaten bi ton konu çıkacaktır onlara teker teker girebilirsin.Bilgisayardanda ben şöyle bişey buldum ntv radyonun sanal alem diye bi programı var onun podcast yayınlarının bulunduğu bi site.http://podcastrehberi.com/sanalalem.xml
    Her konunun altında bi mp3 linki vardır onlara tıklayarak geçmişde yayınlanan sanal alem programının içeriğini baştan sona dinleyebilirsin.

Bak mesela az önce bahsettiğim sabah gazetisinin sitesinde bulunan podcast sistemi.Sayfanın alt kısmında teknoloji den sağlığa kadar bir çok mp3 formatında bilgilendirici yayın bulabilirsin.http://www.sabah.com.tr/podcast/

İşte sabah gazetesinin teknoloji bölümünün podcast yayınları:http://www.sabah.com.tr/podcast/teknoloji.xml

Bu son verdiğim adresde farklı farklı konular vardır ve her birinin altında mp3 formatında o konuyla ilgili bilgilendirici yayınlar bulunmaktadır.

Takıldığın bi konu olursa yardımcı olurum.

quote:

Orjinalden alıntı: Mardini

Kardeş ilgin için teşekkürler peki sitede adı geçen iTunesi biz cep telefoununa mı yüklüyoruz ? Reis kartal bu konuda da bir inceleme yapacak mısın ? :) Ya da crux2005 kardeşimiz eğer biliyorsan sen birşeyler yapabilir misin bu konuda ?

• kardeşim illa n95'in çektiği fotolar diye yeni topicmi açalım,koyun artık şu fotoları gözümüz bayram etsin
  • hocam eline sağlık süper alet ama şarj problemi olmasa direkt n95e kayardım ama şuan w960 gbi görünüo
  • reisin yaptigi yontem cok mantikli yeni bir sey oldumu ilk mesaja ekliyor ve kimse sayfalarca okumak zorunda kalmiyor bravo reis bu arada pm attim bi bakasydin yaw kac gun oldu
  • N70 de tv,trafik kameraları ve teletex yayını izeyebiliyorduk.N95'te bunları izleyebiliyormuyuz hangi menüden gireceğiz izlemek için? teşekürler...N70 te 8 adet Tv kanalı vardı N95 te göremedim böle bişey...
  • hocam bu konuyuac birazda bizde anlayalim nasil izliyordun bedavami???
    quote:

Orjinalden alıntı: ALPAY_ANK

N70 de tv,trafik kameraları ve teletex yayını izeyebiliyorduk.N95'te bunları izleyebiliyormuyuz hangi menüden gireceğiz izlemek için? teşekürler...N70 te 8 adet Tv kanalı vardı N95 te göremedim böle bişey...
  • quote:

Orjinalden alıntı: yegoadam

hocam bu konuyuac birazda bizde anlayalim nasil izliyordun bedavami???
    quote:

N70 de tv,trafik kameraları ve teletex yayını izeyebiliyorduk.N95'te bunları izleyebiliyormuyuz hangi menüden gireceğiz izlemek için? teşekürler...N70 te 8 adet Tv kanalı vardı N95 te göremedim böle bişey...

İBB nin sabit kamera IP lerinin bulundugu linkler var
    Jpeg basiyorlar
    sanirim 5 saniyede 1 resim olacakti

bir link bulursam yazarim
  • quote:

Orjinalden alıntı: yegoadam

hocam bu konuyuac birazda bizde anlayalim nasil izliyordun bedavami???
    quote:

avea hattı kulanan arkadaşlar,N70 ten mobilvizyon ayarlarını yaptıktan sonra 8 adet türk tv kanalı ve istanbul ve izmirde 6 adet online trafik kamerası ve teletexten borsa verilerini izleyebiliyor.benim önceki telefonum N70 di ve ben bunları mobilvizyon ayarlarını yaptıktan sonra gprs fiyatı karşılığı izleyebiliyordum.ama N95 te bunu henüz çözemedim...

