Şimdi Ara

RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü] (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.608
Cevap
155
Favori
3.256.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: orca

Arkadaşalar benim de meganeII aracım var 2004 model ve hic memnun değilim cok sıkıntı cıkardı bana yok camı yok bujisi kapıya su doldu..... vs hic yolda kalmadım fakat kücük sorunlarla cok karşılştım neyse sorum acaba bu meganeIII de böle sorunlarla karşılaşımıyız yeni model alıp sorun yaşayan oldum veya duyduğunuz bişe varmı?

Valla ben pek problemlerle karşılaşmadım desem yalan olur. Ama arabamdan genel olarak memnunum. Şoför kapısı su alıyor yağmurlu havalarda. Diğer kapılarda problem yok. Bugün de Xenon farımın biri kırmızı renk olarak ışık vermeye başladı. Uzaktan bakınca van kedisi gibi. Anlayacağınız patlamasına 2-3 hafta kaldı. Geçen gün sordum. Xenon ampül 375 TL imiş. 2 sene önce de diğeri aynı sorunu yaşamıştı. O zaman da 320 TL'ye almıştım. Arabamı tam değiştirme aşamasında bu problemlerin olması ister istemez can sıkıyor. Ama başka problemim yok. Ayda 1200 KM yol yapıyorum. Geneli şehir içi. Konforu ve yakıtından çok memnunum. Ama artık 5 yaşına girdi. Değişme zamanı geldi....

• Arkadaşlar. Bilen varsa sorumu cevaplasın. Sorum şu:

Biliyorsunuz ki ben navigasyonlu Megane Coupe alacağım. Navigasyon kadar başka donanımlardan bahsetmemişimdir. Yaklaşık 1 aydır resimlerde benim dikkatimi çeken birşey var. Navigasyonlu modellerde farklılıklar gördüm. Bazılarında vitesin yanında navigasyon kontrol butonları var. Bazılarında ise, navigasyon ekranı varken, bu butonların yerinde bardaklık var. Ekleyebilirsem bir bakın. Cevaplarınızı bekliyorum. Aynı soruyu Renault'a da attım, ama onların buna cevap verecklerini sanmıyorum....

NOT: Fotoğraf yükleme hata verdi. Daha sonra yüklemeye çalışacağım......
  • cat hoca büyük ihtimal o bahsettiğin bardaklık yerindeki kontrol butonları ile cd navi tel..gibi donanımlar kontrol edilebiliyor..bi nevi merceds bmw de kullanılan i drive tarzı....muhtemelen en üst donanımda...ama o kontrol butonları henüz turkıyede laguna da bile yokken...meganda getirmelerini zannetmiyorum
  • 2-3 tane ekleyecektim ama yüklememe izin vermedi. Hatlarda sorun var sanırım....

RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü]
  • Arkadaşlar. Chevrolet Cruze piyasaya çıktı. Araç Full 8 Airbag+ABS+ECS Standart. 28.500 anahtar teslim. TR kontenjanı 2000 adetmiş. Vakit geçirmeden incelemenizi öneririm. Chevrolet'te dün gece tesadüfen forum açmıştım. Araç bugün TR2de satışa çıkmış. Kaçırmayın bence, bu fiyatlar bir daha gelmeyebilir.

Koşun derim, bakmakla bişi kaybetmezsiniz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: LAST_DRIVER

Arkadaşlar. Chevrolet Cruze piyasaya çıktı. Araç Full 8 Airbag+ABS+ECS Standart. 28.500 anahtar teslim. TR kontenjanı 2000 adetmiş. Vakit geçirmeden incelemenizi öneririm. Chevrolet'te dün gece tesadüfen forum açmıştım. Araç bugün TR2de satışa çıkmış. Kaçırmayın bence, bu fiyatlar bir daha gelmeyebilir.

Koşun derim, bakmakla bişi kaybetmezsiniz...

