Şimdi Ara

Resident Evil 3 Remake (Çıktı) [PC ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
392
Cevap
12
Favori
17.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüm Resident Evil Serisinin hayranıyım ama belki de en iyisi bu idi. 1999 yılında ilk oynadığım o dönem daha dün gibi aklımda.Oyun içinde gizli silah olduğunu dergilerden öğrendiğimizde almak için yaptıklarımız. Heyt be şaka maka çok sevindim.

*Dino Crisis remake'de geleceğini düşünürsek Capcom şımartmaya devam edecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaciTTOR -- 8 Aralık 2019; 20:4:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HaciTTOR kullanıcısına yanıt
    Sen anlatırken çocukluk yıllarıma gittim koca zaman nasıl geçti böyle.

Ah ah Dino Crisis Remake gelse uçarım kesin. Capcom özüne dönmeye başladı darısı Konami'nin başına..

• Konami başka sektörlerden parayı bulduğu için artık oyun yapacağını sanmam. Dün bir yerde okumuştum, Silent Hill'in domainini bile ödememişler.
    http://www.silenthill.com/
  • Küçükken ps1de açıp oynuyordum daha 10dk olmadan kapatıyordum korkudan hiç bitiremedim :D Bu sebeple bekliyorum oyunu. RE2 henüz oynamadım ama herkes çok iyi diyor. Bu da öyle olur umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Konami başka sektörlerden parayı bulduğu için artık oyun yapacağını sanmam. Dün bir yerde okumuştum, Silent Hill'in domainini bile ödememişler.
    http://www.silenthill.com/
    Enis kirazoğlu paylaşmıştı. Reddit'ten bir haber. İleride olur mu olur belli olmaz.

https://twitter.com/EnisKirazoglu/status/1203749431818014727?s=19

• Ooo iyi o zaman. PT'deki kadroyu koruyup hayalindeki Silent Hill'i yapsa ortalığı kasıp kavurur Kojima-san. Kargo simülatörü de bir yere kadar yani.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Bu adam korku oyunu yapsın zaten yakışıyor. Şöyle yeni grafiklerde Silent Hill oynamak müthiş olurdu.

• Seriyle hiç alakam yok merak ettim bu 2. oyun çok popüler olduğu için mi remake geldi ilke niye böyle bir remake gelmedi
  • İbrahim770 kullanıcısına yanıt
    Serinin fanları yıllardır yapılmasını istediği için.
  • Konami maalesef değişik bir süreç yaşıyor. SH serisinde aynı Capcom'un yolundan gitse büyük ses getirir ama nafile.

SH serisi maalesef Konami'nin raflarında tozlanıp, unutulacak.
  • Silent Hill'i diriltirse Kojima dirilticek ama Konami ile kavgalıydı o yüzden o iş yaş gibi. Belki Silent Hill kıvamında bir oyun yapar da en azından bizim gibi Silent Hill hayranları bir nebze de olsa mutlu olur. Norman Reedus ile yine çalışmak istiyormuş P.T yaparsa mükemmel olur aslında.

Bu arada bugün Resident Evil 3'ün Reveal Traier yayınlanacakmış güçlü bir kaynağa göre. State of Play etkinliği bugün saat 17.00'da 20 dakika sürücek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 10 Aralık 2019; 12:52:53 >
  • Nisan ayında geliyor.
  • Resmi olarak duyuruldu. 3 Nisan 2020'de geliyor.

Gözümüz aydın arkadaşlar.
  • Ara sahneyi First Person olarak görünce dedim ters köşe yaptılar kesin. Acaba FPS-TPS arası geçiş mi olacak.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 10 Aralık 2019; 18:4:20 >

• Görseller geldi.

Resident Evil 3 Remake (Çıktı) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 10 Aralık 2019; 19:5:32 >

• yer alma, takip falan
  • Daha RE2R'yi oynayamadık Re3R çıkıyor. Umarım bu duyuruldu diye haftaya başlayacak olan(?) Steam indirimlerinde daha iyi bir indirim görürüz. Hadi be CAPCOM bir iyilik yap.
  • RE2 kadar olsa yeter fazlasında gözümüz yok
  • Oyunun yapımına 2017'de başlanmış. Eski Platinum Games'in CEO'su Tatsuya Minami tarafından kurulan ''M-TWO'' adlı stüdyo geliştiriyormuş.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.