Şimdi Ara

Reno Kango 1.5 dizel sizce nasıl bir seçim olur? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
37
Cevap
2
Favori
160.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: serkancnr

Arkadaşımın biri her sene vize yaptırılması gerektiğini söyledi. Doğru mu?

Doğrudur arkadaşım her yıl muayene yaparsın ticari araçlar gibi, vergini ödersin camlı hususi binek araçlar gibi.. böyle saçmadır.. aracı alırsan ceza ödememek için sakın mtvyi bankada ödeme.. motorlu taşıtlar vergi dairesinde öde. Hangi aracı alırsanda hayırlısı olsun!
  • arkadasım bence opel combo al..1,3 dcti işini ccok ii görür..tabi opel kalirtesi reno ve fiattan iidir....arkadasta kangoo var dağıldı resmen....2 güne bi sanayide...ne biliyim yaw bu araba işinde aslında biraz da sanş lazım...
  • sana bir caddy ci olarak doplo yu öneririm.. connet de olabilir.. kango biraz basit kalır...
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeNgİzHaN.

sana bir caddy ci olarak doplo yu öneririm.. connet de olabilir.. kango biraz basit kalır...

• yeni kangoo nun 15-05 bg likleri piyasaya çıktıı çokda güsell atik ve güsel araç yeinizde olsam kredi falan kango alırımm ama tercih sizin tabii
  • 1 yıllık konuyu hortlatmışsınız helal olsun..
  • quote:

Orjinalden alıntı: serdar1646

1 yıllık konuyu hortlatmışsınız helal olsun..

bende diyorum sıfır kango nasıl 23000 YTL olur. meğersem konu hortlamış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SISU -- 6 Aralık 2008; 16:26:06 >
  • konu açılalı 1 sene olmuş, o zaman doğan çocuklar yürümeye başlamış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: oguz1

konu açılalı 1 sene olmuş, o zaman doğan çocuklar yürümeye başlamış.

olivyaperez
    arkadaşda tşk

• quote:

Askere gidenler döndü,nişanlılar evlendi,evlenenlerin çocukları oldu.....uzarda gider daha

Bu arada arkadaş ne aldı acaba merak ettim.
  • madem konu hortlamış. okuyan birisine faydası olur belki.
    Bu arabanın benim tek hoşuma giden tarfı yakıtı. 1.5 dizel aracı olan tanıdığım bir depoyla 1000 km den fazla uzun yol yaptı. sonra riske giremeyip yakıt aldı.
    eksileri,malzeme kalitesi, doblo gibi arka koltuklarının çok dik olması sebeiyle arka koltukta oturanlarda bir süre sonra bel ağrısı başlaması.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ottoman24

quote:

Askere gidenler döndü,nişanlılar evlendi,evlenenlerin çocukları oldu.....uzarda gider daha

Bu arada arkadaş ne aldı acaba merak ettim.

bende mereka etdim arkadaş ne almış

• Hala birşey almadıysan Kango nun ya da Berlingo nun yeni kasasını tavsiye ederim ...
  • ya ben bişey soracam.. bu kango 65bg ile 80 bg arasındaki fark ne acaba? bilen varsa hemen yazarsa sevinirm çünki kango düşünüyorum. şimdiden teşekkür ederim :)
  • 15 hp fark var
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral_cennect

kardes sen bırak kangoyu filan sağlan ve oturaklı bir araba almak istiyosan FORD CONNECT GLX STİL PAKETLİ 110 HP BİR ARABA LAZIM HEM HIZLI HEMDE AZYAKAN BİR MODELDİRR 2 . ELİ İSEE DAHA UYGUNDURR PARCASIDAA UCUZDURR :D:D:D:D:D

alalh aşkına connect sağlammı güldürme beni gece gece
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyrmann

quote:

Orjinalden alıntı: senolakp

1 yıl 1.9d kangoo 2.5 yıl 1.5 dci kangoo kullandım türkiye turuna çıktım 6000 km yol yaptım suyuna bakma ihtiyacım bile olmadı bastım marşa gittim.
    2.5 yıl kullandığım 1.5 dci ye rutin bakımların haricinde sadce camsuyu motoru değiştirdim
    otomobil konforu vermez çünkü süspansiyon serttir
    tahmin ettiğinizden daha iyi viraj kabiliyeti vardır
    arka kısmında makas yoktur
    max 120 km hızla ekonomiktir
    basarsanız 160 km rahat yapar fakat çok yakmaya başlar
    içi ferah ve geniştir oturunca diziniz dashborda dayanmaz
    arka koltuğu katlarsanız küçük bir kamyonunuz olur

kangooyu kötüleyenler doğanı kartalı övüyorlar
    sormak istediğiniz bir şey olursa msg atabilirsiniz
    şu an sıfır çift kapılı klimalı kangoo 65 hp 23000 ytl bence bedava
    ayrıca 65 hp sizi yanıltmasın sollamalarda gayet iyidir
    quote:

Orjinalden alıntı: gyrmann

kangoo yerine ayni sınıfın populer ve tutulan araci olan fiat doblo yu tavsiye ederim.
    ticari amaçlı kullanılan kangoo ve doblo sahipleri ile birebir konusmalarım olmustu.
    doblo sahipleri cok memnun,kangoo sahipleri ise birokadar memnuniyetsiz.
    aracın kısa surede dağılmasi,malzemesının ayrılmasi,yuruyen aksaamındakı sorunlardan bahsediyorlardi.
    bu arada bu insanlar dolmuşçu.cok cok km yapan insanlar.
    eger cok kararli değil iseniz bence birde fiat doblo dusunun.1.3 multijet gayet yeterli kalıyor sanırım.1.9 jtd daha da iyidir tabii

yanliş kişiden alıntı yaptınız sanırım.ven kangooyu kotuleyip sahinleri kartallari ovmedim.
    d,kkatli okumanızı tavsiye ederim

hiçde bile doblo tutulan araç değil doblo kullananlarla anketmi yaptında kangoo nun eski haberlerini bul nettten oku hangisi tutulmuş yani oramızdan buramızdan sallamayalım

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.