Şimdi Ara

RESİMLİ & DETAYLI NOKIA N95 İNCELEMESİ by Reis-i Eagles™ SSS, DESTEK, PAYLAŞIM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.799
Cevap
3
Favori
171.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dvb-t ne demek? anlamadım

quote:

Orjinalden alıntı: sakalak

dvb-t alıcılı çıkacakmı ki acaba bu modelden bi eksiği o gibi göküyor.
  • Hiç ortam ışığı detektörüne dikkat ettiniz mi? Bugun asansorde mesaj atiyordum. Asansorden ciktim ve birden karanlik bir ortama girdim. Asansorde tus takimi isiklarini kapatmis, karanliga girer girmez tus takimi isiklarini yakti ve cok hosuma gitti.

Bir de zannedersem sarsintiya karsi da bir sensor var. Telefonu elime alinca kucuk bir sarsintida ekran koruyucu kisa bir sureligine devreden cikiyor. 3 - 4 saniye sonra yine devreye giriyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: FlighTAiR

Hiç ortam ışığı detektörüne dikkat ettiniz mi? Bugun asansorde mesaj atiyordum. Asansorden ciktim ve birden karanlik bir ortama girdim. Asansorde tus takimi isiklarini kapatmis, karanliga girer girmez tus takimi isiklarini yakti ve cok hosuma gitti.

Bir de zannedersem sarsintiya karsi da bir sensor var. Telefonu elime alinca kucuk bir sarsintida ekran koruyucu kisa bir sureligine devreden cikiyor. 3 - 4 saniye sonra yine devreye giriyor.

Sensor olayi artik cogu ust model nokia'da var.
    Sarsintiya karsi sensor yok ama, sen eline aldiginda cihazin sag tarafindaki kamera tusuna dokunuyorsundur o yuzden ekran koruyucu devreden cikiyordur. O tu biraz hassas.

quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

quote:

Orjinalden alıntı: sky__walker

güzel inceleme, emek verilmiş gerçekten ancak hazır resimler yerine, cihazın resimleri çekilerek hazırlansa daha iyi olurdu diye düşünüyorum

çekecek başka bir N95im yok

(ne konuştumm beaa!!) reklam kokan hareketler...

sky__walker o halde sen b incelemeye goz at

http://forum.donanimhaber.com/m_13541961/mpage_1/key_/tm.htm

Bu arada guzel inceleme olmus Reis-i Eagles eline saglik

• Ne yani şimdi bi tane dahamı n95 alalım sana.Kel ilaç muhabbeti vardır bilirsin.Anladın sen onu
    quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

quote:

Orjinalden alıntı: sky__walker

güzel inceleme, emek verilmiş gerçekten ancak hazır resimler yerine, cihazın resimleri çekilerek hazırlansa daha iyi olurdu diye düşünüyorum

çekecek başka bir N95im yok

(ne konuştumm beaa!!) reklam kokan hareketler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crux2005 -- 13 Temmuz 2007; 23:38:24 >

• N95 en ıyı cekımını ben gece yakın cekımlerde buldum sıfır ısıksız ortmalarda bıle harıkalar yaratıyor gunduz cekımı bılmıyorumda umdugumu veremedı bırde gece vıdeo cekımlerınde ısıgı kullanamadıgımız cok kotu olmus
  • quote:

Orjinalden alıntı: espinho

N95 en ıyı cekımını ben gece yakın cekımlerde buldum sıfır ısıksız ortmalarda bıle harıkalar yaratıyor gunduz cekımı bılmıyorumda umdugumu veremedı bırde gece vıdeo cekımlerınde ısıgı kullanamadıgımız cok kotu olmus

arkadaşım buraya ekleyebilirmisin veya eklediysen linki verirsen iyi olur...
  • Halen yazılım yükleme konusuna el atmamışsın hocam,seni bekliyoruz bak

Arkadaşlar n95 de wfi üzerinden nete bağlanıp hangi msn proğramıyla görününtülü konuşma yapabiliyoruz,varmı böyle bir uygulama özellik
  • quote:

Orjinalden alıntı: kutluhan sevim
    Arkadaşlar n95 de wfi üzerinden nete bağlanıp hangi msn proğramıyla görününtülü konuşma yapabiliyoruz,varmı böyle bir uygulama özellik

görüntülü konusmadan kastin nedir ? eger kamera gibi birseyden bahsediyorsan yok oyle bir sey
  • Uzun zamandır foruma takılamıyorum ancak inceleme gerçekten güzel olmuş ve çok emek harcanmış

