Şimdi Ara

RENAULT LAGUNA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
1
Favori
86.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whisper911 -- 25 Temmuz 2007; 2:45:40 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: muhalefet13

Arkadaşlar bende 99 Model otomatik almak istiyorum ama bu 140'lık ne öyle bir model adı yok. Servislerle arası nasıl yedek parça fiyatları yüksek mi yakıt tüketimi nasıl?

140lık dedikleri zan lagunanın full ü

motor 2lt ve 140 bg

bide 2lt 115 bg olanı var

kmsi 150k yı devirmiş lagunanın gözü servisten başka biyer görmez artık

dayımda var 98 model manuel 210.000 kmde ve şanzıman arızası bi türlü çözemiyolar

kimse parada vermiyo zaten arabaya

parçaları normal olarak pahalı
  • renaultun en çok yakan arabaları arasından birisi lagunadır. ben ısınmadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Deluxe1

renaultun en çok yakan arabaları arasından birisi lagunadır. ben ısınmadım

bizimkinin motoruna göre yakışı hiç de fazla değil bence ...uzun yolda 7-8 yakıyor....sehir içinde sakin kullanımda 10 civarı.....Ama eski modeller biraz fazla yakıyordu sanırsam ....o konuda size hak weriyorum...
  • ben benzinli arabaya hiç binmedim acık söyleyim ben 1.3 dizel kullanıyorum 700 km yol yaptım 105 YTL mazot yakıyor. acık söyleyim benzinliler şehir içinde cok yakıyor sen laguna ile 100 km e 8 lt benzin yakarken ben 100 km ye 3,4 lt mazot yakıyorum... neyse aracın temiz bişe zaten temiz ve devirli kullanırsan hiç bişe yakmaz... allah kaza vermesin..
  • Ben hiç binmedim lagunaya ama son kasası dizayn bakımından accord dan,vectra dan, mondeo dan çok çok yazıf kalıyor.Megan bile lagunadan daha hoş duruyor diyebilirim
  • evet arkadaşlar bugün öğrendim dayımın laguna satılmış

1998 model 140lık full deri döşeme felan 210.000 km de

fiyat arabanın 2700 ytl vergi borcu olduğundan 8000 ytl ye satılmış

yanlış okumadınız 8000 ytl yani broadway fiyatına

yerine megane dizel almış 0

inşallah eski kasa değildir bu araba işlerinden anlaamaz pek umarım kazıklamamışlardır
  • merhaba arkadaslar benim 1999 rxt lagunam var ama benzin cokyakıyor lpg taktırmak istiyorum bana tavsiye edermisiniz lpg yi sıralı sistem düsunuyorun 1500ytl
  • 13bin ytl ye full RXT full deri döşeme filan 90bin-100bin km. civarı 2.0 bulabilir iyim 1999 model?
  • yerden göğe kadar haklısın....
    quote:

Orjinalden alıntı: akıllı12

quote:

Orjinalden alıntı: jeandan Type-R

akıllı seni az buçuk tanırım ondan ağır konuşacağım
    1)Bilmem ama önce renault yazmayı öğren sonra akıl wer.
    2)Arabanızı övmeye geleceksen hiç buraya yazma körüne bağlı olmak bağnazlıktır.
    3)Hayatında toplam kaç arabaya bindin de bu açıklamayı ypıyorsun mesele bi vectra bi veya accordda 6ya bindin mi de konuşuyosun

yok kardeş ben kendi arabamı övmüyorum lagunayı övüyoru.

araba 97 model olmasına rağmen bir vectra kadar komforlu onu demek istyorum
  • 14 e cok biz 98 model 9 a bulduk bitane siyah makam arabasi gibi full + full araç digital klima konusan yol bilgisayarı vs vs kıl yün tüğ hepsi vardi perdelikleri falan 160 170 e cıkıyon sanki 80 90 la gidiyon ama motorun büyük olmasi bizi caaydirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W.O.L.K.E.R -- 14 Nisan 2006; 10:45:51 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

13bin ytl ye full RXT full deri döşeme filan 90bin-100bin km. civarı 2.0 bulabilir iyim 1999 model?

o kilometrelerde bulman zor ama araç temizse ve binmeyi düşünüyorsan o fiyatı eder
  • quote:

Orjinalden alıntı: Deluxe1

ben benzinli arabaya hiç binmedim acık söyleyim ben 1.3 dizel kullanıyorum 700 km yol yaptım 105 YTL mazot yakıyor. acık söyleyim benzinliler şehir içinde cok yakıyor sen laguna ile 100 km e 8 lt benzin yakarken ben 100 km ye 3,4 lt mazot yakıyorum... neyse aracın temiz bişe zaten temiz ve devirli kullanırsan hiç bişe yakmaz... allah kaza vermesin..

Dizel harika bişi ya........Allah kimseye kaza wermesin...
  • 9 milyara mı emin misiniz??OBAREYY

98 model hemde....Ya 150binde olsa nolcak 1-2 milyar verir rektifiye eder full araca binerim voşşş
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

9 milyara mı emin misiniz??OBAREYY

98 model hemde....Ya 150binde olsa nolcak 1-2 milyar verir rektifiye eder full araca binerim voşşş

sen öyle san

1-2 milyara arabanın koltuğunu yaptırırsın ancak

dayımın lagunanın ön koltuk yatırma motoru bozuldu 400 lira istedi servis değiştirmeye çıkma buldularda 200 e hallettiler

şanzımanı arızalı 2500 lira istiyolar 5.vitese geçmiyo araba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackDaniels -- 15 Nisan 2006; 8:20:10 >
  • laguna 1.8 120 beygir gücündedir bazıları 115 yazmış benim arabam diye demiyorum çok iyi hızlanır kullanışı rahatdır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: oktayakgoez

laguna 1.8 120 beygir gücündedir bazıları 115 yazmış benim arabam diye demiyorum çok iyi hızlanır kullanışı rahatdır.

o 115 dedikleri 2.0 zaten

2.0 motorlarda 2 seçenek var 115 bg ve 140 bg

yani senin arabandan bahsedilmio
  • merhaba arkadaşlar 1999 model laguna RXT 2.0 almayı düşünüyorum.bu aracı kullanan arkadaşlar tafsiye edermisiniz.avantaj veya dez avantajlarını yazarsanız memnun olurum.
  • ....................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bestcooll -- 13 Mart 2012; 20:48:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mukinen
    merhaba arkadaşlar 1999 model laguna RXT 2.0 almayı düşünüyorum.bu aracı kullanan arkadaşlar tafsiye edermisiniz.avantaj veya dez avantajlarını yazarsanız memnun olurum.

99 geçiş senesi, motor Volvo'mu Renault'mu bilgin olsun, ikiside sorunsuz ama ben Renault motor olanı tavsiye ederim, parçası daha kolay bulunur, bende 97 Volvo motor 2.0 S (160000 km) var, valla çok memnunum, yedek parçası pahalı diyende başka D sınıfı araba kullanmamış sanırım, tabiki yerli üretimi olan C sınıf arabaya göre parçası pahalı, çıkması bulunuyor, çıkma temiz radyatör aldım, gaz taktırdım, yağına suyuna bakıyorum, hiç masraf çıkarmadı, 8 ayda 20000 km yaptım, taş gibi araba ...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.