Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (552. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.884
Cevap
315
Favori
1.708.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 550551552553554
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peki şöyle birşey sorsam size arkadaşlar tecrübenize binaen öğrenmek için soruyorum. ben başvuru yaparken özellikle satış temsilcisine sordum bu elinizdeki oyak opsiyon listesinden farklı olarak bi özellik varmı yoksa bizdeki liste ile aynımı olacak dedim. Cevap olarak hayır hayır kesinlikle aynısı başka opsiyon listesi özellik yok dedi temsilci. Ve bende bu görüşmenin kaydı var daha sonra unutmayayım diye kaydetmiştim. Buna ne dersiniz? Ek olarak hatta icon modelinin dünya çapında olduğunu söyledi bana ben özellikle icon fransada olmadığını full donanım olarak intense olduğunu söyledim ama temsilci ısrar etti icon diğer ülkelerde de var diye. En azından bize Adap paketini opsiyon ekleselerdi kabul ederdik. Kabul edemediğim sonradan ek özellik çıkarmaları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi annotator -- 27 Mart 2016; 21:59:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kayıt hayat kurtarır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RuLazz_ -- 27 Mart 2016; 21:58:09 >
  • Yeni megane versiyonlara göre donanım ve paket özellikleri;

Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rain_man -- 28 Mart 2016; 0:36:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rain_man

Yeni megane versiyonlara göre donanım ve paket özellikleri;

Bu mesaja eklenen görseller:

Ankara mais'te aracı bile göstermiyorlar hakikaten hızlı bulmuşsunuz:)

Tekrar söylemiş olcaz ama o paketi sunmamak nasıl bir mantıktır anlamak mümkün degil. Oyak bi zahmet bıu duruma bir açıklama getirsin...

Camlarda sdc gt line da karartılmışmış aman ne güzel.

Aracı incelesem cayıp caymayacağıma kesin karar vericem ama onu da yapamıyoruz.

Neyse zaten arayacakalrıda yok.

• Benim sizin durumunuzdan anladığım Icon donanımda beklediğiniz özellikler yok ama X ülkesinde aynı donanıma karşılık gelen Y seviyesinde hepsi var .

Yanlışım varsa lütfen düzeltin demişsin hocam ama benim ayrıldığım nokta bize bu opsiyonları sunsalar ben onu da alırdım ve sunulmayan opsiyon bu aracın en dolu opsiyon paketi ve aracımın her türlü değerini etkileyen bir paket olması.Ben bu konu üzerinden yürüyeceğim.
  • Şöyle bir fikrim var ustadım .
    MAİS genel müdürlüğüne konuyu anlatan bir dilekçe yazın
  • Guzl bir megane incelemesi.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=115528651

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • reno kajdar icon 92 bin tl oyak indirimi ile 95 bine alabilirmiyim? 3 bin tl kar biraksam?
    niketim 9 bin tl indirim var oyakcılara, biz sivillere ise sadece 3 bin indiriyorlar.
    yanı kalan 6 bin indirimi paylaşmak icin sordum ama degmez gibi sanki..
  • öte yandan şöyle dusunum oyakcılara agustosta teslim edecekler. ozamanda yaz ayı bıtmeye yakın ve kadjarın 130 edc 160 7 ileri edc ler gelince; yıl sonuna dogru oyakcıların az kullanımiş satacagi kadjarlar 85 binlere geriler gibi
  • Gerekli başvuruyu telefon ile maise ilettim. Bütün sorunu etraflıca anlattım. Mais gerekli incelemenin yapılarak tarafıma dönüş yapılacağı söylendi. Yaklaşık bir saat önce arandım ve mağduriyet dururum oluşuyorsa (değerlendirecek lermiş ) bana yardımcı olabileceklerini söylediler .Ben yine de yazılı bir şeyler yazıp göndereceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: enka10

Gerekli başvuruyu telefon ile maise ilettim. Bütün sorunu etraflıca anlattım. Mais gerekli incelemenin yapılarak tarafıma dönüş yapılacağı söylendi. Yaklaşık bir saat önce arandım ve mağduriyet dururum oluşuyorsa (değerlendirecek lermiş ) bana yardımcı olabileceklerini söylediler .Ben yine de yazılı bir şeyler yazıp göndereceğim.

Merhaba bende sizinle aynı düşünceleri paylaşıyorum. Ben 1.6 icon talisman aldim ve mevcut tüm opsiyonlarını da aldım. Ancak sonradan bazı opsiyonların çıktığını görünce hayal kırıklığına uğradım. İzmir maise bende bu durumu anlatmak istiyorum. Bana neler söylediğini veya nasıl başvurup neler söylemem gerektiğini anlatmanız mümkün mü ? Bir de bana izmir mais önce oyak opsiyonda olmayan opsiyonların oyak üyelerinde standart olacağını söyledi sonra yanlış anlaşılma olmuş gibi garip şeyler saçmaladı. Benimde aklıma bazılarına bunlar verilecek bazılarına verilmeyecek mi gibi sorular gelmeye başladı. Teşekkür ederim.

