Şimdi Ara

Renault teknik(cruise control yakında) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
2
Favori
38.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam bende 2004 clio 2 hb var bende uygulamayi dusunuyorum bana bu konuda yardimci olabilirmisin yada yaptirdigin yerin iletisim numarasini verebilirmisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence hiç uğraşmayın, sistem tamamen sorunsuz çalışıyorsa bile hız düğmelerini direksiyonun dışında bir yere konumlandırmak veya direksiyon simidini değiştirmek çok mantıklı gelmedi.
    aydınlatma dışında elektronik ve motor aksamları üzerinde modifikasyondan korkuyorum, arabayı orjinaline döndürmek daha zor olabilir.
  • Valla hocam can sıkıntisindan biraz ugrasmak istiyorum arabayla yapan arkadaslar var reno forumlarinda falan ama eski konular oldugundan kisilere ulasamiyorum hatta ebayda takim olarak set halinde satiliyor. Ek olarak yagmur sensoru ve far sensoru de siparis gecicem

• yula50 Y kullanıcısına yanıt
    Renault'ta bu işlerle uğraşan pek olmuyor, Focus için neler neler yapıyorlar. yapan fotograf eklerse biz de görelim, millete ön ayak olsun.
  • Focusumuz yok ne yapalim :) Yapmak istedikden sonra ve sistem el verdigi surece hersey yapilir hocam mesela su linki incelermisin
    http://m.ebay.com/itm/221540822976?nav=SEARCH# ayrica baska sitede clio forumlarinda resimleri ve parca kodlarida var yani yapilamayacak sey degil

• Merhaba,
    Ben Megane II arabama hiç tesisat döşeli değilken cruise control (Hız sabitleyici) ve cruise limiter (Hız sınırlayıcı) taktırdım.
    Orjinal oldu tüm özellikler muntazam çalışıyor,
    Dikkatli ve doğru yapıldığında her megane II'ye cruise control taktırılabilir
    Uzun yolda ve şehir içi radarlı yollarda çok kolaylık sağlayan bir özellik
    Doğru uygulamayı ve becerikli adamları bulmak 2-3 ay aldı ama değdi...
    Bu konuda bilgi almak isteyenler özelden yazabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtrnur -- 5 Ağustos 2015; 10:54:57 >
  • Fotoğraflarını daha detaylı paylaşacağım ancak bu işi bir profesyonele yaptırmakta fayda var..
    Çünkü baya dikkatli ve titiz yapılması gereken bir iş..

Renault teknik(cruise control yakında)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtrnur -- 5 Ağustos 2015; 11:54:26 >
  • beyler benim scenic 2 dizelde tesisat çıkmadı. yaptırabileceğm güvenilir bi adres verebilecek var mı? ikamet yerim izmir.
    herkese teşekkürler
  • alfa-x kullanıcısına yanıt
    PM gönderdim. Teşekkürler.
  • Herkese merhabalar biraz konuyu hortlatmış olacağım ama, benim de 2012 1.5 dci euro 5 dci clio'm var ben de izmir de ikamet ediyorum ben de uygulamayı yaptırmak istiyorum yaptırabilir miyim acaba yardımcı olabilecek arkadaşlardan cevap bekliyorum.

• hunterduav H kullanıcısına yanıt
    İzmir de Emrullah Büyüker diye bir arkadaş var onu bulun ve ona danışın derim. Ben 2004 Scenic aracıma kendim yaptım bana da yardımcı oldu.

• 2009 clio aracıma taktırmak istiyorum maliyeti nedir nasıl olur bilen varsa yazarsa sevinirim.

• otoparkta aracımın tamponuna sürtmüşler boyası kalkmıs biraz garanti kapsamına giriyor mu serviste mi yaptırmak mantıklı yoksa kaskodan mini onarım mı yaptırmak mantıklıdır 3.secenek sanayide usta mı ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.