Şimdi Ara

RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU) (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.654
Cevap
25
Favori
83.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuna yakın zamanda başlayacağım ama şu A/B senaryoları işi biraz kafamı karıştırdı.Şimdi ilk oynanışta Leon ile oynamayı düşünüyorum yani Leon A senaryosu.Bittikten sonra 2nd Run’da Claire ile devam edeceğim yani Claire B senaryosu.Bu ikisi bittikten sonra bu sefer Plus olmayan normal New Game’den Claire ile başlayıp bitirip sonra 2nd Run’dan Leon yapmak uygun mudur? Yani sırayla Leon A-Claire B-Claire A-Leon B anlatmak istediğim,bu uygun ve tüm senaryoları görebileceğim bir ilerleyiş midir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • psycho90 kullanıcısına yanıt
    Bende ayni bu şekilde düşünüyorum. Dün bugün claira 2nd run oynuyorum bakalım bitirince sıradakine gecicem

• Bu oyunu bazı çoğu Türk YouTube’lar oynuyor isim vermiyim. Adam almış oyunu ne RE serisi hakkında bilgisi var ne oyunun DNA sini biliyor ne başka birsey. Ve gitmiş standart sürüm almış. Gerçekten bu oyunu zamanında titreye titreye oynayan her mekan müziğine asık bir insan deluxe surumu alır hakkını verir tekrar eksileri Yaşar. Ps3te bile defalarca Re3: nemesis i bitirdim dakikalarca save room da kalıyorum müziği dinliyorum. Adamların yaptığı müzik o kadar güzel ki zamanında ne yapmışlar arkadaş diyorum halen. Bu sebeple beni anlayacak insanlar vardır burda ve oyunu henüz almamışlarsa da kesinlikle deluxe öneririm dijitalini ya da kutulu her neyse...

• "If you want our opinion, it is better to start the adventure with Claire and continue the road B with Leon… You will understand at the end of the game why we have guided you on this choice !"

Yabancı bir sitede böyle yazmış ben de Leon ile başladım ama önce Claire ile başlamak gerekir diyor bilemiyorum valla bişey kaçırmış mı oluyoruz böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weycell 61 -- 2 Şubat 2019; 9:43:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    kesinlikle katitiyorum hocam orjinal müzikleri ile oynanmali oyun. yanliz şöyle bir durum var müzik pakedi ayrida satiliyor 13lira. deluxe paket 69lira arti olarak birkaç kıyafette var tabi. ben standart sürüm + müzik paketi şeklinde aldim. çok önce önsipariş vermiştim müzik olayina dikkat etmemiştim ozman taki oyuna başlayincaya kadar bi baktim bikaç efekt dışında ses yok. zaten düz mantik düşünürsek firmada farkinda müziklerin efsane olduğunun ondan ayrı satiyorlar.

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Aynen ayrı da satılıyor xboxda on sipariş ile çok uygundu deluxe 240₺ kaçırmadım Satis politikası adamlar kafalarını çalıştırıyorlar yapacak birsey yok müzikler efsane

• Weycell 61 kullanıcısına yanıt
    Oyun bittiginde anlayacaksın demesi beni şimdi bi seye düşürdü. Sanmıyorum ilk Leon sonra claira 2nd run dan farkı olacağını

• DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    Valla bilmiyorum hocam şimdi ben de okuduktan sonra başa mı alsam diye düşünmeye başladım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

"If you want our opinion, it is better to start the adventure with Claire and continue the road B with Leon… You will understand at the end of the game why we have guided you on this choice !"

Yabancı bir sitede böyle yazmış ben de Leon ile başladım ama önce Claire ile başlamak gerekir diyor bilemiyorum valla bişey kaçırmış mı oluyoruz böyle.
    Peki böyle oynasak ondan sonra tekrar Leon A-Claire B yapmamıza gerek var mı acaba ? Sizin yazdığınız senaryo tüm hikayeyi görmek için yeterli mi yani ?

• Ben oyunu ilk aldığımda 1997 sanırım ilk Claire ile oynadım sonra Leon ile

Oyun bittikten sonra extralar açılacak sınırsız silahlar ile oynama imkanı vardı. Tofu ve hunk ile oynanan modlar vardı.

Şimdi ps4 de oynamak isterim ama 400 TL ye değmez. 1-2 yıl sonra 60 TL ye alır oynarım. Zaten 10 kez bitirmişimdir. Buradakilerin % 90 ı da çocukluğunda oynamıştır. Bu heyecan niye?

• quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

Ben oyunu ilk aldığımda 1997 sanırım ilk Claire ile oynadım sonra Leon ile

Oyun bittikten sonra extralar açılacak sınırsız silahlar ile oynama imkanı vardı. Tofu ve hunk ile oynanan modlar vardı.

Şimdi ps4 de oynamak isterim ama 400 TL ye değmez. 1-2 yıl sonra 60 TL ye alır oynarım. Zaten 10 kez bitirmişimdir. Buradakilerin % 90 ı da çocukluğunda oynamıştır. Bu heyecan niye?
    arkadaş yüzde de verdi dağılın
  • psycho90 kullanıcısına yanıt
    Hocam onu bilmiyorum ama gerçek son ya da gizli son mu artık bilemiyorum önce Claire sonra Leon şeklinde oluyormuş ve hemen hemen hiçbir şeyi kaçırmadan oyunu bitiyormuşsun bu sırayı takip edince tabi yine de kimle başlarsan başla aslında kayda değer bir fark oluşmadığını söyleyen siteler de var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

Ben oyunu ilk aldığımda 1997 sanırım ilk Claire ile oynadım sonra Leon ile

Bir "Resident Evil Remake" ayarında yenilikler ve şaşırtmacalar içermesede modern ve kendini oynattıran bir yeniden yapım yani işini iyi yapıyor. Bu nedenle eskisini oynadım yenisine niye heyecanlanayım olayını oynarken hissetmedim. Bunun yanında gerçekten yurtdışı fiyatları düşünülünce 400 lira hiçbir oyunun hakkı değil.
  • Bi kere mantıken su oyunu yeryüzünde satın alan insanlar üzerinden anket yapsalar kim hangi karakterle oyuna başlıyor diye Leon ezer geçer dimi e maden öyle yapımcı da biliyordur ki bunu claira ile başlamayan yanlış yapar tezi çürüyor

• Hocam Claire dediğin karakter de öyle silik tercih edilmeyecek bir karakter değil Re dünyasında seveni çok ezeceğini düşünmüyorum Leon un ama onun daha çok sevilmesi ile oyunun lineer yapısı arasında bir bağ olduğunu sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Hocam onu bilmiyorum ama gerçek son ya da gizli son mu artık bilemiyorum önce Claire sonra Leon şeklinde oluyormuş ve hemen hemen hiçbir şeyi kaçırmadan oyunu bitiyormuşsun bu sırayı takip edince tabi yine de kimle başlarsan başla aslında kayda değer bir fark oluşmadığını söyleyen siteler de var.
    Anladım hocam.Ben de biraz yabancı forumlarda araştırdım ve canon scenario yani ölçüt alınan,kabul edilen senaryo akışının Claire A/Leon B olduğunu öğrendim.Hatta galiba bunu yapımcılar da açıklamış.Oynayan kişilerin bu yorumu yapma sebepleriyse diğer akışın yani Leon A/Claire B’nin kendi içinde bazı tutarsızlıklar barındırması ve önerilen akışın ise serinin devam hikayeleriyle tutuşan sahneler barındırması ve bu sahnelerin sadece Claire A/Leon B’de var olması.

Yani bu durumda en mantıklısı Claire ile başlayıp 2nd Run’da Leon ile devam etmek gibi.Aynı yapımı 4 kere üst üste oynamak sıkacağı için ve üstte de saydığım sebeplerden dolayı Leon A/Claire B yapmayı düşünmüyorum şimdilik.Keşke burada 4 senaryoyu da oynamış biri olsa da onu da dinlesek

• Evet tersten başlamış gibi olduk ama olsun yeniden başlamak için sebep var en azından... :)

• arkadaşlar rdr 2 , tomb raider , spiderman gibi oyunlara türkçe altyazı koydum youtubedan yayınladım .. re 2 remake' e de yeni başladım.. 5 bölüm yayınladım .. hem altyazı hem seslendirme yaptım ara sahneler ve çevirilecek yerler az oldugu için oyun hakkında konuştum .. destek olursanız sevinirim kanalım : MBT TV
  • Weycell 61 kullanıcısına yanıt
    Leon Re4 ana karakteri unutmamak lazım bunu bence claira ile kiyaslanamaz önemi

• neo23 kullanıcısına yanıt

Ada da olsa fena olmaz aslında ek pakette sonuçta oyunun sonunda leon a yardım ediyor tyrant ı yenmesi için rocket launcher atarak. Nasıl kurtulduğunu silahı nereden bulduğunu filan gösterseler iyi olurdu
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.