• quote:

Gerekli başvuruyu telefon ile maise ilettim. Bütün sorunu etraflıca anlattım. Mais gerekli incelemenin yapılarak tarafıma dönüş yapılacağı söylendi. Yaklaşık bir saat önce arandım ve mağduriyet dururum oluşuyorsa (değerlendirecek lermiş ) bana yardımcı olabileceklerini söylediler .Ben yine de yazılı bir şeyler yazıp göndereceğim.

Sizin gibi yapıp bende arayıp aynı talepleri ileteceğim. Belki bir çözüm üretirler.
  • quote:

En mantıklısı yazıya dökmek .
  • 40karakule40 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle 0-216-645 6666 numaralı Mais müşteri iletişim numarasını aradım.Müşteri temsilcisine kendimin bir Oyak üyesi olduğunu Mais çalışanlarının Oyak!ın bir kuruluşu olduğunu ve biz üyelerinin menfaitini düşünmek zorunda olduklarını belirttim.Sonra aracı bize etraflıca anlatmadıklarını ve göstermediklerini ve bize satıldığında bu opsiyonun olmadığını fakat şuan satışa çıkacak arabalarda bu opsiyonun sunulduğunu ve şuan Türkiyede bu aracın bu opsiyonla satılacağını belirrtim.Bizi bu opsiyonu sunmayarak mağdur ettiklerini kendilerine ilettim.Durumu araştırıp tarafıma en kısa dönülecek diye geri dönüş aldım şuan için.Başka bilgi gelirse size de iletirim.Bunları yazıya döküp birde kargo ile gönderdim.Size de bu yaptıklarımı tavsiye ederim. Araca 85000 TL verdim fakat 3000 TL.lik bu donanımdan mı kaçacağım diye de belirttim.
  • O iş tamamdır .
  • quote:

Öncelikle 0-216-645 6666 numaralı Mais müşteri iletişim numarasını aradım.Müşteri temsilcisine kendimin bir Oyak üyesi olduğunu Mais çalışanlarının Oyak!ın bir kuruluşu olduğunu ve biz üyelerinin menfaitini düşünmek zorunda olduklarını belirttim.Sonra aracı bize etraflıca anlatmadıklarını ve göstermediklerini ve bize satıldığında bu opsiyonun olmadığını fakat şuan satışa çıkacak arabalarda bu opsiyonun sunulduğunu ve şuan Türkiyede bu aracın bu opsiyonla satılacağını belirrtim.Bizi bu opsiyonu sunmayarak mağdur ettiklerini kendilerine ilettim.Durumu araştırıp tarafıma en kısa dönülecek diye geri dönüş aldım şuan için.Başka bilgi gelirse size de iletirim.Bunları yazıya döküp birde kargo ile gönderdim.Size de bu yaptıklarımı tavsiye ederim. Araca 85000 TL verdim fakat 3000 TL.lik bu donanımdan mı kaçacağım diye de belirttim.

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.
    Ben de size kesinlikle katılıyorum. 122 bin liralık araç alacağım 3-5 bin tl lik opsiyondan kaçacak değilim. Ki zaten kaçmadım tüm opsiyonları aldım başka opsiyon olsa cam tavan vs onları da alırdım niye böyle bir ayrımcılığa maruz kaldığımızı anlayamıyorum. Oyak kampanyası böyle deyip işten sıyrılma çabaları da MAİS i ayrıca küçülten bir acziyet içine sokmaktadır. Yazılı bir maktu örnek yaparak beraber hakkımızı aramak daha yerinde ve etkili olacağı kanısındayım. Bu şekilde hakkını arayacak olanlar varsa yazılı olarak başvurmak işi resmiyete dökeceği için ayrıca önemlidir. Takipte olmaya devam edeceğim. Ayrıca yazılı başvuran varsa paylaşması da rica edelim.

• bence gereksiz bir hareret yükselmiş.

eğer bu opsiyonlar en başından beri belli olsaydı piyasadaki araçlar için ve oyak kampanyasında bu opsiyonlar dahil edilmeseydi, bizde bu opsiyonlar yok vermiyoruz denseydi araçları almayacak mıydınız bunu merak ettim.

sizler genede baskınızı oluşturun isteyin dahil olmasını ama ne mt niz nede şube maisten yetki ve bilgilendirme gelmeden hiç bir şey yapamaz. mais bu kararı alırsa şasi numarası belli olmayanların belki opsiyonlarını ekletirler.
  • Or_By O kullanıcısına yanıt
    Arabayı kesinlikle alacaktım bunda bir sıkıntı yoktur. Ama bu araca bu kadar para verip 3000 TL.lik teknolojik paketten yararlanamamak hak mağduriyeti değil de nedir sizce?
  • 40karakule40 kullanıcısına yanıt
    Benim hazırladığım bir dilekçe örneğim var.Özelden mail adresinizi atarsanız size gönderebilirim.
  • Or_By O kullanıcısına yanıt
    Burada kimse bana bedava versin vs... gibi şeyler beklentisin de değil hiç kimse. Para vererek herkese verilen opsiyonu almak derdindeyiz. Bu bir hararet yükselmesi değil forum birlikteliğidir. Ayrıca ne zamandan beri hakkını aramak suç oldu ?
    Bu niye sizi rahatsız etti ?

• 
Sayfa: önceki 550551552553554
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.