Yüzbaşı
13 Mayıs 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar. Yaklaşık 10 yıldır Digitürk kullanıyorum lig TV için. PVR özellikli internetli sagemcom kutu ile birlikte.çocuklar ve ben iyice alıştık bu kutuya aslında. Taahhüt üm bitti. 140 TL olacakmış. Ev kredisi olayına girdiğim için iptal edeyim dedim. Elimde kullanmadığım next 18000YE CX modrli var. Eski bayağı ama ethernet girişi ve PVR özelliği var.

Evde sınırsız fiber de var. İnternet uygulamalarını kullanabileceğim internet e bağlanan bir uydu alıcı mı alayım yoksa başka bir platform mu tavsiye edersiniz. İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler
Bu aralar sıfır araçlara bakıyorum.test sürümlerinde falan takıldım.şu anda otomatik 1.6 auris var 2012 model.2 çocuk var. Yazın en az 7000 km yaparım. Gezmeyi severim.o yüzden

Altı biraz yüksek
Max.85 bin.
Otomatik
Dizel.
Bagajı en az 500 litre
Bi araç bakıyorum.
2.elde Max 10bin km olabilir. Tavsiye edebileceğiniz bi araç...
Doping in verdiği fishnet Ar 1101 marka-model modemi mi 16 mbit sınırsız ttnet ile kullanıyorum.evde bir pc ve 3 tane mobil bağlanıyoruz en fazla.
Sorun şu? Biri video izlerken diğerlerimiz resmen internete giremiyoruz. Modem in eski olmasından kaynaklanabilir mi?
dayımların çamaşır makinesi bozulunca almak icap etti.16 yıllık arçelik hurdaya ayrıldı.bi tamirci arkadaşımda az kullanılmış iQ 1631 vardı.kocaman ekranlı ağırlığa göre su ve deterjan alıyor falan.benim evdeki de siemens 7 kg lık digital ekranlı kalitesinden çok memnun olduğum için bunda karar kıldım.neyse taşıdık eve usta montajı yaptı ve fişi taktı 2-3 dakika çalıştıktan sonra prizden ateş attı ve sigorta attı.priz çalışmıyor.diğer prize taktık.çalıştırdık bu kez de makineden çat diye ses geldi makine kapandı açılmıyor.kapağın oradan ateş attı.içinde su varken yan yatırıp taşımışız ondan oldu dedi usta.dükkana getirdik tekrar bakacakmış artık nasıl olaaksa...

makine kaliteli bi makine belli aynı markayı ben de kullanıyorum

sorum şu makineye ne olmuş olabilir.kendini korumaya mı aldı yoksa kartı falan mı yandı acaba...
Ayni konfor ve donanimda ne alinabilir sizce.aracim su anda 25bin eder.ikinci elde dizele guvenmiyorum.yani 35 bine otomatik samziman olabilir.ayni konfir ve donanima ne alunabilir sizce....
zaten ses yapıyordu..haftasonu cukura girince sağ taraf giti.yağ falan akmış
sağından solundan.cok da ses yapmaya başladı..135 tl den ön ikisini değiştim
özel serviste..ön disklerde damak yapmıştı tornaya soktuk..360 lira işçilik dahil..
rahatladım yaw kasislerden geçerken falan artık daha güzel...yaylama sesi kesildi.
ama çukura ilk girişteki o küt sesi hala var....

bir de yarın 4 tane PETLAS 205 55 16 91H lasik takacam.600/6 fiyat aldım..

sonra tatile inşallah...hayırlı sürüşler..
5.haftadaki GS-BJK ve TS-FB maçları aynı saatte aynanacakmışş..neden acaba şikeden mi korkuyorlar...neden korkuyorlar ki 58.maddeyi Demirören Türk takımlarına güvendiğinden kaldırmadımı ? yanlış mı hatırlaıyorum...sanki yapsalar nolacak...hiçbişey....
araç vectra c..dün auto king den aracı aldım yolda sis farı yanmıyor uyarısı aldım..bugün gittim neyse taktılar..sonra gece resmen kör gibi gittiğim xenonları cıkarttırdım ve orjinal sarı ampül taktım ama uzunlar hala beyaz...değişik oldu biraz bana kısalar lazım asıl...

en önemlisi vectra c lerdeki kronik sorun klima düğmesi..malum menüye girmiyor falan...söktü ustamız..tinerle fırçaladı düğmelerin arasını ve çook şükür rahatladım ya...kaö aydır yapmayı istiyordum kısmet bugüneymiş...toplam 15 dakika sürdü klima düğmesinin tamiiri...toplam 35 tl elektrik işçiliği.

bilgisayardan aracın hatalarını sildirdim...hız sabitleme arasıra devre dışı kalıyordu düz yolda.o da halloldu....20 lira...

polen filtresini değiştirdim...hava giriş yeri iyice basınçlı hava ile temizlendi.......polen filtresi 15 tl

egzoz un ağzı paslanmıştı.kötü görüntüsü vardı...krom bi egzoz başlığı taktık...35 lira....105 liraya araca bi bakım yapmış olduk...

yarın da ön farlara zımpara artı vernik yapılacak...bugün hafif yağmur serpiştirdi yapamadık....güneşli olması gerekiyormuş havanın...farların eski ve yeni hallerini koyabilirsem koyayım yarın .....
bugün kaskodan far temizliği için auto king e gittim mini onarım kapsamında.Anadolu sigorta karşılamıyormuş far temizliğini....ön tamponumda sağ ve solda sıyrıllar arka tamponda da rütuşluk yerler vardı...eleman oraları yapalım dedi..tamam dedim...mini onarım kapsamında ön tampon boyanacak ve araca rütuş yapılacak...araç vectra C.....araç önndenn kazalı falan denir mi sizce satarken tampon boyandığı için....

farı da artık bi kaportacıya 25 liraya falan yaptıracam...güneş yanığı na benzer solmalar var...
arkadaslar laptop umla arkadasın evinde ağ taraması yaptım...ağı buldu...baglan dedim şifre istedi girdim....güvenlik anahtarı uyuşmazlığı dedi....1 gündür ugrasıyorum sınırlı erişim diyor baglanmıyor...güvenlik duvarıı falan kurcaladım işe yaramıyor...evdeki kendi laptopu bağlı ondan yazıyorum zayen...benimkinde ki sorun ne acaba ne yapmam laazım.......
Hakkında
Meslek: matematik öğretmeni
Forum İmzası:
Gerçekleri Tarih Yazar, Tarihi de Galatasaray
Hakkımda:
işte böyle....
MEN DAKKA DUKKA

gerçekleri tarih yazar, tarihi de GALATASAY

2015 Toyota Corolla 1.4D M/M Sedef Beyaz
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Toyota
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Turkcell
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 669
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 75.116 (Bu ay: 268)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.