Şimdi Ara

Renault Master Klübü (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
171
Cevap
2
Favori
82.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sinoplu

bence hayırr

Alıntıları Göster
    beyin proğramını değiştirerek araç 150bg çıkıyormuş yakıt %20 düşüyormuş araçın motoruna zarar verir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: o bir yıldız

beyin proğramını değiştirerek araç 150bg çıkıyormuş yakıt %20 düşüyormuş araçın motoruna zarar verir mi

Alıntıları Göster
    kimse yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: o bir yıldız

kimse yok mu

Alıntıları Göster
    chiple 125 bg lik masteri 150 yapabiliyorlarmş birçok kişi otomobiline yaptırmış geneli memnun ama ben genede güvenemem
  • quote:

chiple 125 bg lik masteri 150 yapabiliyorlarmş birçok kişi otomobiline yaptırmış geneli memnun ama ben genede güvenemem

Alıntıları Göster
    bencede reno servisine sorduk araba daha çok yakar dediler vazgeçtik baziları 2011 master lerde problem var diyorlar sanzuman ve baskı balatada 10 binde
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinoplu2009

quote:

Orijinalden alıntı: tahsilat makbuzu

muhtemelen forumda master kullanan pek yoktur

evet master kullanan pek yok

Ben kullanıyorum :) 2005 Master okul taşıtı

Selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sessiz.kral_43

quote:

Orijinalden alıntı: sinoplu2009

quote:

Orijinalden alıntı: tahsilat makbuzu

muhtemelen forumda master kullanan pek yoktur

evet master kullanan pek yok

Ben kullanıyorum :) 2005 Master okul taşıtı

Selamlar

Alıntıları Göster
    selamlar uzun zamandır klübüme yazı foto ekleyemedim

29/04/2011 samsuna gidiş-geliş yakıt tüketimim toplamda 351 km yol yaptım 24 litrelik motorin tükettim yani ortalamam 6.8LT/100KM

samsuna gidiş yakılan yakıt

samsuna gidiş katedilen mesafe

samsuna gidiş ortalama tüketim (7 lt)

samsuna gidiş depoda kalan yakıt ile gidilebilecek km

ama samsundan dönüş fotoğraflarını çekemedim...

• quote:

selamlar uzun zamandır klübüme yazı foto ekleyemedim

29/04/2011 samsuna gidiş-geliş yakıt tüketimim toplamda 351 km yol yaptım 24 litrelik motorin tükettim yani ortalamam 6.8LT/100KM

samsuna gidiş yakılan yakıt

samsuna gidiş katedilen mesafe

samsuna gidiş ortalama tüketim (7 lt)

samsuna gidiş depoda kalan yakıt ile gidilebilecek km

ama samsundan dönüş fotoğraflarını çekemedim...

Alıntıları Göster
    bende master almayı düşünüyorum fakat kafamda tek bi soru işareti kaldı oda yedek parça ve bakım masraflarından herkesiz şikayetçi olması bu konuya açıklık getirebilirmisiniz fiyatlar ne kadar tuzlu??? kaç km bakım istiyo?bakım ne kadar tutuyo? kaç kmden sonra masraf çıkarıyo? kaç yıl dayanır? ben aracı bodrumda hat için kullanacam

• quote:

Orijinalden alıntı: teegin

bende master almayı düşünüyorum fakat kafamda tek bi soru işareti kaldı oda yedek parça ve bakım masraflarından herkesiz şikayetçi olması bu konuya açıklık getirebilirmisiniz fiyatlar ne kadar tuzlu??? kaç km bakım istiyo?bakım ne kadar tutuyo? kaç kmden sonra masraf çıkarıyo? kaç yıl dayanır? ben aracı bodrumda hat için kullanacam

dostum bakım fiyatı 430 lira 20.000 km de bir bakımı var ve ağır bakımı yok triger kayışı yok zincir var ömür boyu garantili
  • S.a arkadaslar uzun zamandır ziyaret edemyrm bende 3 tane master sahibiyim yük taşıma amaclı
  • quote:

