DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
resident evil 5 coop oynamak
45
Cevap
0
Favori
24.268
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      3382 Mesaj
      17 Eylül 2009 12:39:25 Konu Sahibi

http://www.teknogods.co...b/viewtopic.php?f=8&t=84

ögrenmek istedigim içinizde ingilizcesi iyi olan arkkads varsa bunları nasıl yapacagım konusunda bana yardım eder mi ?

hamachiden oynayamadım daha

• Binbaşı
      1534 Mesaj
      17 Eylül 2009 12:47:51
      biz ağdan denedik olmadı... hamachiden denemek lazım birde...

Liseyi ve üniversite'yi bitirene kadar hayat ücretsiz deneme sürümü, sonra öde ve kazan sistemine dönüyor hayat. Kollayın kendinizi iyi sınıf kasın yoksa bölümsonu canavarlarına yem olursunuz... (...-e(RC)o-...(..._35_1/2_KarŞıyaKa_...)
    • Binbaşı
      1534 Mesaj
      17 Eylül 2009 12:54:19

https://secure.logmein.com/US/products/hamachi2/

burdan hamachi indir

http://www.donanim merkezi.com/hamachi-kullanimi-bu-sefer-resimli-anlatim-3786.html

burda da anlatımı var...

aradaki boşluğu kaldırın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erco35coast -- 17 Eylül 2009; 12:55:25 >

Liseyi ve üniversite'yi bitirene kadar hayat ücretsiz deneme sürümü, sonra öde ve kazan sistemine dönüyor hayat. Kollayın kendinizi iyi sınıf kasın yoksa bölümsonu canavarlarına yem olursunuz... (...-e(RC)o-...(..._35_1/2_KarŞıyaKa_...)
    • Yarbay
      3518 Mesaj
      17 Eylül 2009 16:21:12
      birer tane the club alın live dan sıkıntısız oynayın. daha bir sürü oyunuda online oynarsınız bu şekilde. biz arkadaşımla beraber oynuyoruz. oyunu yarıladık.

i5 2500k @ 4.5 Ghz - Asrock Z77 OC Formula - Gigabyte GTX770 - 4*2 1600 Cl9 - Corsair Force GT 120GB- G15 - G500 - Saphire Pure 625w

• Er
      1 Mesaj
      17 Eylül 2009 18:11:16
      Oyunu kurarken rouge bölümünü no limits yapınca "Failed to create game session" Hatasını veriyor oyun kurulmuo ama no limits i rouge yapınca kuruyor bu seferde multiplayer oynanmıyor. hamaciden oynarken rouge ayarını değiştirmiyomusunuz arkadaşlar şimdiden teşekkürler.

• Binbaşı
      1534 Mesaj
      17 Eylül 2009 19:57:57
      hayır degiştirebiliyorum ben no limits yapabiliyorum oyunu kuruyorum ama diger kişi giremiyor...

• Yarbay
      4277 Mesaj
      17 Eylül 2009 21:12:53
      Bu rogue,no limits ne oluyo düşündüm düşündüm aklıma bişey gelmedi.

GT:StormDante
      PSN:SstormD4anT3
    • Binbaşı
      1330 Mesaj
      17 Eylül 2009 21:17:08
      re5 topicinde videolu anlatım ekledim bi bakın isterseniz

Never Forget,Never Forgive
    • Yarbay
      3382 Mesaj
      17 Eylül 2009 23:23:11 Konu Sahibi

http://www.youtube.com/watch?v=5UveYNVfa3c

windows 7 kullanıyorum denetim masasından hangi ayarları kullanmam lazım

• Yarbay
      3382 Mesaj
      17 Eylül 2009 23:28:05 Konu Sahibi
      For Vista: Start > Control Panel > Network and Sharing Center, then, on the left side panel, click on 'Manage Network Connections'. Now press Alt, click on Advanced > Advanced Settings and put Hamachi at the top of the list. Next, disable TCP/IPv6 (untick it in the Hamachi properties in Network and Sharing Center).

burda nasıl yapacam

• Yüzbaşı
      713 Mesaj
      18 Eylül 2009 21:35:06
      arkadaşla bir türlü bağlanamadık. videodaki gibi yaptık herşeyi. the game session has been canceled diyor oyunda

• Yarbay
      3382 Mesaj
      18 Eylül 2009 21:54:36 Konu Sahibi
      hamachi2 yi kurdum server gözüküyor kırmızı ünlem var simdide

• Çavuş
      43 Mesaj
      18 Eylül 2009 22:51:00
      hamachi yapmak isteyen bangladesh_R5 şifre-123

• Yüzbaşı
      713 Mesaj
      18 Eylül 2009 23:17:35
      2 saattir falan co-op'taydım müthiş zevkli oluyor arkadaşla falan. Neyse gelelim nası aşacağımıza o durumu. Tam connecting derken f12'ye basıyoruz working diyecek oyun size. Inventory ekranında tekrar f12'ye basın transfer complete diyecek ve oyundasınız.

• Yarbay
      3382 Mesaj
      19 Eylül 2009 00:25:15 Konu Sahibi
      kırmızı ünlem işartei cıkıyor waiting diyor

windows 7 kullanıyorum simdide pc de donma olayı yasıyorum

• Er
      5 Mesaj
      19 Eylül 2009 01:06:16
      quote:

Orijinalden alıntı: nicklas_

2 saattir falan co-op'taydım müthiş zevkli oluyor arkadaşla falan. Neyse gelelim nası aşacağımıza o durumu. Tam connecting derken f12'ye basıyoruz working diyecek oyun size. Inventory ekranında tekrar f12'ye basın transfer complete diyecek ve oyundasınız.

bana bi yardımcı ola bilirmisn herşeyi yaptık arkadaşla fakat Inventory yerinde f12 bastım oyna giridm arkadaş joindenmi giricek yoksa ikimizde Inventory kanalındamı bekleyip birliktemi giricez yadımcı olrsan sevinirm

• Er
      10 Mesaj
      19 Eylül 2009 01:20:44
      beyler 2 gündür bütün günümü buna ayırdım sonunda eragon diye bir adamla tanıştım sayesinde oynadık adam bu ağda gelin re5_eragon şfr:123 her konuda yardımcı olurum çağır diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezgisozber -- 19 Eylül 2009; 1:22:10 >

• Çavuş
      75 Mesaj
      19 Eylül 2009 01:33:52
      oyuna girdik bi kere hata verdi sonra tekrar giremiyoruz. Lobby de görmüyor bile bilen varmı nedendir?

• Yüzbaşı
      713 Mesaj
      19 Eylül 2009 04:58:23
      quote:

Orijinalden alıntı: DarkEagle1903

Alıntıları Göster

bana bi yardımcı ola bilirmisn herşeyi yaptık arkadaşla fakat Inventory yerinde f12 bastım oyna giridm arkadaş joindenmi giricek yoksa ikimizde Inventory kanalındamı bekleyip birliktemi giricez yadımcı olrsan sevinirm

bir kişi kurarken diğeri join diyecek. kuran kişi rogue yerine no limiti seçicek seçeneklerde.

• Er
      5 Mesaj
      19 Eylül 2009 13:14:47
      quote:

Orijinalden alıntı: nicklas_

Alıntıları Göster

bir kişi kurarken diğeri join diyecek. kuran kişi rogue yerine no limiti seçicek seçeneklerde.

Peki Olay bu yani oynu Kuracak için oynu acıyorsun DLLLoad basıyorsun sonra connect yazısında 1.f12 basıyorsun rogue no limiti yapıyoruz invertory bolumunde 2.defa f12 basıyoruz... oynu kuracak için

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.