Güzel araba ama bana uymaz. Hem 2 kapılı coupe değil, hem bulunduğum yerden servisi en yakın olan yer arası 250 km, hem de dizel değil. Üzgünüm, bu araba bana göre değil.....
  • Bakalım diğer resimleri yükleyebilecek miyim?

• quote:

Orjinalden alıntı: egunns

cat hoca büyük ihtimal o bahsettiğin bardaklık yerindeki kontrol butonları ile cd navi tel..gibi donanımlar kontrol edilebiliyor..bi nevi merceds bmw de kullanılan i drive tarzı....muhtemelen en üst donanımda...ama o kontrol butonları henüz turkıyede laguna da bile yokken...meganda getirmelerini zannetmiyorum

Evet ben de getireceklerini sanmıyorum. Normal navigasyon gelsin o da yeter. Zaten Megane Coupe'leri dynamic versiyonu ile satacaklarmış. Bana öyle demişlerdi.....
    Ayrıca, kumandalı olanların cd çalarları diğerlerinden farklı.....................
  • ( i drive ) lı olanda entegre 6 lı cd changer mevcut
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chryin

Valla biz Renault 19 Europa, Megane I, Megane II, Clio III aldık Özgüven'den hiçbir sorun yaşamadık. Sıfır araçlardı..
    Hatta çok saglamda pazarlıklarla aldık..

İnternet sitesinden fiyattan daha pahalı bir fiyat söylemeyez.. Söylerse eger şikayet edin MAIS'e. Hatta o fiyatı verene internet fiyatlarını gösterin. Hatasını anlayacaktır. Öyle şey olmaz.

Ayrıca başka birisi araba alacak, kullanacak begenmeyip ben bu arabayı begenmedim diyip iade edecek? Yok öyle bi dalga.. Geçiniz..
    Cep telefonu mu iade ediyorsun? DVD player mi iade ediyorsun? Geçin...

Ben sana gerçek bir olayı anlattım inanıp inanmamak senin bileceğin iş. Ayrıca Özgüven 2. el araba da satıyor yıllardır. Tabi ki tam iade alacak hali yok geri getiren kişinin. ama araba sıfır değil di. Bir olay daha var kuzenim devamlı araba satın alıyordu Özgüven'den en son bir tane arabayı sattılar yeni arabayı aldılar fakat. Özgüven 6 ay boyunca satışı geciktirdi. yani Özgüven takasta aldığı aracın satış işlemlerini geciktirdi. O zamana kadar iyi alışverişleri olmuştu ondan sonra peugeot'la çalışmaya başladılar.

• quote:

Orjinalden alıntı: egunns

( i drive ) lı olanda entegre 6 lı cd changer mevcut

Kumandasız ama navigasyonu olanda 6'lı cd çalar yok mu? Şu anda benim arabada 6'lı cd çalar var. Ama 1 cd olsun mp3 olsun. Mp3 varsa 6'lı cd çalara gerek yok tabi ki....
  • Merhaba arkadaşlar. İstanbul'da Megane II için çıkma parça satan bildiğiniz bir yer var mı? Bana çıkma Xenon ampül lazım. Xenonlarımdan biri patlamak üzere. İki gündür kıpkırmızı yanmaya başladı. Sıfır orijinal xenon ampüle burada 375 TL dediler. Satmayı düşündüğüm arabaya bu kadar para verip ampül almak istemiyorum. O nedenle çıkma almam lazım. Babam da şu anda İstanbul'da. Adres veya telefon verirseniz memnun olurum.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: cat33

quote:

Orjinalden alıntı: dhci16

quote:

Aloooo.......??????
    Sesimi duyan var mı??????????

Gercekten kimse yok birkac gündür takip ediyorum bu baslıgı, meganeIII TRde fiyatlari ne civarlarda olur? Bir bilgin var mi?

Valla tam bilemeyeceğim. Şu anki güncel kasalara göre (Megane II) 2000-3000 TL pahalı olur diye düşünüyorum. Ben Navigasyonlu Megane Coupe almayı düşündüğüm için, 55000 TL'ye kadar yolu var diye düşünüyorum.....