Orijinalden alıntı: atten

huhuuuu kimse yokmu

Alıntıları Göster
    Servisimizde Renault Master vede Trafic "lereABS montajı yapmış bulunmaktayız Renault clip ile yapılan testlerde bir sorun olmadığını ve ABS nin düzgün bir biçimde çalıştığı tespit ederek tüv türkten araç vizeside alınmıştır Ayrıca Yapılan test sürüşü ile montajı yapılan Abs sisteminin sorunsuz çalıştığını belirtmek isteriz Servisimizde takılan ABS sistemleri 1 yıl Montaj ve Yedek Parça Garantili vede Faturalıdır. AyrıcaMaster ve traficlere Artı vede Eksi soğutma sistemide Takmaktayız Takmış olduğumuz klima sistemi Markamız Türkiye geneli 76 servisi ve dünya çapındaki 4500 servis noktasıyla satış sonrasında tartışılmaz hizmet lideridir. Klimalarımız ve Soğutucu ünitelerimiz, TÜRKİYE ÇAPINDA 2 yıl garanti kapsamı içerisinde vede faturalıdır.

Ayrıca Servisimiz TSE 8986 BELGESİNE SAHİPTİRhttp://www.renaultclubtr.com/forum/trafic-master-kulubu/63750-turkiye-de-ilk-tek-2-yil-garantili-faturali-master-vede-trafic-lere-abs-ve-klima-montaji.html

• quote:

S.a arkadaslar uzun zamandır ziyaret edemyrm bende 3 tane master sahibiyim yük taşıma amaclı

selamlar

araçlar yeni kasa mı
  • quote:

quote:

S.a arkadaslar uzun zamandır ziyaret edemyrm bende 3 tane master sahibiyim yük taşıma amaclı

selamlar

araçlar yeni kasa mı

Alıntıları Göster
    yeni ss ler ekleyelim demi

• quote:

yeni ss ler ekleyelim demi

Alıntıları Göster

• quote:

Alıntıları Göster
    her koşulda

• quote:

her koşulda

Alıntıları Göster
    BUNLARDA SATTIĞIM MASTERDEN GERİYE KALAN SS LER

ÇEKTİĞİM EN İYİ SSLERDEN BİRİ

ZİNCİRSİZ

• quote:

BUNLARDA SATTIĞIM MASTERDEN GERİYE KALAN SS LER

ÇEKTİĞİM EN İYİ SSLERDEN BİRİ

ZİNCİRSİZ

Alıntıları Göster
    Madem master kulubu geç de kalmış olsak bizde yazalım :) arkadaşlar şirketimde Türkiye'de sınırlı sayıda bulunan yurd dışında üretimi yapılmış ve Türkiye'ye sınırlı sayıda getirilmiş bir Master Modeli bulunuyor. Türkiye'deki kesin sayısını bilmiyorum 18 diyen var 27 diyen var. Şirkette Bu aracın Şöförü Benim. Araç 2000 Model Rengi SARI :) ojinalinden fabrika Cıkışından 2.8 Direckt Turbo İntercoler İveco Motoru var üzerinde 3500 lik Turbo ve 350 nM Tork üretiyor. örjinalinden yol bilgisayarı bulunuyor üstünde. 2 ton 2.5 ton yüke rampa larda virajlarda bana mısın demiyor. karlı yolda kullanmak daha nasip olmadı :) 70 km/s üstünde 2 Adet önden kazası bulunuyor. ilk kazada ön tampon çatladı sadece 2. kazada ise sadece vurdugum aracın boyası tampona geçti :) şuanda 439.000 km de araç hala ilk motoru ilk amacım bu motoru 500.000 e taşımak :) şirketimize geleli 1.5 yıl oldu geldiginde 120.000 km de idi. ömründe görmedigi yolları bizde gördü sizin anlayacağınız. şehirler arası kullandığımız bir araç. yakıt tüketimi ile ilgili şehir içi bilgisi veremeyeceğim ama şehirler arası 100 km de 4.1 lt yakıt tüketiyor. yol bilgisayarının degil kendi ölcümümdür...

