Şimdi Ara

Reno Symbol-Fiat Line-Pego 206 mı hangisini almalıyım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Renault Symbol-fiat Linea - Pego 206 dizel modellerden hangisini seçmeliyim kararsız kaldım ya sıfır yada 2009 üzeri 2.el alacağım neden hangisini seçmeliyim tavsiyelerinizi bekliyorum.Saygılar

• 3 ünüde almayın derim ama pejo 206 diğer seçeneklere göre daha kaliteli.. gerçi model olarak kaç model alacaksınız bunları ?
  • model olarak ya sıfır 2010 yada 2009dan aşağı düşünmüyoum alternatif modellerde var ama bütçem zayıf kredi ile alacağım. diğer alternatif baktığım Chavrolet Lacetti Daihatsu Terios Toyota Corolla reno megan bunlar alternatif 2.el baktığım modeller
  • temiz bir 2.el linea

symbol ve 206 dan daha iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: NİTROUS666

temiz bir 2.el linea

Symbol de linea da kullandım ikiside bence haşat edilecek şirket araçlarından öte arabalar değil..2010 olarak düşünüyorsunuz 206+ komşuda var dizel almış.çokta memnun kendisi bir bakın derim o araca..ve bu fiyat civarlarında daha düşük model 2006 jetta 2006 golf de bakabilirsiniz eğer düşünürseniz
  • bu forumda pejo 206 ya kalitelide dediler ya artık bişey demiyorum.Ben olsam symbol alırım tutulan araç parçası ucuz pek bir sorun çıkaracağınıda sanmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahisilti2

bu forumda pejo 206 ya kalitelide dediler ya artık bişey demiyorum.Ben olsam symbol alırım tutulan araç parçası ucuz pek bir sorun çıkaracağınıda sanmam.

Benimki bir öneri dostum.206 yıda tutup a3 le ile kıyaslayıp kaliteli demiyorum.. ama symbol ve linea ya göre tabiki kaliteli.. symbol nedir ya 4 teker üzerinde giden plastik parçasından başka birşey değil..linea desen 3000 devire geldinmi dk başı o minicik ( anlayana ) vites topuzunu tutup vites değiştirmen gereken bir araba,adı araba daha doğrusu bana göre araba değil.. bu 3 araç arasında malzeme olarakta prestij olarakta konfor olarakta 206 eve daha kaliteli..inanmıyorsan da araştır soruştur bir bak derim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mangona

quote:

Orijinalden alıntı: NİTROUS666

temiz bir 2.el linea

Symbol de linea da kullandım ikiside bence haşat edilecek şirket araçlarından öte arabalar değil..2010 olarak düşünüyorsunuz 206+ komşuda var dizel almış.çokta memnun kendisi bir bakın derim o araca..ve bu fiyat civarlarında daha düşük model 2006 jetta 2006 golf de bakabilirsiniz eğer düşünürseniz

bahsi gecen araclardan en derli toplu olan donanımlı olan linea gelmişti bana

linea ne b sınıfı nede c sınıfı arada bir model

symbol ve 206 dan daha kullanışlı geliyor bana

içi daha geniş donanımı daha fazla vs.vs.vs.

• Bunlar nasıl diğer alternatif baktığım modeller arasında Chavrolet Lacetti Daihatsu Terios Toyota Corolla reno megan bunlar alternatif 2.el baktığım modeller
  • Linea 1.3 multijet 90 hp almanı öneririm üçü arasından
  • Eğer üçünden biri olacaksa,

quote:

Orijinalden alıntı: agga

Linea 1.3 multijet 90 hp almanı öneririm üçü arasından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skayn -- 19 Haziran 2010; 0:29:58 >
  • 2069 bildiğin eski 206 dır. ve linea ile boy ölçüşemez. ne konfor olarak ne de kalite.

bu araçlar arasında linea en mantıklı tercih olur. güvenlik donanımı yeterli. klima ve temel konfor donanımları mevcuttur. iç mekanı da en geniş olan araç. 1.3 multijet motor ekonomik ve bakım masrafları makul bir araçtır. kronik problemi de yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi budak_1903 -- 19 Haziran 2010; 0:39:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: budak_1903

2069 bildiğin eski 206 dır. ve linea ile boy ölçüşemez. ne konfor olarak ne de kalite.

bu araçlar arasında linea en mantıklı tercih olur. güvenlik donanımı yeterli. klima ve temel konfor donanımları mevcuttur. iç mekanı da en geniş olan araç. 1.3 multijet motor ekonomik ve bakım masrafları makul bir araçtır. kronik problemi de yoktur.

Ben fiat ve kalite kelimelerini yanyana asla koymadım açıkcası..bu benim şahsi görüşüm gerçi..kimse üzerine alınmasın..bana göre fiat olsun renault'un bazı modelleri olsun..oldu olası kaliteden yoksun az yakan şirket araçlarıdır.. bu benim dediğim gibi şahsi görüşürüm..katılan olur katılmayan olur..polemik amaçlıda yazmadım.. bende bu araçları alacak kadar belli limitli bir bütçem olsa bile bu 3 araç yerine 2006-2007-2008 model daha farklı araçlar alırım.ama arkadaş sadece bu 3 ünü yada 2009 dan aşağı 2.el düşünmediği için bende 206 önerdim..olay sadece bu tartışmaya gerek yok

• Kesinlikle Linea derim 1 ay kadar kullandım araç şehir içinde 5 litreyi anca yakıyor kocamanda araba. İyi de kaçıyor. Birazda şehir dışı filan yaptım ortalama 4-4,5 a düştü :) her yönden hoş bi araba bence. Arkadan hiç fren yapmadan 50 km hızla çarptılar sadece tampon göçtü. stop bile kırılmadı.)
  • 206 için diğerlerine göre kaliteli diyorsunuz ben şaşıyorum.206 alıpta memnun olan varmıdır acaba merak ediyorum.İncecik sac 5.sınıf plastik ön konsol sağından solundan ses gelmeyen yeri olmayan aracı linea ile symbol ile karşılaştırıyorsunuz.
    Linea da bence hoş araç ama symbol sanki daha oturaklı gibi geliyor bana.O konuda tercih sizin tabiki.Ama size önerim 206 ile bu araçları hatta piyasadaki tatayı chery yi bile karşılaştırmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahisilti2

206 için diğerlerine göre kaliteli diyorsunuz ben şaşıyorum.206 alıpta memnun olan varmıdır acaba merak ediyorum.İncecik sac 5.sınıf plastik ön konsol sağından solundan ses gelmeyen yeri olmayan aracı linea ile symbol ile karşılaştırıyorsunuz.
    Linea da bence hoş araç ama symbol sanki daha oturaklı gibi geliyor bana.O konuda tercih sizin tabiki.Ama size önerim 206 ile bu araçları hatta piyasadaki tatayı chery yi bile karşılaştırmayın

Bizim alt komşuda 206+ var dizel.. devamlı şehirdışı yolculukta yapıyor şehiriçide son derece memnun kendisi.. bana görede açıkcası 206 diğer 2 araca göre daha derli toplu görüyor dediğim gibi bu kişisel birşey
  • 2010 fiat linea 1.3 multijet 10.000 km de 28.000 fiyat var nasıl alınınırmı yüksekmi fiyatı
  • kimsenin fikri yokmu
  • linea> 206+> sümbül
  • quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

linea> 206+> sümbül

sümbül
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.