Şimdi Ara

Rentacar çıkması araba alınır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fiyatı yuzde 20-25 ucuz. Bi tanidik satiyor ama yakin bir tanidik değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Firma kurumsal mı? Araç günlük mü kiralanmış uzun dönem mi? Uzun dönem ise kim kullanmış ? Araştırın ona göre hareket edin. Çünkü her kiralanan araç aynı durumda olmaz. Belki biri uzun süre aynı aracı kullandı. Ev iş hafta sonu AVM yaptı geldi. Belki birileri haftalık para toparladı kiraladı günlük canına okudu bilinmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim bi arkadaş sürekli kiralıyordu.Her seferinde araçların tekerlerini yerden kesiyordu.Tavsiye etmem ama km az yeni araçsa olabilir baktırmak kaydıyla.
  • Firma sahibinin kullandığı veya uzun dönem kiralanan bir araçsa baktırılabilir yoksa bulaşmayın derim

• Araç ne, kritik soru bu aslında.

Makam aracı olarak kiralanmış araç mı günlük kiralanmış symbol mu?

• Çok defa şahit oldum, bozuk rögarlı yollarda ben arabama bişey olmasın diye slalom yaparken filo rentacar arabası kullananlar dümdüz arabayı vura vura geçiyorlardı.

Böyle vicdansız ahlaksız insanların çok sayıda olduğu bir ortamda cevabım "Alınmaz" olur.

• Valla hocam şöyle söyliyim sana, kazaya boyaya değişene takmayan bi adamdım hiç önemsemezdim.. kullandığım arabayla büyük bir kaza yaptım. dingil eğirildi şase yamuldu yaptırdık düzen tutmuyor araba.. şaseciyle akraba rotcuyla dost oldum. yok kazadan önceki gibi olmuyor ne yapsakta yol tutuşu... en son satıcam kurtulcam uzun yolda virajda savrulmaya başladı araç.

ne gerek var? daha eski sahibinden temiz kullanılmış, bi eski kasasını al kafan rahat olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alp_Tigin -- 23 Mart 2018; 22:27:5 >
  • Günlük kiralık ise almayın.

Ama uzun süreli bir kişiye kiralanmış ise, onlar bakım anlaşması dahilinde oluyor genelde, bakım masrafi kiranin içinde olduğu için bakımı aksatmiyorlar. Ve yetkili serviste bakım yapıyorlar

Ben 1 kez astra 1.3 cdti, 1 kezde octavia tdi dsg aldım, ikiside sorunsuz çıktı kullandim bir müddet, sonra sattım.

Sonuç, kurumsal kiralanmış ise ben yine alırım.

• Kiralik uzun dönem kullanan arkadaşlarım var. Istediğiniz kadar düşük km olsun tertemiz kaporta olsun. O kullanış stilleri ile arabalar 100 150binden sonra dağılır.

• Bir tanıdığım aldı İstanbul'da kurumsal firmadan. 2015 Ford Focsu Dizel. Araç 13000 km'de idi aldığında. (2016 sonunda aldı.)

Aracı bir firmanın yöneticisi şahsi olarak kullanmış. Araç hatasız, sıfır gibiydi.

Böyle bir araç bulabilirseniz alınır tabi ama özellikle linea, fluance, citroen Elise, Peugeut 301 gibi günlük kiralanan ya da uzun dönem mümessillere verilen araçlardan ise çok temkinli olmak lazım.

Trafikte araçları nasıl kullandıklarını görüyoruz.

İyice baktırıp ona göre almakta fayda var.
  • Benim aldigim linea da 20 ayda 82bin km yapmisti, hele bazi aylar 5bin km yapmis. Ben 82binde aldim 123bin km oldu sorunsuz biniyorum. Ama arkadasim clio symbol kiraladi arac 20 bin km de idi, avisten kiraladı arabada debriyaj balatasi meftaydi araba yerinden kalkamiyordu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hiç tavsiye etmem hocam eşeğe biner gibi biniyorlar kiralık araçlara.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.