Şimdi Ara

RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü] (1954. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.608
Cevap
155
Favori
3.256.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19521953195419551956
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    touch modelde manuel klıma ve 4 hava yastıgı var bıldıgım kadarıyla ayrıca motor gucu 90 bg dıye bılıyorum
  • disrememberence D kullanıcısına yanıt
    hocam ikinci seçenek mantıklı duruyor, hem dolu paket araç hemde 2012 model ise 2.faz üretimdir (faz 1: 2008-2011 , faz 2: 2012-2013 , faz 3: 2014-2015)

model yılına göre 77bin km oldukça iyi duruyor eğer kmsi orjinal ise, eğer km bilgisinin doğruluğunu kontrol etmek isterseniz PTT uygulamasından fenni muayene kayıtlarında yazan km bilgilerini kontrol edin derim, muayene tarihlerine göre km'de bi tutarsızlık varsa anlaşılır.. hayırlı olsun şimdiden, saygılar..

RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 13 Kasım 2018; 13:36:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• suatcagdas S kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler hocam.

O halde bu ilanı ayıracağım. Diğer seçeneklerden zaten en pahalı olan satılmış, diğer ikisini de seçeneklerden çıkardım. Bir de malum sitede numarası 623980094 olan bir ilan mevcut, ayıracağım dediğim 620517104 ile kıyaslama yapmaya çalışıyorum. Özellikle 77000'de olan kazasız ve orijinal km'li olsa da direksiyon, vites kolu ve koltuklarda hafif de olsa deformasyonlar görünüyor. Diğeri galeriden olmasına rağmen -her ne kadar Dynamique paket olsa da- daha güvenilir ve temiz gibi geldi.
  • Merhaba,
    Bende aranıza yeni katıldım.
    Aracım 2012 dizel otomatik megane 3 gt line modeli.
    Öncelikle dikkatimi çeken hararet göstergesi orta kısımda değilde kırmızı ya doğru çok yükselmesi.
    Yaklaşık 10 dakikalık trafikli mesafede olan gösterge resmini çektim ;https://prnt.sc/lhwj8a
    Suyunu kontrol ettim sorun yok, içinde antifrizde var.
    Bu normal mi ?
    hocam bej renk döşeme olduğu için temas edilen yerlerde zamanla deforme olmasi normal sayılır, oralara kendiniz yada dişarda deri bakımı yapılabilir.

bence her iki aracında birbirine göre artı ve eksileri var, koyu gri - galeriden olanda biraz tramer kaydı mevcut bence imkan varsa iki aracıda yakından görün hangisi daha çok içinize sinerse onda karar kılın, saygılar..

• müzikadamı kullanıcısına yanıt
    hocam bi ustaya termostat ve ısı müşürünü kontrol ettirmekte fayda var, saygılar..

• merhabalar aracım 2012 privilege

anahtarsız giriş sağ yolcu kapısı için çalışmasına rağmen şoför mahali için açılmıyor.

nerede nasıl tamir ettirebilirim? istanbulda ikamet ediyorum
    2012 privilege satıyorum ben dilersen malum siteden bakabilirsin ilana. büyük bi kazası yok. ö.m atabilirsin
  • ygb kullanıcısına yanıt
    Reno yetkili servisi bana 2 kapi icin 1800 lira fiyat verdi sensör arızası için. Cok pahali gerçekten üç kuruşluk sensor icin kesin koca modül degisiyordur. Tamirini yapan biri olsa keşke.

• Nsptınız peki? Öyle mi kullanıyorsunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ygb kullanıcısına yanıt
    evet bu şekilde kullanıyorum yapacak bir şey yok şoför kapısı bozulmasın diye dua ediyorum ucuz yollu bir yöntem bulursanız haber ederseniz sevininrim urfada çalışıyorum çok fazla usta yok detay iş yapabilecek burda.
  • haklısın anadolunun çoğu şehrinde bu kadar elektronik aracı tamir ettirmek zor oluyor.

benim artık kapı dışarıdan da açılmıyordu dün tamire bıraktım en azından kilidi kumandadan açtığımda arabayı manuel açabileyim.

ucuz yollu bir yer bulursam haber ederim
  • Arkadaslar 2010 model Megane 3 aracim var 105 beygir,aracimda dpf var mi yok mu nereden anlarim ona gore yag degistirecegim.

• famousekolll kullanıcısına yanıt
    DPF yok, almanız gereken yağın kodu RN 0710
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

DPF yok, almanız gereken yağın kodu RN 0710
    Ben de arastirdigimda euro 4 normlarinin dpf ye sahip olmadigini gordum fakat Motul yag secicisinde 105 beygir yani euro 4 normuna sahip olan 1.5 dci nin hem dpfli hem dpfsiz secenegi var Turkiye'ye gelenler de mi dpf yok,Motul sitesinde mi yanlis yazmislar bunu cozemedim.Eger dpf olmadigina eminseniz 5w40 mptul xcess aliyorum,cok sagolun.

• famousekolll kullanıcısına yanıt
    Tam olarak bu yağ
    https://www.motul.com/us/en-US/products/8100-x-cess-5w40
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Evet tam olarak bu yag sagolun.

• Merhabalar.

V kayisu triger kayisi degisecek. On iki fren diski. Arka amartisor degisecek. Ortalama fiyat bilen varmi

• ononu88 O kullanıcısına yanıt
    benzınlı mı dızelmı arac ...ınternetten parca fılosundan bakabılırsınız ıscılık ustasına gore degısıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ononu88

Merhabalar.

V kayisu triger kayisi degisecek. On iki fren diski. Arka amartisor degisecek. Ortalama fiyat bilen varmi
    Yokmu yardimci olabilecek.

• 
Sayfa: önceki 19521953195419551956
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.