Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (676. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.884
Cevap
315
Favori
1.708.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hala teslim almadınız mı aracınızı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • murdock9999 kullanıcısına yanıt
    Yarın... Ankara mais... adamlara birşey versem mi birşey mi götürsem kararsız kaldım??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • leganda L kullanıcısına yanıt
    Ben araci temizleyen kisiye bahsis verdim. Diger kisilerin oyle bir beklentisi de yok gibiydi.

• Hayırlı olsun şimdiden, kazasız belasız kullanın. Ben St arkadaşa da teslim eden arkadaşa da verdim. ST'nin yoğunluğuna rağmen süreç boyunca yardımı tabi oranı değiştirdi açıkçası. Temizleyeni bulamadım çünkü yoktu sanırım, araba arada kaynamış gibi temizlenmiş ama çok temiz değildi, olsun ona da verirdim yine. Birşey almak da sizin yine kendi tercihiniz olabilir, sonuçta hediye bu hayırlı bi işe vesile oldukları için, hediyenin parası, değeri, içeriği önemli değil niyeti önemli bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paspas konusunda Ankara mais'ten telefonla ulaştılar. Ölçüleri uyumsuz, koku yapan paspaslarin "orjinal urun" olduğunu, tekrardan kauçuk paspasla değişimin mümkün olmadığını çünkü tüm kauçuk paspaslarin aynı sekilde olduğunu belirttiler. Isterseniz ücretsiz olarak hali paspas ile değişim yapabiliriz dediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanki26

Paspas konusunda Ankara mais'ten telefonla ulaştılar. Ölçüleri uyumsuz, koku yapan paspaslarin "orjinal urun" olduğunu, tekrardan kauçuk paspasla değişimin mümkün olmadığını çünkü tüm kauçuk paspaslarin aynı sekilde olduğunu belirttiler. Isterseniz ücretsiz olarak hali paspas ile değişim yapabiliriz dediler.

Kesinlikle halı paspası alin. Orjinal havuzlu kaucuk paspasin takımı 90tl bazı bayilerde yedek parca olarak hala satılıyor zaten.

• yildiz kullanıcısına yanıt
    İlk fırsatta uğrayıp tavsiyenizi uygulamak niyetindeyim. Önce mais dışındaki Ankara bayilerinden sizin aracınızla birlikte verilen kauçuk paspaslardan bulup alacağım. Sonrasında gidip elimdekilerle halı paspas değişimini gerçekleştireceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanki26

İlk fırsatta uğrayıp tavsiyenizi uygulamak niyetindeyim. Önce mais dışındaki Ankara bayilerinden sizin aracınızla birlikte verilen kauçuk paspaslardan bulup alacağım. Sonrasında gidip elimdekilerle halı paspas değişimini gerçekleştireceğim.

Cihan otoda var bizim arkadaşa o şekilde aldık.
  • yildiz kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkür ederim. Arayıp sorma faslından kurtulmuş oldum.
  • Paspas icin ben de hali paspas verilmesi teklifi ile arandim. Fakat mevcut paspaslarimizi alacaklarmis. Sizlerde de durum ayni mi?

@yildiz in bahsettigi gibi yapmak mantikliymis. Fikir icin tesekkurler.

• Paspas icin ben de hali paspas verilmesi teklifi ile arandim. Fakat mevcut paspaslarimizi alacaklarmis. Sizlerde de durum ayni mi?

@yildiz in bahsettigi gibi yapmak mantikliymis. Fikir icin tesekkurler.

• Değişim işini aracı aldığımız yerden mi yapmak gerekiyor.

• 2017 Kadjar icon edc lerde kaput altı koruma keçesi mevcut mu?

mevcut
  • Bir de vites yanındaki bozuk para yerini kaldırmaları kötü olmuş, bozuk paraları koyacak yer bulamıyorum :(((

Buna bir çözüm bulan arkadaş var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: leganda

Bir de vites yanındaki bozuk para yerini kaldırmaları kötü olmuş, bozuk paraları koyacak yer bulamıyorum :(((

Buna bir çözüm bulan arkadaş var mıdır?

Tek sorun bu olsun hocam :))
  • selam herkese,
    bir durum dikkatimi çekti: murdock9999 adlı kullanıcı şirket için çalışıyor gibi görünüyor. İyi polis rölünde gibi. Renault çalışanlarında biri ya da Oyak ile ilişkisi olan biri olma ihtimalini yüksek görüyorum. O nedenle dikkatli olmakta fayda görüyorum.

Bunu neden yazıyorum? bilelim ki bu kampanyadan çok fazla memnuniyetsiz olan kişi var. Mağdur olan kişi sayısı yüksek. Oyaklıların yerli otomobilleri de kalite bakımından sınıfına oranla tatmin etmiyor. Bu memnuniyetsizliği her defasında yumuşatıp mağdur olma durumunu olağan bir durum gibi göstermeye çalışıyor. Böylelikle şirketin gelecek sene tedbir almasının önüne geçmiş oluyor; müşteri sayısının azalmasını engelleyerek, engellemeye çalışarak.

Kesin böyledir diyemeyiz çünkü burada insanları tanımak kolay değil. Fakat yazdıkları, eleştirenler ile söz dalaşına girmesi, her türlü olumsuzluklara rağmen bunları olağan bir durummuş gibi göstermesi bizi bu sonuca çıkarıyor. Neden sıradan bir müşteri herkesle olağan dışı şekilde ilgilenip sanki satış ile ilgi bir kişiymiş gibi ilgilenir?
    neden bir müşteri eleştiren diğer müşterileri tersleyerek hatta hakaret ederek küçük düşürme gereği duyar? Bunlar şüpheli hareketler...
    Saygı duyuyorum burası özgür bir ortam fakat, herkes düşüncesini dilediği gibi söylemekte özgür. Bu nedenle de bu kullanıcı müşterileri yanıltıyor olabilir. Sadece dikkat edilmesi için fikrimi paylaşıyorum. Çünkü bu kampanya bu başlık altında konuşuluyor ve mağduriyet yaşanıyorsa da buradakiler yaşıyor. bu açıdan değerlendirmek istedim.
    saygılar sevgiler.

• Arkadaşlar merhaba;

Aracımda sesli arama yapıyorum, rehbere girebiliyorum ama gelen aramalarda bazı kişilerin sadece numarası çıkıyor, isimleri çıkmıyor

Örneğin; Mehmet adlı kişiyi rehberde görebiliyorum, sesli komut ile arayabiliyorum fakat Mehmet beni aradığında sadece numarası görünüyor

Ama Ahmet aradığında ismi sorunsuz çıkıyor...

Daha önce başına gelen veya çözümünü bilen var mıdır acaba?

Araçta yaşamadım ama farklı bir cihanda benzer bir durumla karşılaşmıştım. Gözüken isimlerin türkçe karakter barindirmama durumu olabilir mi?

Ben de ayni durumu yasiyorum. Muhtemelen numaranin sime veya telefona kayitli olmasiyla alakali bir durum. Ozellikle.incelemedim ama aklima bu gelmisti. Bu duruma bakilabilir.

• 
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.