Şimdi Ara

RESİDENT EVİL ZERO HD|PS4 ANA KONU|16 OCAK 2016 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
3
Favori
5.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1-2 zor trophy var. Geri kalanları Zaman'la açılacak türden. Gamecube den yollar aklımızda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Capcom bıraksın yeni oyun yapmayı eski oyunların Remake leri ile uğraşsın. RE 0-1-2-3-Outbreak File 1-2, Dino Crisis 1-2 bunlar güzel oyunlar remake leri iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 4 Kasım 2015; 10:22:26 >
  • Sen neymişsin be Wesker

• Çıkış tarihi ve fiyatı açıklandı 19 ocakta 20 dolara çıkıyor oyun. Yakın zaman içinde en çok bekledigim oyunlardan biri re zero bakalım Tr psn de ne kadar olacak..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Çıkış tarihi ve fiyatı açıklandı 19 ocakta 20 dolara çıkıyor oyun. Yakın zaman içinde en çok bekledigim oyunlardan biri re zero bakalım Tr psn de ne kadar olacak..

Bizim gibi eski oyunculara ilaç gibi gelecek. Bende sabırsızlıkla bekliyorum

• Ön siparişe özel kostümler

RESİDENT EVİL ZERO HD|PS4 ANA KONU|16 OCAK 2016

RESİDENT EVİL ZERO HD|PS4 ANA KONU|16 OCAK 2016
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uncle Trevor

quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Çıkış tarihi ve fiyatı açıklandı 19 ocakta 20 dolara çıkıyor oyun. Yakın zaman içinde en çok bekledigim oyunlardan biri re zero bakalım Tr psn de ne kadar olacak..

Bizim gibi eski oyunculara ilaç gibi gelecek. Bende sabırsızlıkla bekliyorum

Aynen hocam yıllar oldu oynayalı ama şimdi yenilenmis haliyle yeniden oynamak icin sabırsızlanıyorum. Seneyede re 2 gelir zaten capcom tamamen baştan yaptıklarını açıkladı onuda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 9 Aralık 2015; 2:19:31 >

• Tr psn de pre ordera açıldı oyun fiyatı 60 lira.

• Bende merakla bekliyorum hatta remake e tekrar döndüm platinlemek için bu oyun öncesinde gerçi gamecube zamanında sıkılıp bırakmış bitirmemiştim Zero yu ama şimdi kararlıyım bitirmeye eski oyunların yerini hiçbir şey tutmuyor...

Bu arada RE 2 remake asıl bomba olacak ama hiç ses çıkmıyor bu oyunla ilgili var mı yeni bir gelişme acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weycell 61 -- 24 Aralık 2015; 23:09:03 >
  • http://www.amazon.com//dp/B014KXMDPC/

Çıkış tarihi: 16 Ocak 2016

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 31 Ocak 2020; 19:48:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gamecube de bitireli yıllar oldu. Zamanının ötesinde oyunlar zero ve remake. Şimdi ps4 e alır oynarız biraz daha. Wesker mode filan enteresan duruyor. Ne heyecan yapardık eskiden konsol bulmak ayrı dertti oyunu bulmak ayrı dertti..

• Şu origins collection güzel bir koleksiyon sürümü olmuş remake dijital almamış olsam bunu alırdım üstelik dijital sürümden üç gün önce çıkıyor...

• Keşke 31 aralıktan önce gelseydi 0 harika oyun preorder yaptım

• Zero daha iyilerini oynadığımız için belki de o açılışta ki muhteşem tren bölümünden sonra beni sıkıyor, hele remake'in her manada o üst düzey deneyiminde sonra yavan geliyor ama artısı grafiksel olarak Remake'ten çok daha üstün bir oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 27 Aralık 2015; 13:38:23 >
  • Şu sandık olmaması çok kötü bi kere onun dışında abartı zor diğer re oyunlarına kıyasla hatta en zoru bence ama yine de pre-order ile alacağım kaçmaz...

• quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

Gamecube de bitireli yıllar oldu. Zamanının ötesinde oyunlar zero ve remake. Şimdi ps4 e alır oynarız biraz daha. Wesker mode filan enteresan duruyor. Ne heyecan yapardık eskiden konsol bulmak ayrı dertti oyunu bulmak ayrı dertti..

Sen git çöp PC de oyna oyunlarını konsol neyine?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

Gamecube de bitireli yıllar oldu. Zamanının ötesinde oyunlar zero ve remake. Şimdi ps4 e alır oynarız biraz daha. Wesker mode filan enteresan duruyor. Ne heyecan yapardık eskiden konsol bulmak ayrı dertti oyunu bulmak ayrı dertti..

Sen git çöp PC de oyna oyunlarını konsol neyine?

Gelişine tokadı patlatırım çağlar ;(

• Pre-order yaptım az önce tema verdi fena değil beklenen oynama tarihi 18.01.2016 @9:00 pm yazıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weycell 61 -- 1 Ocak 2016; 17:02:41 >
  • Son bir hafta valla bu yeni nesil öyle büyük bir hayal kırıklığı olduki bende eski oyunların remaster versiyonlarından medet umar oldum 2 yıldır ortaya elle tutulur bir elin parmakları kadar exc. oyun koyamadılar önümüze..

• hic unutmuyorum 2004 de rizede bi arakadaşımı resident evil videosu seyrettirmiştim :D cocuk gamecube aldı sırf resident evil remake icin ardından resident evil 4 ve resident evil zero zamanının cok ilerisinde oyunlardı şimdi böyle oyunlar yapmıyorlar .. bırakın zamanın ilerisinde günümüz teknolojisinin cok gerisinde işler cıkarıyorlar hepside şu acık dünya sacmalığı yüzünden oluyor. arkadaş sanki her naneyi yediniz dağda bayırda atla koşturması kaldı. herkes en iyi yapdığı işi yapsa aslında herşey daha güzel olcakda işte ..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.