Ellerine sağlık

• ben linki bulamadım
  • podcasting denen bir olay var belki bir çoğunuz nedir bilmiyordur ben ufak bir açıklama yapayım pocasting radio kanallarının ve tv kannallarının görsel video ve ses kayıtlarının tutulduğu ve bunları bizim gibi kullanıcıların hizmetine sunulduğu bir platformdur.ben wifiden bağlanarak podcasting üzerinden cnn türkün videoları indiriyorum özellikle haftalık hava durumu ve söylşi proğramlarını izlemek güzel oluyor.Tamamen ücretsiz bir uygulamadır indirdiğiniz mp4 videolar çok kaliteli denemenizi tavsiye ederim
  • Güzel inceleme.Eline sağlık dostum.
  • Evet dostum n95 le yapılacbileceklerden birisi olan podcast sistemi gerçekten çok güzel bi platform.Bilmeyen arkadaşların kafasında canlansın diye bi zamanlar youtube da bununla ilgili bi video bulmuştum onu sizlerle paylaşayım.
    http://www.youtube.com/watch?v=eEIC2bS7eBI
    quote:

podcasting denen bir olay var belki bir çoğunuz nedir bilmiyordur ben ufak bir açıklama yapayım pocasting radio kanallarının ve tv kannallarının görsel video ve ses kayıtlarının tutulduğu ve bunları bizim gibi kullanıcıların hizmetine sunulduğu bir platformdur.ben wifiden bağlanarak podcasting üzerinden cnn türkün videoları indiriyorum özellikle haftalık hava durumu ve söylşi proğramlarını izlemek güzel oluyor.Tamamen ücretsiz bir uygulamadır indirdiğiniz mp4 videolar çok kaliteli denemenizi tavsiye ederim

• N95 in butarz enterasan yönlerini paylaşalım bence.podcasting olayı çok güzel
  • Mesela N95deki wi-fi özelliği ile tv izleyebilmekde mümkün.İşte üç adet video.
    Özellikle bu video yu izleyin.:http://www.youtube.com/watch?v=fNRjEkKOVZc

http://www.youtube.com/watch?v=QXf05Lk5KB0

http://www.youtube.com/watch?v=OuTbb9jMUt0

quote:

N95 in butarz enterasan yönlerini paylaşalım bence.podcasting olayı çok güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crux2005 -- 14 Temmuz 2007; 21:47:15 >

• Güzel inceleme olmuş eline emeğine sağlık hocam..Benim de N95 alma ihtimalim var bakalım hayırlısıyla..İnşallah o ihtimal gerçekleşirse daha çok uğrarım buraya.. Tekrar eline emeğine sağlık.
  • Podcasting ses, görüntü ve yazı içeren yayınların yayın zamanından sonra izlenmek üzere kişisel bilgisayarlara, cep telefonu, MP3 çalar, video oynatıcı ya da dizüstü bilgisayar gibi taşınabilir aygıtlara yüklenmesidir.

Bizim telefolarda bu özellik var evindede wfi varsa bu görüntüleri indirebiliyorsun
  • Aslına bakarsan anlamı şudur:Podcasting ses, görüntü ve yazı içeren yayınların yayın zamanından sonra izlenmek üzere kişisel bilgisayarlara, cep telefonu, MP3 çalar, video oynatıcı ya da dizüstü bilgisayar gibi taşınabilir aygıtlara yüklenmesidir.

Örnekli anlatmam gerekirse:Mesela televizyonda bi program var izlemek istiyosun fakat bi şekilde bi nedenden dolayı izleyemedin.O izleyemediğin programı yayın tarihinden sonra ya sesli yada videolu bi şekilde internette yayına sunulmasına denir.Yani tv programı olabilir veya radyo programı olabilir o tür yayınların kayıtlarının bulunduğu bi sistem.Sende mesela n95 inin podcast bölümünden girerek o tv yayınlarını veya radyo programlarını daha sonradan ya videolu şekilde izleyebilir yada mp3 biçiminde dinleyebilirsin.Bu podcast sistemi sadece tv ve radyo programları ilede sınırlı değil.İstediğin tag'larla aratarak o konuyla ilgili yayınlarada ulaşabilirsin.Mesela sabah gazetesinin podcast sistemi var oradan sürekli son gelişmelere haberlere kadar ayrıntılı biçimde bilgi alabiliyorsun.Bu siteyi ziyaret ederek dahada detaylı bilgilere ulaşabilirsin.http://podcastrehberi.com/

quote:

Orjinalden alıntı: Mardini

ayıptır sorması bu podcasting nedir,açıklayabilir misiniz videoyu izledim ama tam göremedim ve de anlayamadım...Nasıl kullanılır,ne işe yarar ?

• Kardeş ilgin için teşekkürler peki sitede adı geçen iTunesi biz cep telefoununa mı yüklüyoruz ? Reis kartal bu konuda da bir inceleme yapacak mısın ? :) Ya da crux2005 kardeşimiz eğer biliyorsan sen birşeyler yapabilir misin bu konuda ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.