Şimdi Ara

RENAULT LAGUNA (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
1
Favori
86.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bizde laguna 2 almayı düşünüyoruz 2003 veya 2004 model arıyoruz... çok güzel arabalar hakikaetten...
  • hakikaten çok sağlam bir arabadır...yola yapışır sanki yol tutuşu süperdir..
    LAGUNA
  • Şu anki piyasa fiyatlarına göre Lagunalardaki konfor fazla bile.
  • öle yaa 12 13 e bulabiliyorsun 98 99 falan yüksek kilometreleri 10 11 e bile gidiyo
  • merhaba arkadaşlar konu gerçekten eski baya farkındayım ama benimde sormak istediğim bu olduğu için yeni bi konu açmaya gerek duymadım bizde 2.0 RXT 140 hplik laguna var 2000 model şöyle bi şey söyliyim inanmayanlarınız olabilir araba 27binde yirmiyedibin :) lastikleride yeni değişti michelin lastik takıldı arabayı servise götürdüğümüzde en az 5 kişi araba satılıkmı diye soruyor araba okadar temiz bir araç sizce bu arabanın maximum ederi nedir kmsine ve temizliğine göre kopmle servis bakımlıdır?
  • bende '93 renault21 var 70 binde inanılmayacak bişey değil..piyasa fiyatının çok üstüne gitmez taş çatlasın 500 ytl fark eder benim gözümde.
    yatan arabanın problemleri daha çok olur..
  • araba yatmadı ki az kullanıldı heryere arabayla gitmiyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: FaTaLiTY41

araba yatmadı ki az kullanıldı heryere arabayla gitmiyoruz

inanırım bizim arkadaştada siena var 2000 model 24000 deydi bu yaz
    sadece bayramlarda tatillere akraba ziyareti ve acil durumlarda kullanıyorlar
    işe g,dip gelmede veya gezmekte değil yani olabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: FaTaLiTY41

merhaba arkadaşlar konu gerçekten eski baya farkındayım ama benimde sormak istediğim bu olduğu için yeni bi konu açmaya gerek duymadım bizde 2.0 RXT 140 hplik laguna var 2000 model şöyle bi şey söyliyim inanmayanlarınız olabilir araba 27binde yirmiyedibin :) lastikleride yeni değişti michelin lastik takıldı arabayı servise götürdüğümüzde en az 5 kişi araba satılıkmı diye soruyor araba okadar temiz bir araç sizce bu arabanın maximum ederi nedir kmsine ve temizliğine göre kopmle servis bakımlıdır?

arkadaşım arabanı satmayı mı düşünüyosun?öyle bi ihtimal varsa haberimiz olsun.anlattığın gibi temizse yabancıya gitmesin derim.
  • satmayı şuan için düşünmüyorum daha ilerleyen yıllarda fiyat merak ediyorum sadece
  • Valla bnm aracım 167binde 2000 model RXT 140lık servise her gittiğimde almak istiyorlar servis sahibi 19 veriyor ama satmıyorum çünkü daha temizini bulamam
  • Merhaba tüm Lagunacı'lara...

Bilgisi olanlara birşey sormak istiyorum: Laguna II Privilage'ın baz modellerinde Türkçe konuşan bilgisayar (Türkçe sesli uyarı) varmıdır? Araç 2008 model ve ilave paket donanımlar içermiyor. Eğer ilave paket donanımlarda bu özellik yer alıyorsa, araca sadece bu özelliği kazandırmak mümkün mü? Bu araçların daha eski modellerinde ve eski kasalarında bu özellik var biliyorum. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum. Teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

benim dayımda var 98 model 140 lık full

şuan 210000 kmde ama artık masrafı canından bezdirdiği için satıyor

arabanın en ufak masrafı 1000 lira birini yaptırıyo başka yeri patlıyo

bende kullanıyom arada

araba çok rahat kullanımı felan

ama araba tam Türk erkeğine göre bence

biraz uzun boylular için sıkıntı oluyor

Katılmıyorum 98 Modelini 3 yıl kullandık boyum 1.88 rahat kullandım..

İnanılmaz konforlu, rahat bir arabaydı, performansı ve donanımı zamanı için çok iyiydi..

70 binde sattığımızda hiç bahsettiğiniz masraflarla filan karşılaşmadık, belki KM arttıkça çıkıyordur..

