Şimdi Ara

RESIDENT EVIL 3 NEMESIS REMAKE [PS5 / PS4 ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
672
Cevap
11
Favori
29.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tembelreis

Fragmanı izlerken etrafta insanlar kaçışıyor , eskiden de öyle miydi hatırlayamadım.
    Sokakların üstten görüntüsü çok güzel görünüyor .
    Oynanış RE 2 gibi olacaksa sıkıntı yok.
    Tek sorun oyun süresini uzatsınlar , RE 2 nin tadı damağımızda kaldı .

Geriye kaldı Dino crisis
    Öyleydi. Fragmanda Jill'in yanan koridordan koşup kendini dışarı attıği yer de direk oyunun girişi. Tabi orijinal oyunda biz sadece çıktığı anı görüyoruz. RE2 gibi değişiklikler yapacaklar belli ki.

İlk 5 dk.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Resident Evil Remake hala bence de serinin en iyisi. Çok ağır başlı bir oyun. Bazı insanlar sırf kamera yapısından dolayı oynamıyor. Her zorlukta bitirdiğim tek oyundur.

Capcom'un Re 1 için uzun vadede planları olduğunu biliyoruz. Anladığımız kadarıyla oyunun yeterince eskimesini bekliyorlar yeniden yapmak için. Lakin o oyunu başka bir seviye'ye taşımalılar yani o kadar iyi yapmalılar ki tepki çekmesin. Bakarsınız klasik serinin yeniden çevrim oyunlarına finali onunla yaparlar, çokta iyi olur.

RE3 Remake bana yine çok uzun olmayacakmış gibi geliyor. Şu çoklu oyunculu Resistance eklentisi sırf bu yüzden varmış intibası uyandırdı. Bence Capcom her yıl bir Resident Evil oyunu çıkartmak istiyor. Gelecek yıl bu zamanlar da bir RE8 duyarsak şaşırmam.
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Şu an fast food tüketimi yaygın ve firmalar ne koparırsak diye çorbasına bakıyorlar.Genç jenerasyon açısından iyi ama ciddi sayıda konsol geçmişi,koleksiyonu olan belli bir yaştaki ve oyun deneyimindeki oyuncuları tatmin etmeyeceği aşikar bu işlerin.

Açıkçası Re serisinin günümüzde maalesef bir ağırlığı da kalmadı;herşey 2005 yılında Re:4 Gamecube exclusive olarak çıktıktan sonra,Capcom'un verdiği sözlere biat etmeyip sırf para için oyunu multiplatform yapması ile gerçekleşti,zaten sırf bu tutulmayan sözden dolayı baş yapımcının da belli lisanslardan feragat edip firmadan ayrılması ile serinin abidik gubidik devam oyunlarıyla özgül ağırlığı da gitgide bitti.
  • oyunu almak isteyen varsa beklemesin ön sipariş verin yoksa fiyatı 400 tl olur üzülürsünüz daha önce re 2 de 299 tlden 400 tlye çıkarıldı

aynı senaryo yine olacak hindistan psnde bile 290 tlye geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

oyunu almak isteyen varsa beklemesin ön sipariş verin yoksa fiyatı 400 tl olur üzülürsünüz daha önce re 2 de 299 tlden 400 tlye çıkarıldı

aynı senaryo yine olacak hindistan psnde bile 290 tlye geliyor
    bende ön sipariş gececektim ama hint fiyatını görünce vazgeçtim tr psne zam gelse bile hint psnden alinir 30lira için 4ay önceden oyun almaya para bağlamaya gerek yok diye düşündüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayret güzel fiyattan girmiş
  • Arkadaşımla kardeşlik yapıyoruz fiyat uygun geldi günümüz piyasasına göre aldık bakalım

RESIDENT EVIL 3 NEMESIS REMAKE [PS5 / PS4 ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yıl 2000 10 yaşındayken Playstation 1'i komşudan satın almıştık

İlk ve tek oynadığım oyundu hiç unutmam o kasap'ın saklanıp bağırdığı sahneyi korkudan bi türlü geçememiştim tabi bide memory card olmadığı için olabilir

Not: Youtuber dost kayaoğlu bilen bilir 5. sınıfta sınıf arkadaşımdı sürekli ona anlatırdım re3 nemesis oynadığımı o da hergün söylerdi bana geliyim oynayalım diye çok oynamak isterdi ama izin vermemişim 20 yıl sonra öğrendim bunu hiç iyi olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArdaTuranizmo -- 11 Aralık 2019; 15:44:30 >
  • aynen alacak olanlar kaçırmasın.tr psn bilerek indirimlerde kalıcı fiyatı düşmesin diye yüksek fiyattan çıkarıyor oyunları.bunu bir süreliğine olması gereken fiyata koymuş.
    259 tl den satabiliyorken 400 e çıkarıyor oyunları örneğin.ileride yüzde 80 indirimde 50 tl yerine 84 tl ye felan satayım düşüncesiyle.

2020 de çok oyun çıkacak.resident evil 2 kısa sürede 84 e düştü.re 3 de çabuk düşer fiyatı.zaten tüm oyunlar o zamana yığıldı ne olacak göreceğiz

al-sat yapacak olanlar önsipariş versin.yoksa zarar ederler ana hesaba alırlarsa.
  • RE 2 Remake, 5 milyon satmış daha 1 yıl olmadan... Demek ki neymiş, Remake yapmak acizlik değilmiş. :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tfn123 -- 11 Aralık 2019; 16:11:22 >
  • Bu arada oyunun kolleksiyoner sürümünde harita çıkıyor, acaba oyunun ilk yarısı açık dünya mantığında ilerletip raccon sokaklarında özgürce mi dolaşacağız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loukas -- 11 Aralık 2019; 19:14:52 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bazı sahneler birinci şahıstan gösterildi. Enteresan.
  • Oyun FPS olmayacak. E3 2018'deki RE 2 REmake duyurusunu hatırlayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tfn123

Oyun FPS olmayacak. E3 2018'deki RE 2 REmake duyurusunu hatırlayın.
    Küfür ederim FPS olursa. Hadi RE7 FPS yapıldı. Farklı oyun eyvallah. Remake oyunu TPS den alıp FPS yaparlarsa söverim.
  • FPS değil. TPS oynanış gösterildi.
  • bir arkadaş oyun fps gibi bir cümle kurmaya kalktı oyun fps olacak diye haber çıkmaya başlar artık
  • Bence nemesisten kaçtığımız bolumler fps olabilir🤔

• Adamlar 6 yılda Tlou 2'yi hala çıkartamadı. Üzerine bir de erteledi 3 ay. Capcom bu Resistance oyunuyla iyi küfür yemişti benden ama şimdi 1 yıl bile geçmeden bu oyunu çıkartacak olmaları... Büyüksün CAPCOM.

• quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Adamlar 6 yılda Tlou 2'yi hala çıkartamadı. Üzerine bir de erteledi 3 ay. Capcom bu Resistance oyunuyla iyi küfür yemişti benden ama şimdi 1 yıl bile geçmeden bu oyunu çıkartacak olmaları... Büyüksün CAPCOM.
    ''Resident Evil Engine'' Oyun Motoru nu yazdıkları için ellerinde hazır vardı bu motor o yüzden RE3 çıkışı çabuk oldu.
  • evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Re2 remake ile ayni anda gelistiriliyormus hocam o yuzden cok surmedi.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.