Şimdi Ara

RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU) (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.653
Cevap
25
Favori
83.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevap için teşekkürler. Leon’un çözdüğü bulmacaları ikinci kişi olarak aynı şekilde çözmemiz biraz saçma olmuş. Neyse yine de çok takılmadım oyun mükemmel tabii ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • B senaryolarında gidişat belli oranda değişiyor, hikaye aynı kalıyor. Gerçek sonu görmek içinse bir karakter ile A diğeri ile B'yi bitirmek gerekiyor.
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    Hangisi A hangisi B ;)

• New Game A, New Game 2nd Run B olarak geçiyor.
  • Beyler ben tam anlamadim Leon ana hikayeyi bitirdim Claire ve b hikayeleri açıldı şimdi hangi senaryoyu oynamam gerek

• DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    Claire B’yi seçtim ben. Zaten öyle yapmak gerekiyormuş.

Bu arada çok daha zor olmuş B senaryosu. Sürekli ama sürekli karşıma Tyrant beliriyor. Alt kattan kaçıyorum, üst katta yine var manyak gibi.

• herkes oyuna leonlami başladi. ben claire ile başlayip bitirdim. ng+ deyip leonla tekrar başladim

• OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    Forumda cevap gelene kadar valla claira ile 2nd Run senaryoya başladım. İnanılmaz mermi sıkıntısı yaşıyorum tam tersine zombi de bi o kadar fazla. Trhantta çabuk çıktı karşıma bu sefer. Leon a göre bi tik daha zorlayacak o belli. Bi tane tokatını yedim tryant’in aşırı zombi var gerdekten gerile gerile bi hal oldum kapadım ya

• RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU)

• İş seyahati, yoğunluk vs derken dün ancak oynamaya zaman bulabildim. Hiç bir video ve yorumu okumadım. 1.5 saat oynayabildim ve bir ara gece yataktan kalkıp birazcık daha açıp oynasam mı moduna girdim. Muhteşem olmuş yahu. Bu akşam eve gidişim ile beraber kampa gireceğim ve tüm hafta sonu ne kadar senaryo varsa icabına bakıyorum. Tüm görüşmeler ve buluşmalar iptal edildi. Hafta sonu RE2 Remake için randevu ayrıldı.
  • İndirime girsede alsak, güzel oyunmuş, ilk çıktığında 200 ken almadık indirimde gene o fiyata inerse alırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU)

RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU)

• Oyunda hardcore bitirmek isteyenler ilk önce oyunu standart zorlukta S+ olarak bitirirlerse sınırsız mermi hangun hilesi açılıyor. Çok zor ama sadece bir-iki kritik silahı alırsanız yeter. Ölürseniz quit game deyin ve yine kaldığınız yerden devam edin. Sadece pause ekranında süre donuyor. Haritada yine süre akıyor yani. Ben daha yapamadım ama iyice bir sindireyim oyunu deneyeceğim.

Bir de bu Tyrant denen adamın Claire’a özel bir ilgisi var galiba. Leon’a o kadar bulaşmadı o adam.

• Oyuna ilk olarak Claire ile başladım ve devam ediyorum.Bu A ve B senaryosu açısından bir problem olur mu?

• Oyun hepsiburada'da 299 a düşmüş 1-2 aya 150-200 seviyelerine iner alacak arkadaşlar acele etmesin

• neo23 kullanıcısına yanıt
    bende ayni şekil başladim hocan sonra ng+ deyip leonla başladim

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihsar

Oyun hepsiburada'da 299 a düşmüş 1-2 aya 150-200 seviyelerine iner alacak arkadaşlar acele etmesin
    Sahibinden de 259 tl ye satan magaza bile var.
  • Hangi karakter ile başlamak lazım oynamıştım ben bu oyunu ama çok vakit geçti aradan hey gidi günler hey aklımda hiç birşey kalmamış

• Oh oh iyiymiş hocam çabuk düşmesi sevindirici erken oynarız tr altyazı olmayan oyunları ucuza kapatmayı kovalıyorum genelde far cry 5 ve assasins odesseyi bekliyorum mesela hâla kelepire düşünce oynuycam 😂

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.