• quote:

Orijinalden alıntı: CeVaLieR

Madem master kulubu geç de kalmış olsak bizde yazalım :) arkadaşlar şirketimde Türkiye'de sınırlı sayıda bulunan yurd dışında üretimi yapılmış ve Türkiye'ye sınırlı sayıda getirilmiş bir Master Modeli bulunuyor. Türkiye'deki kesin sayısını bilmiyorum 18 diyen var 27 diyen var. Şirkette Bu aracın Şöförü Benim. Araç 2000 Model Rengi SARI :) ojinalinden fabrika Cıkışından 2.8 Direckt Turbo İntercoler İveco Motoru var üzerinde 3500 lik Turbo ve 350 nM Tork üretiyor. örjinalinden yol bilgisayarı bulunuyor üstünde. 2 ton 2.5 ton yüke rampa larda virajlarda bana mısın demiyor. karlı yolda kullanmak daha nasip olmadı :) 70 km/s üstünde 2 Adet önden kazası bulunuyor. ilk kazada ön tampon çatladı sadece 2. kazada ise sadece vurdugum aracın boyası tampona geçti :) şuanda 439.000 km de araç hala ilk motoru ilk amacım bu motoru 500.000 e taşımak :) şirketimize geleli 1.5 yıl oldu geldiginde 120.000 km de idi. ömründe görmedigi yolları bizde gördü sizin anlayacağınız. şehirler arası kullandığımız bir araç. yakıt tüketimi ile ilgili şehir içi bilgisi veremeyeceğim ama şehirler arası 100 km de 4.1 lt yakıt tüketiyor. yol bilgisayarının degil kendi ölcümümdür...

Alıntıları Göster
    Merhaba arkadaşlar.Yeni Renault Master şu aralar benim de takip ettiğim araçlardan bir tanesi.Şu an İsuzu Nkr kullanmaktayım.Yakıt ve parça fiyatları hakkında net cevaplar yazarsanız sevinirim.
    Mesala bir depoyla(kaç litre) ne kadar yol kat edebiliyorsunuz?
    en fazla kaç ton yük vurdunuz ve makas konusunda bir sorun çıkardı mı?
    son olarakta parça fiyatları ne durumda?
    yardımlarınız ve yorumlarınız için teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: umtcnkrt

Merhaba arkadaşlar.Yeni Renault Master şu aralar benim de takip ettiğim araçlardan bir tanesi.Şu an İsuzu Nkr kullanmaktayım.Yakıt ve parça fiyatları hakkında net cevaplar yazarsanız sevinirim.
    Mesala bir depoyla(kaç litre) ne kadar yol kat edebiliyorsunuz?
    en fazla kaç ton yük vurdunuz ve makas konusunda bir sorun çıkardı mı?
    son olarakta parça fiyatları ne durumda?
    yardımlarınız ve yorumlarınız için teşekkür ederim.

Alıntıları Göster
    cevap yok mu yav?

• quote:

cevap yok mu yav?

dostum bende pikap var yeni masterin aracı aldığımızda makas attırdık ve her yüke geliyor en son samsundan gelirken araca öyle bi yük attım ki aracın neredeyse önü kalkacaktı sinopa kadar paspaslar yere sürterek geldim araç banamısın demiyor yakıt olarak 12.5 litre tüketimi var ama bizim araç tenteli ve tentesi çok yüksek 2.40 metre iç yüksekliği var aracın
  • quote:

quote:

cevap yok mu yav?

dostum bende pikap var yeni masterin aracı aldığımızda makas attırdık ve her yüke geliyor en son samsundan gelirken araca öyle bi yük attım ki aracın neredeyse önü kalkacaktı sinopa kadar paspaslar yere sürterek geldim araç banamısın demiyor yakıt olarak 12.5 litre tüketimi var ama bizim araç tenteli ve tentesi çok yüksek 2.40 metre iç yüksekliği var aracın

cevabın için teşekkürler dostum.şöyle ortalama bi ağırlık versen kaç kg/ton attın araca?
    bide masraf olarak parça fiyatları nasıldır.Örneğin baskı-balata,fren balatası filan.Öyle bildiğin şeyleri örneklendirme açısından dedim :D
    Ama en çok merak ettiğim şey enjektör fiyatları.Çünkü bi tanıdığım tamircim master fiyatlarının 5000tl civarında bişey olduğunu söyledi.Doğruluk payı hakkında bi bilgin varmı kardeş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umtcnkrt -- 25 Aralık 2011; 17:45:23 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.