Şimdi Ara

Resident Evil VII (2017) [PC ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
8
Favori
12.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tüm seriyi oynamış ve defalarca bitirmiş biri olarak resident evil için utanc verici bir yola girdiler. seriyi resetleselerdi anlardımda 6. oyun nedirki ondan sonra ki olayları anlatan alakasız bir hikaye ve oynanış tarzını benimsiyorsun. öte yandan 5 ve 6 ile kıyaslayıncada insan seviniyor böylede ikilemde bırakıyor 7. oyun insanı :D
  • Resident Evil 7: Biohazard ilk 45 dakika
    Spoiler İçerir
  • Fiyatı yüksek ama almayı düşünüyorum. Puanlar iyi gelirse kaçırmam sanırım. İyi bir resident evil oyunu oynayalı uzun zaman oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Re 4 al oyna hocam.O seni götürür bir süre.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sturmbannführer

Re 4 al oyna hocam.O seni götürür bir süre.

En az 10 kere bitirdiğim oyun.

• 11 yap hocam o zaman :D Gerçekten güzel oyundur Re 4.Bakalım Re 7 nasıl olacak.

• RE 7 gibi bir oyun çıkıyor konuya mesaj dahi atan yok. Yazık cidden.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tfn123

RE 7 gibi bir oyun çıkıyor konuya mesaj dahi atan yok. Yazık cidden.

Oyun çıktıktan sonra canlanır hocam merak etme :) Ben de heyecanla bekleyenlerden biriyim ama fiyatı çok pahalı meretin :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pir

quote:

Oyun çıktıktan sonra canlanır hocam merak etme :) Ben de heyecanla bekleyenlerden biriyim ama fiyatı çok pahalı meretin :D

Durmaplay'de uygun fiyata alabilirsin. Ben oradan aldım ama hala bi key gelmedi. Ürünler geldi diyorlar ama bakalım hala bekliyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pir

quote:

Durmaplay'de uygun fiyata alabilirsin. Ben oradan aldım ama hala bi key gelmedi. Ürünler geldi diyorlar ama bakalım hala bekliyorum

Baktım hocam şimdi Steam'e göre baya uygun fiyatı...

• Ya herşey güzelde bu DurmaPLAY bir türlü oyunun keyini yollamadı ya. Dağıtıma başlandı kısa süre içerisinde yollayacağız dediler 3 saat oldu. İnternet hızımız kötü kardeşim, alt tarafı bir key yollayacaksınız yahu. Bir daha da tövbe almam yani oradan bir şey..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tfn123 -- 23 Ocak 2017; 20:46:55 >
  • Tfn123 kullanıcısına yanıt
    Battlefield 1 zamanında da aldığınız siteden bir çok sorun yaşayan,mağdur olan arkadaşlar olmuştu.İade talebi ile bu siteden kurtulanlar oldu.Umarım sorunsuz bir şekilde keyiniz gelir.G2a ve Kinguin tercih etmenizi öneririm.
  • Oyunun inceleme puanları yavaş yavaş gelmeye başladı.

10/10 – Destructoidhttps://www.destructoid.com/review-resident-evil-7-biohazard-413909.phtml?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

9/10 – Polygonhttp://www.polygon.com/2017/1/23/14287196/resident-evil-7-review-re7-vii-biohazard-ps4-playstation-4-vr-psvr-pc-windows-xbox-one-capcom

Famitsu Resident Evil 7'yi İnceledi, Puanını Verdihttp://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Famitsu_Resident_Evil_7yi_inceledi_Puanini_Verdi-85966.htm
    4 farklı editörün yapmış olduğu incelemeye göre de Resident Evil 7 her bir editörden 10 üzerinden 9 puan aldı. Oyun toplamda da Famitsu'dan 40 üzerinden 36 puan almış oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 23 Ocak 2017; 21:1:45 >

• R-10 kullanıcısına yanıt
    Ah ah. Spam kutusunda duruyormuş. Adamlar 3 saat önce yollamışlar ya. Sözlerimi geri alıyorum, DurmaPLAY adamdır.
  • Tfn123 kullanıcısına yanıt
    Gözünüz aydın
    Yorumlarınızı bekliyoruz
  • R-10 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler! Büyük bir RE hayranı olarak yarını sabırsızlıkla bekliyorum. Bu arada bilmeyen arkadaşlara, yarın sabah saat 07:00 civarında oyun erişime açılacak Steam'de. Yarın tüm günümü oyuna vereceğim: Görüşlerimi akşam saatlerinde yazacağım. :)
  • acaba oyun nasıl korkunç ve gerilim dolumudur.
    biaazard yazıyo umarım geçmişe dönmüşlerdir.
    eğer güzel oyunsa 2 senedir oyun oynamıyodum ama bu oyun için tekrar oyun oynamaya başlanır.
  • Oyunu alacağımda finallerden patlarız. Pazar gününden sonra başlarım yüksek ihtimal ile.

• PC'de oyunun boyutu 24 GB deniliyordu. Ön yükleme yapıyorum şu anda 19 GB indiriyor. Diğer 5 GB'ı oyun çıktıktan sonra mı yükleyecek acaba?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.