• Çok ayrıntılı ve güzel bir inceleme olmuş, eline sağlık eagle

• İBB nin sabit kamera IP lerinin bulundugu linkler var
    Jpeg basiyorlar
    sanirim 5 saniyede 1 resim olacakti
    bir link bulursam yazarim

bu menü wadofone kullanicilarinda dogrudan sifira basik tutarak baglandiginizda e devlet menüsü altinda var
    telefon uzerinden goruntu daha once aliyordum ama simdi denedigimde görüntuler yuklenmedi ama asagidaki resimlerin aynisini cepten de gorebiliyorsunuz

web adresi
    http://tkm.ibb.gov.tr/kameralarimiz.aspx
    asagidada sayfa bilgisi ve goruntuler var
    saygilar

• Eagles kardeş ya bu word dosyalarının linkinde bi sorunmu var indiremiyorumda "-" leri sil demişsin sildim ama site açılmıyo rapidin ana sayfası açılıyo bi bakarmısın
  • reis yedek batarya almak sart o zaman bu n 95 e
  • yenileri 1. sayfaya eklemek akıllıca gerçekten,
    ve gördüğüm en ayrıntılı inceleme emek vermişsin teşekkürler

bende bu aralar n95 bakıyorum,
    (yanlış anlaşılmasın n80 den çok memnunum)..
  • Arkadaşlar merhaba bendede n95 var daha bugün aldım ama wireless bağlantısı bir türlü yapamadım bilgisayarı buluyor ama bağlan dediğimde wpa ön paylaşımlı anahtarı geçersiz diyor bunun nedeni nedir sizce söylerseniz sevinirim
  • 50 tane radyo kanalı kaydedildiğini bilmiyodum.Bu güzel bi ayrıntı olmuş.Dikkatini çeken böyle güzel ayrıntılar olurda bizlerle paylaşırsan seviniriz.Bu arada dosttum benim şu smartmovie ile film izlerken müzik dinleme mevzusu vardı.o konuyla ilgili bişeler yapabildinmi?
    quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

bu arada kulaklıkta mp3 dinlerken stereo genişletmeyi mutlaka yapın çok mayyak oluyo
    bide radyo 50 kana

bunlarıda ekledim incelemeye ayriyettten sonra silicem
  • beyler cruxun dedii oluyo son sürüm 3.41de denedim arkadanda şarkı açtım gayet 2si birlikte çaldı ama karışıo sesler tabi

bide youtube için video merkezine gelin servis ekle deyin gelen sayfada youtube var onu indirin sonra tekrar video merkezine gelin youtube u açın listeyi güncelle deyin
    karşınıza 15-20 dene video gelicek bunları direk izleme imkanı var
  • arkadaslar yukarda bir arkadasimizin dedigi gibi n95 te TV yayini mumkun ancak bu su an icin biizim teknoloji acisindan EN(!) gelismis ulkemizde 3G daha kullanilmadigi icin su an sadece gprs veya edge gibi yollarla ve sinirli mobil servis saglayicilarda mevcut o youtube videolarinda da maalesefki bu acikca goruluyor :( keske bi yolu olsa

ayrica podcastde video oynatabilen warmi bende sadece dokuman ve audio seklinde oynatiyor videolar icin illaki video merkezinemi gitmek lazim yoksa videocast ler icinde bi yol warmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shallow -- 17 Temmuz 2007; 9:55:50 >
  • videolu diyo var bikac kez karsilastim ama onlari acamio listeye eklediginde ismi duzgun ancak boyut 0byte olarak gorunuyo sorun o bakalim biraz daha arastiralim
  • sanmiorum ben bunu cnnturk un videocastleri icin denemistim orda bi tane secenek war adresi girip denedim bunu baska bi videocast icin daha denemistim telefon ustunden ulasabilcegimiz biyerdi ama unuttum simdi ondada ayni sorun oldu istersen dostum sende bi dene cnnturk den almayi bakalim yoksa sorun sadece bende mi
  • harikasın reis süper olmuş inceleme ellrine sağlık
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.