Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (559. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.884
Cevap
315
Favori
1.708.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim Oyak kampanyasından tek anladığım görmediğin arabaya sipariş vermemeliyiz.Çünkü en ufak sorunda ne MAİS ne OYAK bizim sorunumuzu çözüyor.Umarım araçlarımız biran önce gelirde bir daha Maisle muhatap olmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Clio bekliyorum, Nisan ya da Mayıs farketmez ararlarsa güzel olur, en azından şu kadar hafta sonra gelecek diye arasalar keşke :)

Ona göre eldeki arabayı cilalayıp ilana koyacağım, yoksa eldeki arabamın 75bin km bakımı geliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hocam aynen öyle araçları gelen diğer arkadaşlara da güle güle binmeleri dileğiyle.

Megane 4 için iki farklı bayide vitrindeki araçları kontrol ettim. Bazı megane 4 lerin bagaj kapaklarında montaj hatası var gibi. bu yüzden bagaj kısmı ve arka kaporta kısmındaki stop lambalarınını birleştiği yerde 1 veya 2 cm boy farkı var. stopların bagaj kısmına geçiş yaptığı yerde yükseklik var. Bu hata bazı megan 4 lerde yok bazılarında var. Araçlarını teslim alan arkadaşlar alırken bu kontrollerini yapsınlar. Düzeltmek için ne yapılabilir bilmiyorum ama umarım gelen araçlarda bu hata olmaz. Lansman araçlarına has bişeydir umarım.

• Arkadaşlar belki daha önce sorulmuştur k bkmayın konunun tamamını okuyamadım,merak ettiğim için soruyorum bu araçları alırken çekilen kredinin faiz oranı ne oluyor ne kadar çekilebiliyor ve mesela clio için piyasadan ne kadar indirimli alabiliyoruz ? Cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cagatay F

Arkadaşlar belki daha önce sorulmuştur k bkmayın konunun tamamını okuyamadım,merak ettiğim için soruyorum bu araçları alırken çekilen kredinin faiz oranı ne oluyor ne kadar çekilebiliyor ve mesela clio için piyasadan ne kadar indirimli alabiliyoruz ? Cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim

Faiz oranları aklımda değil ama bir tek 18 aya 18 bin lira 0 faiz oranı var diğerlerinde belirli bir faiz oranı var. Kredi olarak istediğin parayı ve ödeme seçeneği var, bilen arkadaşlar daha çok yardımcı olurlar. Clio için şubat ayında normal liste fiyatı 67 bin lira yazıyordu oyak indirimi ile ben 57 bin lira gibi bir fiyata aldım clio icon 1.5 dcı 90 lık olan metalik renk, yedek lastik falan dahil olan fiyatı bunlar olmazsa 55,600 gibi bi fiyata geliyor, ortalama 9-10 lira gibi bir indirim oluyor. Gerçi şuan oyak kampanyası bittikten sonra renault normal liste fiyatlarını düşürmüş sanırım oyak zamanı bilerek şişiriyor fark fazla gözüksün diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crescentt -- 14 Nisan 2016; 0:40:06 >

• crescentt kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba
    Ben bu gun izmir maise gittim. Araclar yavas yavas gelmeye baslamis. Onumuzdeki hafta arac teslimleri baslayacakmis. ( ben clio 1.5 icon aldim. Onumuzdeki hafta sonuna kadar buyuk iht teslim edilir denildi.)

• Bizi daha clio icin arayan soran yok.Orfinden baktigimda motor no hala tc gozukuyor.

• Bir de 25 bin lira 12 aya kadar 0 faiz ile çekilebiliyor.. Ben öyle yaptım..

• Ankara MAİS Nisan sonunda dağıtıma hazırlıklı olun dediler.. İnşallah bakalım bekliyoruz..

• Benide aramadilar daha ben uretim tarihini ogrenmek icin gittim. Arac uretilmis sevkiyata hazirmis. Buyuk ihtimalle onumuzdeki hafta icinde arayacaklar

• seloz89 kullanıcısına yanıt
    Arabanin siparisini hangi tarihte vermistiniz.

• 9 şubatta vermiştim 15 i 16 sı gibi arabanın onaylandığını kredi için imza atmamız gerektiğini söylediler. O günlerde de peşinatı yatırmıştık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seloz89 -- 14 Nisan 2016; 13:09:49 >
  • floartist kullanıcısına yanıt
    Nasıl bakıyorsunuz orfin finanstan mı?

• deepblue17 D kullanıcısına yanıt
    Evet orfinden rehin kaldirmaya tiklayin orada gozukecektir.

• Teşekkürler

• Boğaziçi maiste clioların gelmeye başladığını söylüyor, fakat meganelar için haber yok.

• 5510gokhan kullanıcısına yanıt
    Hocam.. Eft yaptığınızda işlem ücreti düşüyorlar mı.. Siz odediniz mi.. Bi de bankanız hangisi..

• isoneo İ kullanıcısına yanıt
    yok düşmüyorlar tam tutarı yatırdım .. vakıftan eft yaptım.
  • araba erken gelir ve alamazsak sıkıntı yaratır mı? ben mesela clio için mayısın 3. haftası olarak ayarladım teslimat ödemesini illa gel al şu kadar zamanda teslim alın vs gibi durumlar olur mu?
  • 
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.