Şimdi Ara

RESİDENT EVİL 7 (Playstation 4 & VR) [ANA KONU] (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.107
Cevap
14
Favori
55.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Resident Evil 7, Playstation VR canlı yayına beklerim arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 8 Nisan 2017; 21:44:1 >
  • Resident Evil 8. oyunun çalışmalarına başlanmış.

http://www.psu.com/news/32725/Resident-Evil-8-news
  • Ana konusunu açmış bulunmaktayım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler oyunun hikayesini okuyabileceğimiz bir yer var mı ben tam anlayamadım çünkü?

Oyunu bitirmeyenler okumasın

Oyunun sonunda jack hepsini bize evelyine yaptırdı diyor biz normal insanlarız aslında falan diyor da bu evelyn ne iş yani niye bu kız böyle yetenekler sahip ve piskopat bişi olmuş?Ayrıca bizim bu mia kızı alan ile birlikte ne yapıyordu öyle?Ajan falan mı bu mia niye alan ile birlikte evelyn'i yakalayıp iyileştirmek istiyorlardı?

Ayrıca bu bizim o evden çıkmamızı sağlayan zoe kim?Eğer jack ve marguritenin oğlu lucas'ın kardeşi falansa bu kız niye onlar gibi olmamış ta iyi olarak kalabilmiş?

Bide en çok merak ettiğim şey ben mia vs zoe'da zoe'yı kurtarmayı seçtim ve onunla gittim ve yolda zoe öldü.Eğer mia'yı seçseydim ne olacaktı o mu ölecekti o zamanda?Oyunun sonunda ethan'ı kurtaran zoe mi olacaktı?Gerçi oyunun sonunuda mia da ölüyor ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 16 Nisan 2017; 2:45:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Gercekten soluksuz oynadım müthiş keyif aldım diyebilirim bu oyundan. o kadar yavaş oynamama rağmen 12 saatte bitirdim. malum yerden sonra save den tekrar devam edilirse bir 2-3 saat daha oynanabilir ben gerek görmedim.

Keşke daha uzun olabilseydi tadı damağımda kaldı. Bu tarz oyunların kötü yanı bitirdikten sonra bütün sırları herşeyi ögrendiğiniz için bir daha oynayasınızda gelmiyor dogal olarak..

Hocam böyle 12 saat falan diyorsunuz üstelik yavaş oynamanız rağmen bu bizde oyun çok kısa izlenimi veriyor almaktan soğuyorum 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

quote:

Gercekten soluksuz oynadım müthiş keyif aldım diyebilirim bu oyundan. o kadar yavaş oynamama rağmen 12 saatte bitirdim. malum yerden sonra save den tekrar devam edilirse bir 2-3 saat daha oynanabilir ben gerek görmedim.

Keşke daha uzun olabilseydi tadı damağımda kaldı. Bu tarz oyunların kötü yanı bitirdikten sonra bütün sırları herşeyi ögrendiğiniz için bir daha oynayasınızda gelmiyor dogal olarak..

Hocam böyle 12 saat falan diyorsunuz üstelik yavaş oynamanız rağmen bu bizde oyun çok kısa izlenimi veriyor almaktan soğuyorum &#128522;

12 saat aslında ideal hocam sonucta gunumuzde oyunlar bu civarda, ama dediğim gibi zaten yavas oynayıp heryerı arastırınca keyfı cıkıyor oyunun. Bence kesın alın çok atmosferik başarılı bir yapım olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar en uygun kaç paraya buluruz oyunu?

• oyunu bende 1 ay önce falan bitirmiştim gerçekten soluksuz güzel bir oyun
  • RE7'yi PS4 için en uygun kaç paraya buluruz Arkadaşlar?

• Oynanması gereken bir oyun.

-Sana puanım 9 kanka.

• 1. Evden çıktım oldu house a gitme görevi aldım ama 1. Evdeki akrep kilitli kapıların hiç birini açamadım. Daha tüfeğide alamadım. Bir şeyleri yanlış mı yapıyorum

• quote:

1. Evden çıktım oldu house a gitme görevi aldım ama 1. Evdeki akrep kilitli kapıların hiç birini açamadım. Daha tüfeğide alamadım. Bir şeyleri yanlış mı yapıyorum

iyice dolaşmamışsınız evde yanlış bu sadece

• quote:

quote:

1. Evden çıktım oldu house a gitme görevi aldım ama 1. Evdeki akrep kilitli kapıların hiç birini açamadım. Daha tüfeğide alamadım. Bir şeyleri yanlış mı yapıyorum

Evde dolaşmaya korkuyorum hocam. Gerçi o herifi hızarla biçtim ama

• Ben de dun bitirdim oyunu ve oynanması gereken bir oyun olmuş almayı düşünenler fiyatı ikinci elde düşmeye başlamışken almalılar bence

• quote:

quote:

Hocam dolasmadigim yer kalmadı.

• quote:

quote:

quote:

daha sonra buldugunuz anahtarlar olacak gerı gelıp acıyorsunuz

• quote:

quote:

quote:

quote:

daha sonra buldugunuz anahtarlar olacak gerı gelıp acıyorsunuz

Teşekkür ederim

• 1 saat oynadım çok güzel olmuş outlast 2 yanında harbiden tırt kalıyor, çok güzeldi gerilim aksiyon herşey vardı tek anlayamadığım bu oyunun resident evil ile ne alakası var çözemedim 2 kutu kırma ya da kaydetme yerleri var diye adı resident evil olmuş sanki ya da biz bu oyunun adını madem RE7 koyduk o zaman birkaç kutu first aid ve kaydetme yerleri koyalım demişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

1 saat oynadım çok güzel olmuş outlast 2 yanında harbiden tırt kalıyor, çok güzeldi gerilim aksiyon herşey vardı tek anlayamadığım bu oyunun resident evil ile ne alakası var çözemedim 2 kutu kırma ya da kaydetme yerleri var diye adı resident evil olmuş sanki ya da biz bu oyunun adını madem RE7 koyduk o zaman birkaç kutu first aid ve kaydetme yerleri koyalım demişler

Aaaa malikane de var işte. Niye benzemiyor ki. Hem bio terör var oyunda.
  • Oyun çok güzel olmuş fırsat olsa bir defada bitiririm. çatlak bir ailenin içine düştük bakalım. kesme biçme yeme herşey var.
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.