Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (678. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.885
Cevap
315
Favori
1.707.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 676677678679680
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ceenobil

2017 liste =http://s6.dosya.tc/server8/jz39ez/2017MY_OYAK_Uye_Kampanyasi_Fiyatlar.xls.html

2016 liste =http://s6.dosya.tc/server8/azprov/2016MY_OYAK_Uye_Kampanyasi_Fiyatlar.xls.html

Kredi tablo =http://s6.dosya.tc/server8/jz39ez/Kredi_Tablosu_ve_Urun_Ozellikleri.xls.html

Bilgilendirme=http://s6.dosya.tc/server8/jz39ez/Kampanya_Bilgilendirme_2017.doc.html

Yukledim bakin arkadaşlar

Vermiş olduğunuz Kredi tablosunu inceliyordum da kredi miktarı 18000 tl ve taksit adedi (%0 faiz için) 6 ve 18 olarak geçekmekte. Bu değerlerde değişiklik yapılma şansı tanınıyor mu yoksa bu değerler sabit midir? Yani ben mishalen 18000 tl yerine 9000 tl yi 9 aylık olarak çekebiliyor muyum? Bu tarz opsiyonlar var mıdır?

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • suhagunduz S kullanıcısına yanıt
    Var hocam, bu kısa bir liste, ST arkadaşlarda uzunca 1000'er 1000'er hesaplanmış bir kredi tablosu vardı yanlış hatırlamıyorsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murdock9999

Var hocam, bu kısa bir liste, ST arkadaşlarda uzunca 1000'er 1000'er hesaplanmış bir kredi tablosu vardı yanlış hatırlamıyorsam.

Hadi hayırlısı bakalım o zmn. 2018 kampanyasını bekliyeceğim gibi duruyor. Ama bu sene martta mı yoksa eski sistem gibi yıl sonuna doğru mu yaparlar acaba o önemli esasında

• Megane 4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pizdies -- 21 Aralık 2017; 11:38:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suhagunduz

Valla sabırsızlıkla bekliyorum bende 2018 kampanyasını. 1.5 DCI manuel clio Icon düsünüyorum. Şimdiki satış fiyati 89 civari. Oyak kampanyasiyla 63 civarlarinda satılmış. Ciddi fark görünüyor. Bu seneki kampanyadan yararlananlar 2016 modelini kaca alabildiler acaba?

Belirttiğiniz rakamlarda bir yanlışlık var. O kadar fark oluşmuyor.

• pizdies kullanıcısına yanıt
    ilan linkini paylaşır mısın özelden hocam
  • dostum bu konu 1000 sayfaya dayandı bu sene istersen yeni bir konu aç bunun linkini de ekle ilk mesaja isteyen gelip okusun. takibi zor olacak böyle bence. yeni konu en iyisi.
  • Tek sayfa kalması daha mantıklı değil mi

• İlk mesaj güncellendiği sürece bu konuda kalması mantıklı. Zaten favorilerde ekli konu, ilk mesaj değiştiği an bildirim geliyo.
  • her sene katılınabiliyor mu kampanyaya ?
  • Çok affedersiniz de bu renault kafayı mı yemil baz clio bile almış başını gitmiş. Hayır 2018 gelse ne olacak fiyatlar uçmuş geçen her yıl oyak kredi ödeme tablosunu bizim aleyhimize olacak şekilde yapıyor. Hiçbir farkı kalmadı dışarısı ile tek artısı eğer dolu dolu bir araba isterseniz anca o zaman oyak ın farkı ortaya çıkıyor. Bakalım bekleyip göreceğiz amma ben pek birşey beklemiyorum. Kredi faiz oranını bile ocak itibariyle artıran bir oyak dan birşey beklemeyin derim ödeme tablosu olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: RuLazz™

quote:

Valla sabırsızlıkla bekliyorum bende 2018 kampanyasını. 1.5 DCI manuel clio Icon düsünüyorum. Şimdiki satış fiyati 89 civari. Oyak kampanyasiyla 63 civarlarinda satılmış. Ciddi fark görünüyor. Bu seneki kampanyadan yararlananlar 2016 modelini kaca alabildiler acaba?

Belirttiğiniz rakamlarda bir yanlışlık var. O kadar fark oluşmuyor.