NOT: Şu anda en full megane sedan 43000 TL civarına satılıyor. Ötv indirimli en full ama navigasyonsuz megane 3 de sanırım 45000 civarı olur sanırım.

Fiyat cok fazla degil mi?Navigasyonlu alınca esagi yukari 50.000e yaklasacak laguna da alınabilir o paraya.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Aloooo.......??????
    Sesimi duyan var mı??????????

Gercekten kimse yok birkac gündür takip ediyorum bu baslıgı, meganeIII TRde fiyatlari ne civarlarda olur? Bir bilgin var mi?

Valla tam bilemeyeceğim. Şu anki güncel kasalara göre (Megane II) 2000-3000 TL pahalı olur diye düşünüyorum. Ben Navigasyonlu Megane Coupe almayı düşündüğüm için, 55000 TL'ye kadar yolu var diye düşünüyorum.....

NOT: Şu anda en full megane sedan 43000 TL civarına satılıyor. Ötv indirimli en full ama navigasyonsuz megane 3 de sanırım 45000 civarı olur sanırım.

Fiyat cok fazla degil mi?Navigasyonlu alınca esagi yukari 50.000e yaklasacak laguna da alınabilir o paraya.

Laguna isteseydim geçen sene alırdım. Laguna'yı pek sevemedim. Güzel ve konforlu bir araba ama sevemedim işte. Ayrıca ben fazla alınmayacak olan bir araba alacağım. 2 kapılı megane alacak olan çok az kişi olacaktır. Anamur'da farkımız olsun değil mi?

• Evet dogru söylüyorsunuz.Kişiden kişiye degişir.Bizde yaza dogru yeni clio navigasyonlu alacagiz insallah ama kesin degil megane ciksin bi kesemize uyarsa yeni megane alrız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !! €MR€ !! -- 8 Nisan 2009; 18:36:12 >
  • Flaş flaş flaş. Renault Fransa'da megane III'lerde 1.6 benzinlide sadece ethanol seçeneğini getirmiş,onun yerine 1.4 TCe 130 satılmaya başlanılmış

Ayrıca yeni scenic'te de bu motor ve dCi 160 satılmaya başlanmış.Megane için TCe'nin performans değerleri verilmemiş ama güç ve yakıt değerleri mevcut.

Daha fazla bilgi içinwww.renault.fr
  • quote:

Orjinalden alıntı: xradiancex

Flaş flaş flaş. Renault Fransa'da megane III'lerde 1.6 benzinlide sadece ethanol seçeneğini getirmiş,onun yerine 1.4 TCe 130 satılmaya başlanılmış

Ayrıca yeni scenic'te de bu motor ve dCi 160 satılmaya başlanmış.Megane için TCe'nin performans değerleri verilmemiş ama güç ve yakıt değerleri mevcut.

Daha fazla bilgi içinwww.renault.fr

Varya, resmen flash haber gibisin. Sen olmasan bu haberleri nereden öğreneceğiz? Acaba ülkemize 160 hp dizel gelirmi ki? Ama pahalı olur be.... Ben en iyisi 106 hp dizel alayım ve full olsun.......

• megane 3 ler reno 19 muamelesi ile karşılaşabilir...
    beklemek hatalarını ve sempati yaratıp yaratmadığını görmek lazım
    beda chevy cruze iç mekansa iç mekan
    haç işareti bile var

• quote:

Orjinalden alıntı: toktor

megane 3 ler reno 19 muamelesi ile karşılaşabilir...
    haç işareti bile var

bence hac işareti fln diip o tarz konulara takılmamak gerekk..sonucta bi marka amblemi o.. ayrıca cruze fiyat olarak ve donanım olarak guzel bi arac olmus tr de baya satabilir gibi geliyor..

• daewoo insignia :)

quote:

Orjinalden alıntı: toktor

megane 3 ler reno 19 muamelesi ile karşılaşabilir...
    haç işareti bile var

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.