Şimdi Ara

resident evil 5 coop oynamak (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
29.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sonunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkEagle1903

quote:

Orijinalden alıntı: nicklas_

quote:

Orijinalden alıntı: DarkEagle1903

quote:

Orijinalden alıntı: nicklas_

2 saattir falan co-op'taydım müthiş zevkli oluyor arkadaşla falan. Neyse gelelim nası aşacağımıza o durumu. Tam connecting derken f12'ye basıyoruz working diyecek oyun size. Inventory ekranında tekrar f12'ye basın transfer complete diyecek ve oyundasınız.

bana bi yardımcı ola bilirmisn herşeyi yaptık arkadaşla fakat Inventory yerinde f12 bastım oyna giridm arkadaş joindenmi giricek yoksa ikimizde Inventory kanalındamı bekleyip birliktemi giricez yadımcı olrsan sevinirm

bir kişi kurarken diğeri join diyecek. kuran kişi rogue yerine no limiti seçicek seçeneklerde.

Peki Olay bu yani oynu Kuracak için oynu acıyorsun DLLLoad basıyorsun sonra connect yazısında 1.f12 basıyorsun rogue no limiti yapıyoruz invertory bolumunde 2.defa f12 basıyoruz... oynu kuracak için

her iki tarafta bu videodaki (http://www.youtube.com/watch?v=5UveYNVfa3c) işlemleri yapıp hamachide ağ kurup o ağ üzerinden oynayacaksınız. yani dll load işlemini her seferinde yapmanıza gerek yok.

• beyler res 5 ve gta 4 4gb ram core 2 duo t9550 2,66 hd 4650 sistemle kasmadan çalışırmı ? yardım edin lütfen ona göre alacam
  • Oyun gayet guzel tamam kontroller kotu kabul ediyorum fakat ayarlamasını bilen kişi için zor olmaması gerek .

Oyunu arkadaşla hamachiden kurduk oynuyoruz ve gayetde guzel tabiki şimdi 2 kişi oyanıp da hard acmayı öneriyorum cunku birazcık zor olsun oynun tadı cıksın dimi ...

Bide yapa bilenler Ventrilo kursun işte ozman :D oynun tadı 1 kat daha artıyor hem konuş hem oyna =)

Sonucada oyun guzel ve zevkli tek mulit eksi oyun içinde yazı yazma seceneği yok yada var ben bulamadım=p

Önemli Olan Oynun Zevkini Cıkartmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkEagle1903 -- 20 Eylül 2009; 17:35:39 >

• arkadaşlar bende arkadaşla oynuyorum fakat oyunu oynarken hata veriyor oyunun ortasında düzgün bi ilac mı gerekiyor
  • teknodll dosyasını içindekileri readme dosyası var nasıl oynayacagı söylüyor ben windows7 kullanıyorum ayarlaması xp ye göre farklı
  • Arkadaslar 8 saatır ugrasıyorum.Her turlu vıdeo yu ızleyıp uyguladım her programı uyguladım ama bizim serverlar gormuyor.Ben kuruyorum item menusunde beklıyorum f12 ye basıp trasnfer complete dıoyrum ama arkadas lobbyde gormuyor benım oynumu ısın garıp tarafı o benı hamachide pınglıyebılıyor.ben onu pınglıyemıyorum.bi yardım edermısınız
  • live dan oynayan arkdaşlar idlerimizi yazıp oynayalım beraber..benimki burakkab
  • beyler internet kafedeki gibi yan yana ağa kurulup da oynanıyormu re5 ? oluyorsa nasıl yapa bilirz anlatırmısnız
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_kavas

Arkadaslar 8 saatır ugrasıyorum.Her turlu vıdeo yu ızleyıp uyguladım her programı uyguladım ama bizim serverlar gormuyor.Ben kuruyorum item menusunde beklıyorum f12 ye basıp trasnfer complete dıoyrum ama arkadas lobbyde gormuyor benım oynumu ısın garıp tarafı o benı hamachide pınglıyebılıyor.ben onu pınglıyemıyorum.bi yardım edermısınız

Arkadaşının güvenlik duvarı açık. Onu kapatsın ya da izin versin hamachi portlarına.
  • valla biz oynuyoruz split screen ile tüm gün başından kalkamadık inanılmaz zevkli oluyor
  • Arkadaşlar Live dan bende oynamak istiyorum
    ismim lapin1903
    Fakat nasıl oynanır arkadaş nasıl seçilir bilmiyorum
    Bilen varsa resimli anlatırsa çok makbule geçer
  • millet resi5 ağı kurulu bekleriz shevadh şifre 1234 benimde pazartesi gelicek live key im o zmana kadar hamachiden oynamak isteyenler varsa onlineim
  • ana konu var.
  • Hamachi Network: Resident Evilcan5 şifre:123 katılım lazım
  • Merhaba arkadaslar.. Acaba aynı bilgisayarda iki kişi oynamak mümkünmü? Bir kişi Joystick bir kişi klavye mouse? co-op özelliği var da araştırdım bulamadım yardımcı olursanız sevinirim..
  • gencler bıktım yabancılarla co op oynamakttan mikrofonu olan türk yok mu yau (Hamachi Network: Resident Evilcan5 şifre:123)
  • beyler şu 2 3 gundur bi sorun var ne guzel oynuyorduk arkadaşlan sonra birden artık oyundan atar oldu guvenlik duvarı kapalı anti v. kapalı yani sanki bişy oldu ... kontol ediyorum sorun yok neden ola bilir acaba ???
  • beyler hamachi kurdum şimdi düzgünce ne yapmam gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fflamingoo

beyler hamachi kurdum şimdi düzgünce ne yapmam gerekiyor?

teknodll dosya cek sonra masaustunde klasor olustur oraya at

denetim masasında ag gel hamachi ayarlardan arabirim ölcüsünü 10 yap
    gelişmişten gelişmiş ayarlara gel ordan hamachien üstegetir,,

reg dosyasını teknodll deki calıstır
    makınaya restart et
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.