Şimdi Ara

Rengar hakkında.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni aldım bir 10 oyun attım. Eskidende reworklu halinede aşinayım zaten, ama yinede yardım alayım dedim.

Latede gerçekten çok güçlü bir hero ama early game i berbat gibime geldi. Earlyde orman dönmekte en çok zorlandığım hero kendisi. Buffları aldıkdan sonra genelde gank atacak canım kalmamış oluyor.

Oyunun başında etkin olamıyorum. Bir jarvanla elise ile vi ile olduğum hakimiyete kavuşamıyorum hatta çok fazla ölüyorum.

İtem build genelde ad jungle itemi, bot, draktar, kara balta, ölü adamın zırhı veya banshee, ve ga alıyorum.

Birde tam kombosu nedir? Bilen biri yazabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tek kombosu yok .w ile yapılan kill alıp kaçma kombosu var q ile yapılan burst kombosu var.Bir de tutturabilirsen(ben hiç beceremem) e ile snare atma kombosu var.Artık havada skill basılmadığı için hangi sırayla kullandığının bir önemi yok.Build olarak offtank build iyidir.

• ad-tanky kastıkları için asıl early-midgamede güçlü latede düşüyor
  • kimin buildiydi bilmiyorumda birisi ilk b attığında 4 short sword alıyordu sonra Q kamplara tek atmaya başlıyor zaten. zorlanıyorsan 3x potla başlayabilirsin. nehirdeki yengeçlerin ikisini de kesmeye çalış zaten pasif sayesinde kolay oluyor. early de first blood al gerisi geliyor zaten. build olarak youmuu-ad jngle-dratharr-deads man plate core. ayakkabı ve son item duruma göre değişebilir. pek oynamadım ama streamlerde vs gördüğüm kadarıyla konuşuyorum.
  • Geçen sezon çok fazla rengar oynamıştım.Bu sezon rewortan sonra ilk kez 2-3 gün önce deneyeyim dedim.Ormanı felan çok iyi döndüm hatta rakibin bütün bufflarınıda çaldım, oyun 20'de bitti fakat bir olayı çözemedim.Bu yeni kemikdiş kolyede rework geldikten hemen sonra 1 kaç yayıncıdan izlemiştim asist alıncada yük geliyordu fakat bende sadece kill alınca geldi.Bende orada rakip takımın heroların fotoları çıkıyor kindredteki gibi acaba adam mı işaretliyecez dedim tıklıyorum tıklıyorum olmuyor çok sinir oldum abi çözemedim bir türlü.

• early ve midde çok güçlü. eski kemikdiş kolyedeki zıplama mesafesi artsa daha hoş olurdu ama hala güçlü o kemikdiş ile. latede de güçlü aslında.
  • Rengarın earlysi güçsüzse diğer champler oyundan silinsin o zaman. 2 lvlda q q ile tek atan rakip ormana girdiğinde free kill alan 6 olunca haritada free kill kovalayan bi champ early gamede nasıl güçsüz?

• Early'de 3 potla başlarsan yengeçlerin yardımıyla gayet tam bir tur orman + 1 gank çıkıyor. AS-MS rün ayarlamaya çalış. Orman yaratıklarında animasyon iptali yaptırmaya çalış aldığın hasarı minimuma indirirsin çok rahat.

Ayrıca, buildinde kesinlikle bulunması gereken bir eşya varsa o da Kara Balta. AD Jung itemi + Kara Balta sonrasında duruma göre (öndeysen ofansif bir eşya daha, değilsen bi defansif eşya) çıkıp devam edebilirsin. Ölü Adamın Zırhı gayet uygun mesela eğer karşıda hasarı aldığın rakipler AD bazlı ise.

Çarpını kırmızı çarp almanı tercih ederim earlyde orman dönemiyorsan eğer en azından %20 hasar azaltmasıyla %60 hp ile bile biraz güvende olursun. Ayrıca, eski bruiser - offtank şeklinde oynandığı için kırmızı çarp ve hatta savaş şevki kabiliyeti ile uyumu gayet üst düzeyde.
  • orman dönülmüyo earlyde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prowind

orman dönülmüyo earlyde.

Tamamen runlerle alakalı.

• glumblapinta kullanıcısına yanıt
    rünlere ne koysak tavuklara gebermiyoz?
  • quote:

Ben lethality runleri ile oynuyorum sıkıntı cikmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: m.verdoux2017

Geçen sezon çok fazla rengar oynamıştım.Bu sezon rewortan sonra ilk kez 2-3 gün önce deneyeyim dedim.Ormanı felan çok iyi döndüm hatta rakibin bütün bufflarınıda çaldım, oyun 20'de bitti fakat bir olayı çözemedim.Bu yeni kemikdiş kolyede rework geldikten hemen sonra 1 kaç yayıncıdan izlemiştim asist alıncada yük geliyordu fakat bende sadece kill alınca geldi.Bende orada rakip takımın heroların fotoları çıkıyor kindredteki gibi acaba adam mı işaretliyecez dedim tıklıyorum tıklıyorum olmuyor çok sinir oldum abi çözemedim bir türlü.

Öldürdüğün yada hasar verdikden 1.5 saniye sonra ölenler her farklı rakip için 1 stack kazanıyorsun

• Allah allah, early çok güçlü diyorsunuz boş boş bakıyorum şuanda ekrana nasıl yaw diye

Demek ki hiç çözememişim heroyu ve mekaniklerini, earlyde neredeyse hiç iş yapamıyorum. Oynayış videoları izleyip kendimi geliştirmeye çalışacağım, teşekkür ederim herkese

• The Skywalker Dude kullanıcısına yanıt
    Jungle rengarın earlysi çöp.Düşüncen doğru bazı pro arkadaşlar var onların dediklerine bakma.

Adam işaretlemeye gerek yok yani teşkkürler.Bu arada arkadaşlar ben golem hariç hepsini kesip baskına gidiyorum çok rahat.

• quote:

Orijinalden alıntı: m.verdoux2017

Adam işaretlemeye gerek yok yani teşkkürler.Bu arada arkadaşlar ben golem hariç hepsini kesip baskına gidiyorum çok rahat.

Bütün ormanı dönmeyi hiç denemedim ben, ama earlyde hafif baskıyla çok kolay tokatlanabiliyorum

Bende koridorlara bakıyorum baskın atabileceğim koridor varsa gidiyorum.Gitmişken başarılı olsamda olmasamda arkadaşların koridoru pushlamasına yardım ediyorum .Daha hiç bana baskına gelen olmadı ama hep yampiri yengeçte rakip ormancıyla karşılaşıyorum canım çoksa saldırıyorum eşit veya daha azsa yampiri yengece çarp atar kaçarım normalde adamı kesmeyi denerimde ne zaman o pozisyonda savaşsam karşı mid bot yardıma geliyor bizimkiler farma devam ediyor sss manyağı ediyorum adamlar farm yapmaya devam ediyor hocam.Bu arada 3 potla başla doldurulabilir iksir alma,yampiri yengeçleri kes,bi koridora yakınsan ve base atacaksan oradaki çime git baskın yapacakmış gibi orada base at

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-874E38824 -- 6 Şubat 2017; 4:19:49 >

• quote:

Şu durugörü blogunu oku. Tavuklara herkes ölüyor istisnasız
  • quote:

Orijinalden alıntı: evaportian

quote:

Şu durugörü blogunu oku. Tavuklara herkes ölüyor istisnasız

Shy, amumu( hele e açmışsa),sion , vi, as rünlü xin şuan rahat kesiyor tavukları, tek hedefe vuranlar ölüyor, aşiret gibi vuruyor yoksa tavuklar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.