Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (679. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.884
Cevap
315
Favori
1.708.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 677678679680681
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eskiden önceliği üyelere uygun fiyatlı araç satmaktı şimdi ise öncelik ne yazık ki aralık ayında stokları erimeyen araçları elden çıkarmak oldu.
  • Or_By O kullanıcısına yanıt
    Size katılamıyorum, eldeki sınırlı sayıda aracı sattıktan sonra piyasaya göre uygun faiz ve fiyatla araç alanlar oldu bu yıl, piyasanın kur yüzünden aşırı şişmesi de gittikçe bu yıl alanları daha karlı hale getiriyor.
  • herkese slm arkadaşlar bende mevcut aracımı satarak Renault Megane 1.5 dCi Touch Dizel Sedan otomatik vites alamaya karar verdim 90 bin bütçem var ikinci elleri aşağı yukarı temizliğine göre 80 bin 90 bin bandında gidiyor bu sene satışa çıkacak bu istediğim araç için bayiden fiyat alan yada oyak kampanyası ile kaç paradan satışa çıkabileceğini öngören arkadaşım varmı acaba???oyak üyesiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boran729

herkese slm arkadaşlar bende mevcut aracımı satarak Renault Megane 1.5 dCi Touch Dizel Sedan otomatik vites alamaya karar verdim 90 bin bütçem var ikinci elleri aşağı yukarı temizliğine göre 80 bin 90 bin bandında gidiyor bu sene satışa çıkacak bu istediğim araç için bayiden fiyat alan yada oyak kampanyası ile kaç paradan satışa çıkabileceğini öngören arkadaşım varmı acaba???oyak üyesiyim.

Renault Megane Sedan 1.5 dCi Touch - Dizel otomatik

2017 bulursanız 105-110bin lira , 2018 modelde 115-120 bin lira arası Oyak kampanyasında olacağını öngörüyorum.
  • yildiz kullanıcısına yanıt
    Tsk ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sene bakarsınız bir japon marka olur

• m_kucukaksoy kullanıcısına yanıt
    Herkesin Honda beklentisi var, daha önce yapıldığı da söyleniyor. Oyak'ın Renault ile ortaklığı nedeniyle uygun araç ithal edebildiğini anlıyorum fakat Honda'da indirimin önüne geçti mi önceki kampanya, gören duyan bilgi verebilirse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murdock9999

Herkesin Honda beklentisi var, daha önce yapıldığı da söyleniyor. Oyak'ın Renault ile ortaklığı nedeniyle uygun araç ithal edebildiğini anlıyorum fakat Honda'da indirimin önüne geçti mi önceki kampanya, gören duyan bilgi verebilirse sevinirim.

Honda indirimi derken? Oyaklılara yapılan yıllık kampanya ile Honda indirimi arasında bi bağlantı kuramadım

Yoksa oyumu tabiki japondan yana kullanırdım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suhagunduz -- 5 Ocak 2018; 0:1:54 >
  • Eğer bir Japon marka olursa büyük bir ihtimalle NiSSAN olur.

• Hocam Honda civiclerde kaporta sıkıntısı çıktı uzak durun o araçtan Türkiye de üretilen 2016 - 2017 tüm sedan Civic araçların C sütununda kendiliğinden göçmeler meydana geldi bununla ilgili bir çok youtube de videolar var millet isyanda bir çok kişi mahkemelik oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daimler1905 -- 5 Ocak 2018; 7:51:37 >
  • Oyak’a mesaj atmıştım. Gelen yanıt:

Kampanyanın 2018 yılının Şubat -Mart aylarında yapılacağı değerlendirilmektedir. Kampanya koşulları henüz kesinleşmemiş bulunmaktadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: RecepÜnlü

Oyak’a mesaj atmıştım. Gelen yanıt:

Kampanyanın 2018 yılının Şubat -Mart aylarında yapılacağı değerlendirilmektedir. Kampanya koşulları henüz kesinleşmemiş bulunmaktadır.

Bu erken oldu ya :( daha para yok elde kampanya çıktımı kalcaz ortada.

Birde maksimum kac aylık vade farksız kredi veriyor acaba? Fikri olan var mı? Minimum zaten oyak kampanyasında 6 aylık 0 faiz kredi almak gerekli diye biliyorum ama bunun maksiumum süresi kaç ay bilen var mı?

• suhagunduz S kullanıcısına yanıt
    Geçen yıl ki kredi ödeme tablosu

• quote:

Geçen yıl ki kredi ödeme tablosu

Teşekkürler Hocam bilgilendirme için. Fakat aklıma takılan birşey var bu tabloda 20 bin ve 30 bin için 0 faizli kredi veriyor. Fakat atıyorum 25 bin çekmek istedim bu liste dışında diye öyle bir opsiyon olmuyor mu? Yoksa o meblağa göre yine ayarlama mı yapıyorlar?

6 aya kadar ne kadar çekerseniz çekin 0 faiz
  • quote:

6 aya kadar ne kadar çekerseniz çekin 0 faiz

Recep Hocam eklediğiniz tabloda 15 ay %0 faiz yazıyor da 20 bin tl için. Hatta 24 ay için cok cüzzi bir faiz belirtmişler. 6 aydan yüksek alındığında şimdi faiz uygulanıyor mu? Listeye göre 15 ay için uygulanmaması gerekiyor yanlış mı yorumluyorum?

Aynen 6 aya kadar tüm tutarlar 0 faiz. Doğru söylüyorsunuz. Banka faizi olmadığı için tamamen Oyak’ın belirteceği meblağ ve taksit sayısına belli. Yani bu yıl miktarları arttırabilir

• bu sene kampanyada zoe olurmu acaba ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

bu sene kampanyada zoe olurmu acaba ne dersiniz?

Zor bir ihtimal bence
  • quote:

Aynen 6 aya kadar tüm tutarlar 0 faiz. Doğru söylüyorsunuz. Banka faizi olmadığı için tamamen Oyak’ın belirteceği meblağ ve taksit sayısına belli. Yani bu yıl miktarları arttırabilir

Peki hocam kampanya misalen şubatta cikti. Peşinati yatirdiktan 6 ay sonra takribi temmuzda araba teslim ediliyor. Bu süre icerisinde kredi taksitlerini ödüyor muyuz yoksa araba tesliminden sonra mi basliyor kredi taksitleri?

• 
Sayfa: önceki 677678679680681
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.