Şimdi Ara

RESIDENT EVIL 3 NEMESIS REMAKE [PS5 / PS4 ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
672
Cevap
11
Favori
29.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Last of us 2 aslında bir satış stratejisi. Çıkartamadıklarından değil bilerek ağırdan alıyorlar millet oyun çıkacak diye konsol alıyor arada bir video gösteriyorlar millet halen alıyor tam konsolun ömrü bitiyor sonunda oyun çıkıyor bir de yeni çıkan konsola tekrar remastered yaparlar tam olur. Last of us 3 ps5 in son zamanlarında çıkar böyle gider. Resident evil bu şekilde çıkmıyor bir defa konsol sattırma derdi yok ikincisi yapan capcom ı da malum nasıl bir firma olduğu. Noughty dog zaten dünyadan kopuk para satış gibi dertleri olmayan nadir firmalardan iki oyun çok farklı kulvardan gidiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Play Station 1'e aldığım CD'sini bile unutmam hala. Ne varsa eskide var, bunu benim gibi 90-2000 yılları arasında PS1 ile oyunculuğa başlayanlar çok iyi anlar.

Capcom Remake konusunda çok başarılı.Ayrıca son zamanlarda çok iyi işler yapıyorlar. Böyle bir efsaneyi görür görmez önsiparişi geçtim hemen. Fiyat olarakta fena değil, güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Öyleydi. Fragmanda Jill'in yanan koridordan koşup kendini dışarı attıği yer de direk oyunun girişi. Tabi orijinal oyunda biz sadece çıktığı anı görüyoruz. RE2 gibi değişiklikler yapacaklar belli ki.

İlk 5 dk.

Alıntıları Göster
    O kısım sanırım Racoon City gazete binasındaki encounter. Yanan yerde yere düştüğü anda hemen arkasında Nemesis beliriyor. Camdan atlayıp kaçıyordu Jill. Binanın koridorları da yanıyordu.

• evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Tramvay'da vardı sanırım o bölüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gece The Game Awards'da DLC görebiliriz arkadaşlar. Jill'in mektubu üzerine.
  • Insallah re2 remake tarzindaki gibi gelir.videolar dan sanki biraz daha aksiyona kaymis gibi gordum :( bulmaca vs olmazsa eger elimi surmem asla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 13 Aralık 2019; 9:58:55 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 gündür ön sipariş vermeyi unutuyorum. Sonra ön sipariş vermeye girdiğimde 400 TL üzeri bir rakamı göreceğim ve sinirlerim zıplayacak. Bu akşam eve gider, gitmez ön siparişi verelim.

Efsane devam ediyor.
  • RESIDENT EVIL 3 NEMESIS REMAKE [PS5 / PS4 ANA KONU]

• 21 yıl önce oynadığımız oyunu tekrardan oynayacağız. O kadar oyun oynadık bu kadar yıl içerisinde. Bir sürü oyunu bitirdik ama hiç birisi bir RE olmadı be. Olamadı, olamayacakta.
  • https://www.youtube.com/watch?v=0w1SQB1f2lM&feature=youtu.be

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Bu modu bitirince de yeni içerik açılıyordu.

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Sınırsız silah mı açılıyordu tam hatırlamıyorum ama ne varsa açmıştım ben

• Minigun, Rpg, M4 ve birde tüm silahlar için sınırsız cephane açılıyordu.

Yalniz bu oyun ve Re4 de tam follofoş olmuştu, hemen hemen her platforma çıkmışlardı.

• Az önce RE3 oynuyordum ve gözüme şu tabela çarptı.RE4'ün geleceği önceden tease edilmiş.RE3'ten sonra çıkan ilk RE oyunu Code:Veronica RE3'ten bir kaç ay sonra Dreamcast'e çıkıyor.RE4 olarak isimlendirilen oyun ise taa 2005'te çıkıyor.RE3 de aslında para getirdiği görülünce RE 2.5 tadında tasarlanmış.Gerçek RE3 olarak Code: Veronica'yı görebiliriz.

RESIDENT EVIL 3 NEMESIS REMAKE [PS5 / PS4 ANA KONU]

• Tfn123 kullanıcısına yanıt
    RE3'den bahsediyorsun,Belkisi olmaz,2 katı daha fazla satar.
    Oyun fun'ları o oyunu alırken Çocukluk kahramanım jill valentine'yi yıllar sonra tekrar bir göreyim ve Nemesis'le son kalan hesabımı kapatayım diye satışlara dalarlar.Emin ol ki oyun kusurlu olsa bile o jill'le,nemesis'i görseler yeter onlara.Bende öyleyim ne yalanım var😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi timurray -- 14 Ocak 2020; 2:11:26 >
  • Resident Evil 3 - Nemesis Trailer | PS4

• Baba geliyor!
  • Trailer mukemmel

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.