Şimdi Ara

renault safrane 3.0 v6 ie almayı düşünüyorum?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaşlar safrane almayı düşünüyorum. Safrane fan sayfasından yardım alamadım belki başlık açarsam yardımı olabilir diye düşündüm. bugüne kadar motor hacmi büyük ve konforlu araç kullandım. mazda 626, opel omega, nissan maxima kullandığım araçlar. şimdi ise safrane araçlar ilgimi çekti ve 3,0 97 bir safrane almak üzereyim. sorum ise şu; 2.0 ve 2.5 kasa yerine 3.0 alırsam ne kaybım olur parça sorunu haricinde. bildiğim kadarıyla motor hariç parçalar da aynı. bir de yakıtta çok büyük fark olur mu şehir içi kullanımda. bulduğum araç çok temiz ve sorunsuz, onun için v6 3000 motor sürmenin tadını çıkarmak istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• safrane kullanıcısı yok mu arkadaşlar yardım edecek?

• Yakıtını düşünmüyorsan alınıp binilebilir gayet tabi , renoların en sevdiğim özelliği şanzumanları kısadır devirlenmeleri hızlıdır keyiflede binilir
  • mendel50 M kullanıcısına yanıt
    Aldim dostum. Arac biraz sorunlu ama ucuza aldim. İyi bi usta bulup ufaktan yaptiracam. Cok atik gelmedi bana bu arada.belki bu arabanin sorunlarindandir. Yaptirdikca ogreniriz bakalim nasil.

• dostum 3000 cc motor aracı alıpta atik değil diyorsan illaki bir sorun vardır yada şanzumanı çok uzun tasarlanmıştır . neyse baktır bakalım illaki bişeylerde bakımsızlık filan vardır baktır bakalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.