Şimdi Ara

renö bakım %20 indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar geçen hafta aracımın ilk bakımını 14bin km de adapazarı ernaz'da yaptırdım. neyse ki %20 indirim varmış. 400tl ödemem gerekirken 320tl ye olayı hallettik.

bu arada hafta sonu istanbul'a gittim. geçen sene bacanak nissan note 1,6 cvt(2007) almıştı. o da bir yılda 6000km yapmış ve nissan servisine giderek yağını ve filtreleri değiştirmiş. şimdi buraya dikkat 440tl ödemiş.

"dizelin bakımları ağır olur" diyenlere gelsin.

hemen otomatik şanzıman ustasının yanına gittim. hiç kavrama yada başka bir şey değiştirdiniz mi diye sordum. henüz edc kavraması yada başka bir parçasını değiştirmediklerini söyledi. sadece şanzımanla ilgili ikaz veren bir kaç aracın yazılımını değiştirdiklerini söyledi.

sonra atölye şefini yakalayıp ona da bu araç 190ı geçmiyor dedim. dizelse daha ne istiyosun normal dedi.

bir de 0,9 motorlu clio4 vardı test aracı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newtonmeter -- 26 Kasım 2012; 12:58:52 >

• Sen ilk bakıma gittin orayı anladık,peki bacanak 2007 modelin kaç km bakımına gitti onu anlamadık.
    Senin yağ ve filtreler dışında değişenin olmamıştır.Peki onun??Bence bacanak sadece yağ ve filtreden fazlasını değiştirmiştir.
    Hadi aynılarını değiştirdiler,bu iki araç farklı marka.
    En sağlıklısı aynı marka aynı model iki aracın aynı serviste ödenen bakımlarını karşılaştırmaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eczman2000 -- 26 Kasım 2012; 8:53:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eczman2000

Sen ilk bakıma gittin orayı anladık,peki bacanak 2007 modelin kaç km bakımına gitti onu anlamadık.
    Senin yağ ve filtreler dışında değişenin olmamıştır.Peki onun??Bence bacanak sadece yağ ve filtreden fazlasını değiştirmiştir.
    Hadi aynılarını değiştirdiler,bu iki araç farklı marka.
    En sağlıklısı aynı marka aynı model iki aracın aynı serviste ödenen bakımlarını karşılaştırmaktır.

yok aynı yağlar ve filtreler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.