Şimdi Ara

resimlerim gitti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar slm ben acemi bir bilgisayar kullanıcısıyım format atayım dedim yanlış bi yere format atmışım bütün askerlik foto larım gitti onları nasıl geri getirebilirim ban yardımcı olur musunuz...

• quote:

Orjinalden alıntı: blackwhite83

arkadaşlar slm ben acemi bir bilgisayar kullanıcısıyım format atayım dedim yanlış bi yere format atmışım bütün askerlik foto larım gitti onları nasıl geri getirebilirim ban yardımcı olur musunuz...

aşagıdaki linkte nasıl yapılacagı anlatılıyor.

detaylı dosya kurtarma

• Ne anlatılsada geri gelen dosyalar saglam gelmiyor bozuluyor giden gitti yani benim başıma geldi ne yaptıysam olmadı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Engin.K

Ne anlatılsada geri gelen dosyalar saglam gelmiyor bozuluyor giden gitti yani benim başıma geldi ne yaptıysam olmadı

ne demek giden gitti ben yuzlerce kez dosya kurtartım bu programla hic te sorun yasamadım. yanlıs bilgilendirmeyin lutfen.
  • quote:

Orjinalden alıntı: talking

quote:

Orjinalden alıntı: Engin.K

Ne anlatılsada geri gelen dosyalar saglam gelmiyor bozuluyor giden gitti yani benim başıma geldi ne yaptıysam olmadı

ne demek giden gitti ben yuzlerce kez dosya kurtartım bu programla hic te sorun yasamadım. yanlıs bilgilendirmeyin lutfen.

Arkadaşım oradaki konudada belirtimiş %100 kurtaracak diye birşey yok yani herşeyi kurtamıyor yada en azından benimkileri geri getiremedim bu programıda denedim
  • tartısmaya girmek istemiyorum. ama bu programla bircok formatı geri getirebiliyorsun. (tabiki geri getirmeyi istedigin dosyanın ustune windows bir sey kaydetmediyse) eger sildikten hemen sonra kurtarmayı secersen. ve son olarak hic bir sey yuzde yuz garantili degil.
  • zamanında bende denemiştim text formatında birsürü dosyam vardı içlerinden %10 u bozuk olarak gelmişti ama birçoğuda kurtuldu
  • Dosyalarınız silindikten sonra bilgisayarı kullanmadan işlemi yaparsanız geri getirmeniz olanagı fazla. Ama silindikten sonra bilgisayarı kullanıp(kopyalama, silme vs) gibi işlemler sonucunda işiniz zorlasır. Çünkü silinen dosyalarınızın üzerine herhangi birsey yazılmaması gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 20 Ağustos 2008; 6:54:44 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.