Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (558. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.885
Cevap
315
Favori
1.707.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 556557558559560
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Büyük bir aksilik olmazsa her sene yapılıyor. Normalde kasım ayında başlıyordu. Bu sene istisna oldu.
  • Megane 4 icon için geçtiğimiz hafta imza atıldı, banttan inme tarihi 2016/20 olarak görünüyor. Bakalım ne zamana gelecek araç, tam net bir tarih verilmedi. Sizlerde nasıl durumlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi annotator -- 13 Nisan 2016; 16:16:35 >
  • 2016/ x / 20 x= 6 dır bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: annotator

Megane 4 icon için geçtiğimiz hafta imza atıldı, banttan inme tarihi 2016/20 olarak görünüyor. Bakalım ne zamana gelecek araç, tam net bir tarih verilmedi. Sizlerde nasıl durumlar ?

2016 20. Hafta üretim bandı.
    Onun üzerine sevkiyat felan ekleyin 10 gün sonra elinizde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vw hep hafta üzerinden çalışır çünkü araçlar üretim bandına göre sipariş ediliyor depo da yoksa .

• Uretim haftasini nasil ogrendiniz aracin? Bana imzaya gittigimde Kadjar icin erken teslim olabilir dendi.

• Arkadaşlar merhaba lar.Benim araç çıktı plakları bekliyoruz.Bursa renault aradı aracının hazır olduğunu söyledi haberiniz olsun...

• tayfun_aslan T kullanıcısına yanıt
    ne almıştınız siz
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfun_aslan

Arkadaşlar merhaba lar.Benim araç çıktı plakları bekliyoruz.Bursa renault aradı aracının hazır olduğunu söyledi haberiniz olsun...

hayırlısı olsun fotoğrafları bekliyoruz
  • Fluance 1.5 dci icon almıştık bulut gri bakalım nasıl bir renk olacak merak ediyorum.Allah sizede nasip eder inşallah...Sizin araçlar ne zaman teslim sordunuzmu?

• tayfun_aslan T kullanıcısına yanıt
    kazasız belasız kullanmak nasip olsun.
  • quote:

Fluance 1.5 dci icon almıştık bulut gri bakalım nasıl bir renk olacak merak ediyorum.Allah sizede nasip eder inşallah...Sizin araçlar ne zaman teslim sordunuzmu?

Oyak kampanyasında yerli üretim araçlar mayıs, ithal üretim araçlar haziran değil mi ? Bana öyle söylenmişti siz oyak kampanyası ile mi aldınız çok çabuk gelmiş çünkü ondan sordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crescentt

quote:

Fluance 1.5 dci icon almıştık bulut gri bakalım nasıl bir renk olacak merak ediyorum.Allah sizede nasip eder inşallah...Sizin araçlar ne zaman teslim sordunuzmu?

Oyak kampanyasında yerli üretim araçlar mayıs, ithal üretim araçlar haziran değil mi ? Bana öyle söylenmişti siz oyak kampanyası ile mi aldınız çok çabuk gelmiş çünkü ondan sordum.

Evet hocam oyak kampanyasından aldım.kredileri imzalamaya gittiğimde erken teslimat yapabiliriz diye söylemişti satış temsilcisi...

• deepblue17 D kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: crescentt

quote:

Evet hocam oyak kampanyasından aldım.kredileri imzalamaya gittiğimde erken teslimat yapabiliriz diye söylemişti satış temsilcisi...

Anladım hocam bu haber güzel oldu belki bizim araçlarda erken gelir :) Bu arada hayırlı olsun şimdiden kazasız belasız sürüşler.
  • Hayirli olsun. Bana da haziran yerine mayis ayina kendinizi hazirlayin dediler. Cok cabuk teslim edilecek araciniz, parasi hazirsa ne guzel.

• Yerlilerden clio alanlarlardan erken teslimle ilgili bilgisi olan var mi baska? Haftaya aramasinlar simdi

• ciekmete C kullanıcısına yanıt
    Hocam herşey hazır plakaları bekliyoz.

• Bende clio bekliyorum,keske haftaya arasalar.

• ciekmete C kullanıcısına yanıt
    siz hangi bayiden, ne almıştınız?
  • 
Sayfa: önceki 556557558559560
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.