Şimdi Ara

Resident Evil 4 Remake Türkçe Yama | Sixth Sense Çeviri (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
110
Cevap
17
Favori
60.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkürler arkadaşlar ben de oldu.

• Yama için teşekkürler. ellerinize sağlık güzel bir yama olmuş.

• Harika olmuş arkadaşlar, uzun zamandır o kadar kötü çeviri görüyorum ki girip yorum yazmak istedim

Not: konuyla alakasız ama eğer reframework dinput8.dll crash ettiriyorsa şuradan indirip deneyin:
    https://github.com/yobson1/REFramework/releases

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KemalSanlii -- 27 Mayıs 2023; 15:31:53 >
  • Yama çok başarılıydı oyunu bitirdim elinize sağlık

• Yamanız ile oyunu bitirdim. Genel olarak başarılı bir çalışma olmuş. Sadece basit kelime ve anlam hataları dikkatimi çekti. Taht kısmında çıkan yorumunuz ise yersiz olmuş bence. Elinize ve Emeğinize sağlık.

• Oyunu dün bitirdim çeviri gayet iyiydi teşekkürler.

• Bir aksilik olmazsa DLC'yi de çevireceğiz.

• womba W kullanıcısına yanıt

beklemedeyiz

Ne zamana hazır olur acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: emnakin98

Ne zamana hazır olur acaba?

Henüz dosyalara bakmadık. Lies of P projesiyle ilgileniyoruz.

• oyuna yeni güncelleme geldi. Güncelledikten sonra bazı çeviriler ingilizce oldu. O yazıları türkçeleştirme imkanınız var mı?

• IdoTenSei I kullanıcısına yanıt

Lies of P çevirisini bitirip Seperate Ways Dlc'sini çevirmeye başladığımızda o metinleri de çevireceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: womba

Lies of P çevirisini bitirip Seperate Ways Dlc'sini çevirmeye başladığımızda o metinleri de çevireceğiz.

Seperate Ways Dlc'sine başladınız mı? Son durum nedir? Yamalarınızın ne kadar ilerlediğini, güncel bilgilerinizin paylaşıldığı bir siteniz yok mu? Çoğu çeviri grubu çoktan yayınladılar bile yamalarını. Ben ana oyundaki yamanızdan memnun kaldığım için hala sizin yamanızı bekliyorum. Ama sabırlar tükeniyor :/

• Nar7 N kullanıcısına yanıt

Birden çok ücretli veya ücretsiz çevirisi yayınlandığı için çeviriyi bırakma kararı aldık, Discord üzerinden duyurduk ama buradan duyurmayı unutmuşuz. Kusura bakmayın. Çevirimizi beğenmenize çok sevindik ancak DLC çevirisi maalesef gelmeyecek.

Bir daha düşünün bu kararınızı derim, çünkü ana oyuna hali hazırda yamanız mevcut. Yamanın yeri geldiğinde kendi yorumunu katması benim hoşuma giden taraflarından biriydi. Bu oyuna ayırdığınız zaman ve emeği çöp edersiniz DLC'si olanlar için. Hem yeni güncelleme ile bozulan yerler var, onlarıda mı düzeltmeyeceksiniz? Ben steam yorumlarında bile sizden bahsetmiştim :/ Güzel haberlerinizi bekliyorum.

Resident Evil 4 Remake Türkçe Yama | Sixth Sense Çeviri

• Herkese merhabalar!

Biliyorsunuz ki Resident Evil 4: Remake'in Seperate Ways DLC'sinin çevirisine başlamayacağımızı belirtmiştik. Ancak ThisRock84 rumuzlu bir destekçimizin projenin çeviri maliyetini karşıladı ve bu sebeple Seperate Ways DLC'sinin çevirisine başlayacağımızı duyurmak istedik. DLC'nin çevirisiyle birlikte ana oyunun dosyalarını da güncelleyeceğiz ve programımıza ekleyeceğiz. Bu güncellemeyle birlikte yamanın sadece oyunun son sürümüne uyumlu olacağını ve programımıza ücretsiz indirilebilir şekilde ekleneceğini de belirtelim.

Ayrıca yama yalnızca PC'ye uyumlu olmayacak. PlayStation 4'e de çıkışını gerçekleştirecek!

Projenin çeviri yüzdesi hakkındaki gelişmeleri önümüzdeki günlerde Discord sunucumuzdan sizlerle paylaşacağız, beklemede kalın!

https://discord.com/invite/C2UmPKsstC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ecthelion of the Fountain -- 3 Ekim 2023; 0:3:26 >

• Ecthelion of the Fountain kullanıcısına yanıt

Sabrın sonu selamettir diye boşa dememişler. :) Dlc'yi çıktığı gün aldım fakat sizin yamanızı beklediğim için daha Dlc kısmını oynamadım bile. Belki çoğu kişi önemsemeyebilir fakat bu güzel haberiniz için teşekkürler. Bekliyoruz :)

• separete ways yaması tahmini ne zaman çıkar ?

• CebeciXX C kullanıcısına yanıt

Tahmini bir çıkış tarihi veremiyoruz ama çeviri yükü çok değil, uzun süreceğini düşünmüyoruz.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.