Şimdi Ara

Resident Evil (8) Village | PS4/PS5 ANA KONU | 7 MAYIS 2021 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
707
Cevap
15
Favori
31.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ay şiştim. İyice cahil ettiniz. 🤦‍♂️

Bu arada tüm dünyada 7. Oyun Resident Evil: Biohazard olarak çıkmadı. Japonya’da Biohazard: Resident Evil olarak çıktı. Sgshsh.. Neyse anladınız beni.. 😂

Aktarmak istediğim fikrin üstünden binbir türlü takla atıldı yaşasın Donanım Haber ruhu. İşte budur. 👏

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oedon -- 23 Ocak 2021; 19:38:10 >

• Resident Evil Village Maiden demo ile ilgili ilk izlenimlerim ve oyunun hikayesi hakkında teorilere de yer verdiğim videoyu paylaşmak istedim. Hoşunuza gidebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu necklace ne işe yarıyor acaba ? Kullanılamayan tek malzeme demoda .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demodan çok etkilendim. Muhteşem bir oyun olacak gibi. Capcom kendini iyice aştı. Oyunun uzunluğu en az 8 saat olmalı.

• Oedon kullanıcısına yanıt

sunumu yapan yaratıcı da biohazard diyor..japonyada bu isim geçiyor amerika da resident evil sakin kötülük adıyla geçiyor...dedikleriniz doğrudur...umarım oyun 16 saat olur bir daha uzun yıllar böyle oyun gelmez...

• gamer-x kullanıcısına yanıt

Fiyatı da güzel ama 😊

• shunter kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen demo güncellendiğinde numarası belli olacak. Zamanında 7. oyunun demosu olan Beggining Hour 3 güncelleme almıştı ve çıkan eşyalar da gelen güncellemelerle kullanılabilir hale gelmişti. Maiden’de de yüksek ihtimalle oyun çıkana kadar bu yolu izleyeceklerdir.
  • Aramızda US PSN kullanıcıları mevcutsa, Alcina Dimitrescu avatarını edinmek için LEJH-M8N9-E5XF kodunu kullanabilir. Yakın zamanda bizlere gelmesini de umuyorum. 🥲

Resident Evil (8) Village | PS4/PS5 ANA KONU | 7 MAYIS 2021
  • Ayrımcılık başlamış,ilk ps5 falan demo
  • Arkadaşlar demo çok kısa hiç yayınlamasalar daha iyi,spoiler içermez.Benim oynayışım.

• Beğenmedim pek, görsel kalitesi RE7 ile aynı, yeni nesil bir oyun gibi hissettirmiyor ama buna rağmen PS5'e özel demo çıkıyor, bu da ayrı bir ironi tabii... Şu tür oyunlar Penumbra'dan Condemned'dan beri aynı, hiç gelişim göstermedi. Bu yapımların artık kütük gibi karakter animasyonlarından, statik çevreden kurtulması gerekiyor. 90'lı yılların ortalarında teknik imkanlar yetersizdi hali ile çevre 2B statik bir görselliğe sahip oluyordu. Aradan geçen 20 küsür yılın ardından çevre 3B oldu ama hala her şey statik. Ayrıca ND'nin Last of Us 2'de yaptığı gibi dinamik bir oynanış sunmaları gerekiyor artık yapımcıların, oyun oynuyoruz ama biraz oyun kalıbının dışına çıkıp, film gibi sunmaları, öyle hissettirmeleri lazım. Şu oyunda karakterin yapabildiği en büyük aksiyon hızlı koşabilmek, bunu kabul edilebilir değil. ND gibi, Rockstar gibi firmalara hakaret, tabii diğer bir yandan iyi yapımcı kötü yapımcı da kendini belli etmiş oluyor ama yine de yeni nesilde Last of Us 2 seviyesinin standartlaşması şart.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oedon

Aramızda US PSN kullanıcıları mevcutsa, Alcina Dimitrescu avatarını edinmek için LEJH-M8N9-E5XF kodunu kullanabilir. Yakın zamanda bizlere gelmesini de umuyorum. 🥲

Tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Beğenmedim pek, görsel kalitesi RE7 ile aynı, yeni nesil bir oyun gibi hissettirmiyor ama buna rağmen PS5'e özel demo çıkıyor, bu da ayrı bir ironi tabii... Şu tür oyunlar Penumbra'dan Condemned'dan beri aynı, hiç gelişim göstermedi. Bu yapımların artık kütük gibi karakter animasyonlarından, statik çevreden kurtulması gerekiyor. 90'lı yılların ortalarında teknik imkanlar yetersizdi hali ile çevre 2B statik bir görselliğe sahip oluyordu. Aradan geçen 20 küsür yılın ardından çevre 3B oldu ama hala her şey statik. Ayrıca ND'nin Last of Us 2'de yaptığı gibi dinamik bir oynanış sunmaları gerekiyor artık yapımcıların, oyun oynuyoruz ama biraz oyun kalıbının dışına çıkıp, film gibi sunmaları, öyle hissettirmeleri lazım. Şu oyunda karakterin yapabildiği en büyük aksiyon hızlı koşabilmek, bunu kabul edilebilir değil. ND gibi, Rockstar gibi firmalara hakaret, tabii diğer bir yandan iyi yapımcı kötü yapımcı da kendini belli etmiş oluyor ama yine de yeni nesilde Last of Us 2 seviyesinin standartlaşması şart.

yazdıklarında yüzde yüz haklısın fakat hep pandemiyi öne sürerek yeterli çalışamamayı bahane ediyorlar yıl 2021 olmuş günde yüz oyun çıkıyor pc de dahil ama 6 tane çıksın sağlam çıksın diyorum ben...

• Playstation 4'de oynarız artık Re 7 ile aynı grafiğe sahip olsun yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 24 Ocak 2021; 19:35:54 >
  • Resident evil 8 ve serinin geleceği hakkında sohbet etmek isteyenler buyrun gelin birlikte tartışalım. https://www.twitch.tv/droledian27 21:40 da başlıyoruz.

• Resident Evil (8) Village | PS4/PS5 ANA KONU | 7 MAYIS 2021
  • oyun sanki pc ve ps5 için yapılmış gibi duruyor...ön sipariş geçtiğim halde ps4 kütüphanesinde görünmüyor oyun..sadece app de görünüyor o da ps5 için...ps4 için sonradan mı gelecek oyun anlamadım bir türlü cyberpunk faciası yaşamamak için böyle yapabilirler..oyunun görüntüleri ps4 için muallakta...

• abstergo78GHOST kullanıcısına yanıt
    Bu oyunun ps4 te çalışmayacağını düşünmüyorum kesinlikle hocam aman aman yeni nesil bi oyun değil 2-3 ışıklandırma kaplamaysa yeni nesil demek ayvayı yemişiz biz,the last of us part 2 oynatan konsol bu oyunu zıplatır diye düşünüyorum sağdan soldan 2 ışık 2 kaplama kısarlar ps4'e çıkar 😁
  • Resident Evil (8) Village | PS4/PS5 ANA KONU | 7 MAYIS 2021

Japonya’ya özel bu koleksiyoncu sürümünde Chris’in oyunda giydiği M beden kaban da yer alıyor. İlgili sürümün değeri 1300 $, Türk Lirası karşılığı ise 13,300 ₺ civarında. 🥲

2012’de 6. oyunda Leon’un giydiği cekedin mevcut olduğu premium sürüm de yine 1300 $ bandındaydı. O tarihte kendisini edinmek isteseydiniz cebinizden çıkacak olan meblağ 2,200 ₺ olacaktı.

Eh, benim favorimse Leon’un 4. oyunda giydiği ceket. 2023 yılında çıkacak olan Resident Evil 4 remake’i ile beraber muhtemelen yine Japonya’ya özel çıkarılacak olan bir premium sürümünde kendisine yer verebilirler.

Meraklısıysanız şimdiden Dolar biriktirmeye başlayabilir, 4. oyunun çıkış tarihi ile birlikte hafif bir şok geçirebilirsiniz. :)

• Chris figürü için collector's edition alınır.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.