En çok sevdiğim arabalarımızdandı, onun kadar hafif direksiyonlu bir araç kullanmadım...

• Hort. Konu eski ama aynı tür bir konu açmak istemedim. Hata ettimse affola.
    Bu aralar hummalı bir şekilde araba arıyoruz.
    İlandaki Laguna nasıl sizce:
    http://www.araba.com/1490080.html

Bende 2000 model RTA model Renault Megane var. ABS yok, 2 hava yastığı klima var benim arabada ve 170.000 Km.de.
    Bu arabayı almak istesem
    sizce değiştirmeye değer mi? Değerse ne kadar fark versem zarar etmem?

Birde Laguna parçalarının pahalı olması durumu hala geçerliliğini koruyor mu?

Tek korkum sık arıza çıkarıp ocağa incir ağacı dikmek.
    Ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzkaplan -- 28 Ocak 2009; 23:16:45 >
  • bendede laguna var 2000 yılında sıfır aldım 9 yıl geciyo hala mekanık yada motor veya kabutta hiç birsey yop mıs gibi kullanıyom ve benım arabam tüplü
    benım arabam laguna RXT 2000 motor ve 2000 motora görede az yakıyoo
  • valla bence yanından bile geçme. parçaları çok pahalı. alacaksanda kalorifer ısıtma sistemine iyi baktır.
  • benimde çok hoşuma gidiyor lagunalar
  • quote:

Orjinalden alıntı: ALIZE

Merhaba tüm Lagunacı'lara...

Bilgisi olanlara birşey sormak istiyorum: Laguna II Privilage'ın baz modellerinde Türkçe konuşan bilgisayar (Türkçe sesli uyarı) varmıdır? Araç 2008 model ve ilave paket donanımlar içermiyor. Eğer ilave paket donanımlarda bu özellik yer alıyorsa, araca sadece bu özelliği kazandırmak mümkün mü? Bu araçların daha eski modellerinde ve eski kasalarında bu özellik var biliyorum. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum. Teşekkürler...

diğerlerini bilmem ama privilagelerde var en gıcık olduğum özelliğidir sürekli emniyet kemerinizi takınız uyarısı

• quote:

Orjinalden alıntı: akıllı12

ARKADAŞLAR KİMDE BU ARABADAN VAR. BEN BU ARABANIN AŞIĞIYIM BİZDE '97 MODELİ VAR VE O YILA GÖRE ARABA SÜPER. ŞUAN ÇIKAN ARABALARDA BİLE STANDART OLARAK BİZİM ARABADAKİ ÖZELLİKLER BİLE YOK.

YOLLARDA YAVAŞ YAVAŞ 2006 MODELLERİNİ GÖRMEYE BAŞLADIM GERÇEKTEN ONLARDA GÜZEL.

Arkadaşım sen lagunayı B ve C sınıfı araçlarla karşılaştırıp bu modele rağmen hala daha konforlu ve donanımlı diyosan yanlış düşünüyosun.Laguna D sınıfı ve günümüzün D sınıfı araçları ile bi karşılaştır bakalım ne olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ototube -- 6 Şubat 2009; 10:22:40 >
  • selam millet seneler sonra gelip konuyu hortlatıyorum belki ama :D

bende laguna lara hasta oluyorum özellikle turkuaz rengi olanları çok hoşuma gidiyor tabi olay sadece renk değil
    konfor yol tutuş abs otm.vites ve yüksek sınıf arabalarda bulunan tüm özellikler her neyse..

bu araçlar bu özelliklerle 12 14 arası satılıyor. yani 13 bin liraya gayet güzel bir lagunaya binmek mümkün lpg mi takar devam ederim mantığıyla hareket etçek olursak

sorarım size ey laguna sahipleri :D gerçi çok soran olmuş ama böle net yanıtlar yok

herkes aman uzak dur diyor fakat merak ediyorum parçaları ne kadar pahalı kıyaslanabilcek bir fiyat ve ya sorun yaşayıp da şu kadara deiştirdim diyen birilleri varmı bi de sene 2010 malum fiyatlarda deişiklik olmuşmudur konu neredeyse 2006 da açılmış :D

yani böle 2000 2001 2002 laguna kullananlar varsa görüş bildirirlerse sevinirim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.