Şimdi Ara

Resident Evil Village İnceleme Puanları (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yıl 2021 oldu hala PS exc oyunlara özel muamele gösterildiğini düşünen fanboylar var. madem oyle niye PlayStationun bazı oyunları düşük puan? Onlar da da fullesinler ama gerçi bu arkadaş ağır Xbox fanboyu olduğu için anlamak lazım
  • Bu oyuna RE demek re1-2-3 ve veronicaya hakaret olur.Atmosfer güzel onun dısında re ile alakası yok üstüne bir de fps kamera acısı.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Optimizasyonu nasil diye demoyu denedim yag gibi akiyor oyun. PC icin daha ucuz nasil alabilirim diye bakiniyorum yoksa 360 Turkish Lira cok fazla. Sunu da soylemeliyim grafikler bariz downgrade yemis. Ilk fragmani gordugumde grafiksel olarak iste gercek bir yeni nesil oyunu demistim ama demoyu oynadiktan sonra grafiklerdeki dususu cok net anladim.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 100 puanlar havada uçuşacak diyordum ama öyle olmamış. Ortalama bir puan almış. Nelerden puan kırmışlar bakmadım. Zaten paramda yok oyunu alamam.
  • 90 ve üzeri almak bu devirde kolay değil artık.
  • 84 puanı beğenmeyenler var internet çok acayip bi yer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare_00

Bu oyuna RE demek re1-2-3 ve veronicaya hakaret olur.Atmosfer güzel onun dısında re ile alakası yok üstüne bir de fps kamera acısı.

yani bana göre de son çıkan god of wara god of war demek god of war 1-2-3'e hakaret olur

• quote:

Orijinalden alıntı: -Dark Poison-

RE7 yi daha yeni bitirdim.Puan ortalamasini bile bilmiyordum 86 ymis. Benim icin 86 ustu kült ve muhtesem bir oyundu.Bu da o ayardaysa ayni derecede kült bir oyundur benim icin ki demolarini da cok begenmistim.Sadece Lady Dimitrescu icin bile alirim.Dimitrescu Hanimefendi kanimi emüplesin çok isterim
    Vücudumdaki kanı son damlasına kadar içebilir. Sesimi çıkartırsam şerefsizim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 84 puan ne zamandan beri ortalama sayılmaya başlandı..
  • EXC ya da SJW olmadan bu puanları almak kolay değil, demek kaliteli bir yapım olmuş. İndirimde insani fiyata düşerse alırım ilerde..
  • CaptainReinhard34 kullanıcısına yanıt
    Açıkcası code veronica dururken re4’e remake yaparlarsa aşk olsun onlara derim. Veronika serinin gelişimi, olaylara ışık tutması açısından önemlidir ve remake e daha çok ihtiyacı var teknik her açıdan. Re1-re2-veronica>diğer oyunlar:)
  • Nightmare_00 kullanıcısına yanıt
    Re3 açıkcası benim için çok anlam teşkil eden bir oyun değil. Keşke ana oyun olarak lanse edilmeseymiş zamanında. Hikayeye net bir katkısı yok. Resident evil serisi 1-2-veronika üzerine kurulmuş bir oyun
  • Oyunu 360 TL sananlar bir kere bile açıp Steam sayfasına bakmamış. Oyunun fiyatı 279 TL, diğer fiyat RE 7 ile bundle'ı.
  • hiç beğenmedim boss lar rezil ve ötesiydi hele şu propeller head bossunda can çekiştim balık bossuna kadar insanı korkutacak herhangi bir olay yaşamadım 6/10

• Olmamı

Olmamış 5/10

• matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt

Haklısın,Resident Evil 2 Remake tadında bir Code Veronica gelse harika olur ama R Evil 3 remake gibi basite kaçacaklarsa ve ilk Resident Evillerin tadını veremeyeceklerse hiç yapmasınlar.Resident Evil 4 Remake ise bana göre hemen yapılması gereken bir oyun değil.Çoğu oyuncu,Resident Evil 4’ü çok sevse de Ps4 Hd ,remaster versiyonları derken şu an için acilen çıkması gereken bir oyun değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 84 meta puanına ortalama, eh işte diyen zihniyete sesleniyorum 84 metacrtıc eh ise, iyi , çok iyi, kusursuz hangi puan aralığında oluyor merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.