Şimdi Ara

RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU) (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.654
Cevap
25
Favori
83.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bütün senaryoları bitirdim mükemmel bir başyapıt olmuş gerçekten açık ara ile goty olacaktır. Bu arada oyuna yeni başlayacak olanlar için;

1- Fov ayarını sona getirin.
    2- Film noise ayarını kapatın.
    3- Deluxe alanlar müzik ayarını orginale getirin.
    4- Weapon auto reloader ı kapatın.
    5- Oyunu standart da oynayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 3 Şubat 2019; 13:15:52 >
  • DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    Kıyaslamıyorum ama Claire'e de Safinaz muamelesi yapmayalım... 😀

Bu arada 8 saati devirdim daha bitmedi sindire sindire oynuyorum bitmesin diye neredeyse koşmadan yürüyerek ilerliyorum tek kelime ile harika bir oyun olmuş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weycell 61 -- 3 Şubat 2019; 13:13:6 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Weycell 61 kullanıcısına yanıt
    aynen bende her yeri araştira araştıra ilerledim 9bucuk saatde bitirdim claire ile sonra ng+ yapip leon la başladim tekrardan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar leon için o kadar hoşgeldin partisi yapmış ama tadını çıkaramadı rookie
  • Sen ne alemlerdesin be. :D Ciğerim hiçbir oyuna giresim yok. Overwatch oynuyorum haftanın 3-4 günü anca. 55 levelda bıraktım senin çok sevdiğin XOX'de. :D PC'de 48 level oldum. Çokta girmiyorum. Girdiğim multiplayer oyunlar başka.

Bıktım oyundan moyundan alayından. Tomb Raider Reboot ve sonrasını anında bitirdim. Son oyunu apaçi tarikatının olduğu yerde bıraktım, sarmadı yamyamların olduğu bölümde. PUBG bile oynayasım yok sevmeme rağmen yok ulan yok. :D Gears Of War 4 / Uncharted 4 falan aynı gün bitirdim. Oyun sarınca bırakamıyorsun. İyi bilirsin bu işleri.

Gears Of War 5'i bile almayı düşünmüyorum. Metro 48 aldım onada bakasım yok. Tek beklediğim oyun MK97. Onu epey oynarım.

Bu arada iyi bilirim o hoşgeldin partilerini. İyi işler döner o partilerde.

Ps3 te r3 var mi? Ben ps one fat kasada oynuyordum zamaninda

• Evet var

Tabiki de o da sonuçta Re5 ana karakteri Chris in eşi

Ben 11 saatte bitirdim Leon ilk senaryoyu. Evire çevire geze dolaşa tadını çıkara çıkara. Claira ile run b de dört saate dayandım garaja kartı takicam rahat bir saat garajı aradım yolu bulamadım beynim durdu artık iki saat sonunda

• Eşi değil hocam kız kardeşi.. :)

• Sabahlara kadar re2 oynuyorum dostum, owerwatch oynarsın her zaman şimdi re 2 akar aslında xox de 4k da fena olur re 2 karakol falan of of. Ben de şimdi metroyu bekliyorum az kaldı ona da şubat ayı oldukça verimli geçiyor. Multiye de çok takılma sıkıntı olur sonra
  • Ya beyler cildiricam garaja ikinci kez gidemiyorum key card i aldım resimdeki gösterdiğim kapı kapalı videolara baktım oradan gidiliyor garaja ikinci kez herhalde ama başka bi yol
    Olmalı gezmedigim yer kalmadı
    RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU)

• Standart zorlukta Leon A’yı 2:15 olarak bitirdim ve sınırsız mermili silah açıldı. Rahat olun 3:30 istiyor. Yani ben strese girdim hiç mermi falan toplamadım ve bu yüzden aşırı zorları. Yine siz odalara girin mermileri toplayın, inventory upgrade yapmayı unutmayın rahat yetiyor süre. Sadece bulmacalarda süre harcamayın yeter.

• Leon babayı tamamladık. Tek kelime ile muhteşemdi. Özlemişiz. Şimdi Claire abla ile başladık.

Bu arada Capcom tarafından RE3 Remake ile ilgili her geçen gün olabileceğine dair sinyaller geliyor ve bir çok otoritere göre RE3 Remake kesin gibi. RE2 Remake ilk hafta 3 milyon satış rakamına ulaşmış ve oyunun aldığı notlar ve satış rakamları Capcom u gayet memnun etmiş durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roberto Baggio -- 3 Şubat 2019; 17:26:20 >
  • Akılları varsa eğer Re3 Nemesis remake yaparlar en beğendiğim seri

• Sonunda buldum garajı yok böyle
    Bisey ya

• 3 milyon satmadı hocam 3 milyon dağıtılmış. Farklı şeyler.

Kim derdi ki 2019 da forumlarda bir oyunla alakalı böyle bir soru sorulsun. Pubg ler saçma salak oyunlar havada uçuşurken bize bu tür sorular sorduran Capcom a gidiyor tüm alkış ve övgüler . Tekrardan teşekkürler Capcom.

• Oyunu bitirenler ve tekrardan oynayacaklar izlesin. Ben izlemedim. YouTube'da denk geldiği için paylaşıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Bu B senaryolarına baktım. Her şey tamamen aynı gibi. A senaryolarını bitirdim ama nedense B yi oynayalım gelmedi.
    hafif gelmiştir sana :)
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.