Hocam 2017 Oyak kampayalı araç listesinde clio fiyatı o şekildeydi listeden kontrol edebilirsiniz. Ama şu an 2018 clio icon fiyatı 100 bin tl oldu. Bakalım daha neler göreceğiz

• quote:

Orijinalden alıntı: maviyildizinoglu

Çok affedersiniz de bu renault kafayı mı yemil baz clio bile almış başını gitmiş. Hayır 2018 gelse ne olacak fiyatlar uçmuş geçen her yıl oyak kredi ödeme tablosunu bizim aleyhimize olacak şekilde yapıyor. Hiçbir farkı kalmadı dışarısı ile tek artısı eğer dolu dolu bir araba isterseniz anca o zaman oyak ın farkı ortaya çıkıyor. Bakalım bekleyip göreceğiz amma ben pek birşey beklemiyorum. Kredi faiz oranını bile ocak itibariyle artıran bir oyak dan birşey beklemeyin derim ödeme tablosu olarak.

Belirli ayları barındıran bir kredi ödeme tablosu vardı. Ayrıca sanırım direk nakit alınmıyor minimum 6 aylık taksit ödemesi yapılabiliyor diye biliyorum. Bu tablosunun daha geniş kapsamlısına nereden ulaşabiliriz acaba?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: maviyildizinoglu

Çok affedersiniz de bu renault kafayı mı yemil baz clio bile almış başını gitmiş. Hayır 2018 gelse ne olacak fiyatlar uçmuş geçen her yıl oyak kredi ödeme tablosunu bizim aleyhimize olacak şekilde yapıyor. Hiçbir farkı kalmadı dışarısı ile tek artısı eğer dolu dolu bir araba isterseniz anca o zaman oyak ın farkı ortaya çıkıyor. Bakalım bekleyip göreceğiz amma ben pek birşey beklemiyorum. Kredi faiz oranını bile ocak itibariyle artıran bir oyak dan birşey beklemeyin derim ödeme tablosu olarak.

Belirli ayları barındıran bir kredi ödeme tablosu vardı. Ayrıca sanırım direk nakit alınmıyor minimum 6 aylık taksit ödemesi yapılabiliyor diye biliyorum. Bu tablosunun daha geniş kapsamlısına nereden ulaşabiliriz acaba?

Hocam internette aratın bulursunuz zaten. Yalnız bu sene botç verme kredi oranını Ocak 15 itibariyle 1.38 den 1.48 e çıkarıyor ise sizi temin ederim kredi ödeme tablosu tam bir fiyasko olacak demektir. Eğer bu tablolara excell ulaşırsanız peşin önden ne kadar alıyor bunu öğrenebilirsiniz örneklerle oyak hazırlıyor alacaklılara.

• Arkadaslar bende en fazla 49-50 bin tlye clio 4 almak istiyorum kazasiz ama bulamiyorum bu fiyatlara bile

• quote:

Orijinalden alıntı: Zaman Ötesi

her sene katılınabiliyor mu kampanyaya ?

Katılırsın tabikide hocam siz paradan haber verin

• yargicc kullanıcısına yanıt
    alıp verip ekonomiye can verebiliyorsak ne mutlu
  • suhagunduz S kullanıcısına yanıt
    Geçen seneki kampanya da sınırlı sayıda 2016 ları iyi fiyata verdiler. Bende orda 2016 Megane 4 Icon Dizel Manuel 8.7" ekranlı modeli 77.000 TL'ye aldım. Otomatikleri önceden haber alanlar hemen bitirmişti. 1 gün sonra bu modeli alabildim. Zaten aynı gün içinde de tüm 2016 lar tükendi. Bu sene 2017 verecekler mi acaba?

• 2018 ilk çeyrekte yeni duster i sürecekler piyasaya.2017 modeller içinde stokta kalan duster leri eritmek için avantajlı fiyat verebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekilberi

Geçen seneki kampanya da sınırlı sayıda 2016 ları iyi fiyata verdiler. Bende orda 2016 Megane 4 Icon Dizel Manuel 8.7" ekranlı modeli 77.000 TL'ye aldım. Otomatikleri önceden haber alanlar hemen bitirmişti. 1 gün sonra bu modeli alabildim. Zaten aynı gün içinde de tüm 2016 lar tükendi. Bu sene 2017 verecekler mi acaba?

Hangi mais şubesinden almıştınız?

• 
Sayfa: önceki 676677678679680
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.