Şimdi Ara

RENAULT LAGUNA (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
1
Favori
86.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, ilgilenirseniz bilginiz olsun istedim; radyatör sıvısına katkı maddesi ile yakıt sarfiyatıını %15'e kadar azaltan ürün ile ilgili promosyona son 1 kişi kaldı.. selamlar

http://forum.donanimhaber.com/m_57460436/mpage_1//tm.htm#57506015
  • Zaten Arabanın Fiyatı 10 Bin Lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhabbetkusu

arkadaşlar ben laguna arayorum 2000 modellere bakıyorum ama uçuk fiyat
    sahibinden.com ,da adam 17 18 tl çok pahalı aynı 1999 modelleri 12 13 tl bu nasıl iş
    çok abartılı fiyat sizce temiz masrafsız rxt 140 kaç para olmalı 17 18 para verilirmi?
    yoksa kaymakçılaramı denk geliyorum ben

sizin gibi bende arıyorum ve 99-2000-2001 model arasında araştırma yapıyorum aynı fiyatlar benimde dikkatimi çekti sahibinden.com degilde oto pazarında ne kadara buluruz acaba bu aralar yolda LAGUNALAR çok dikkatimi çeker oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undeat -- 21 Temmuz 2012; 21:55:07 >

• ben vazgeçtim LAGUNA almaktan denizli sanayisinde 3 aydır yatıyor parça sıkıntısı var mış en iyisi albea alıyorum heryerde parça çok LAGUNA zevkini vermez ama ne edelim maddiyat diyelim.
  • Volvo motoru vardi yanilmiyorsam Laguna'larda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laguna alacagima safrane alirim daha kaliteli araba ki bizde var 98 modeli tup cok iyi uyuyor 2.0 140 liga ama tabi 2.5 170 in performansi daha iyi diye duydum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhabbetkusu

ben vazgeçtim LAGUNA almaktan denizli sanayisinde 3 aydır yatıyor parça sıkıntısı var mış en iyisi albea alıyorum heryerde parça çok LAGUNA zevkini vermez ama ne edelim maddiyat diyelim.

öncelikle hayırlı olsun..bende 2000 model aldım şuanda memmunum....parça konusunda o kadar sıkıntı oluyormu bilmiyorum ama inşallah öyle değildir... dediğin gibi biraz maddiyata dayanıyor...konfor olayına gelince tabiki LAGUNA kıyaslanamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: +24edition

Volvo motoru vardi yanilmiyorsam Laguna'larda.

evet dogrudur
  • quote:

Orijinalden alıntı: undeat

quote:

Orijinalden alıntı: +24edition

Volvo motoru vardi yanilmiyorsam Laguna'larda.

evet dogrudur

motorun kodu prv ise psa renault ve volvo ortak ürünüdür
  • selam ben albeamı sattım laguna görünce içim yanıyor keşka önce alsaydım
    siz laguna almıştınız nasıl durumu varmı bi sıkıntı ve kaç paraya aldınız ben netten araştırıyorum fiyatlar düzensiz bi bilgi verirseniz ona göre haraket etsek kardeş ve alırken ekspertiz çektirsek olurmu bu modellere oluyormu bu konuda hiç bilgim yok...
  • arkadaşlar LAGUNA halede arıyorum ve uygun bulamadım 14 15 tl arıyorum rxt 140 begir sizce bu fiyata bulabilirmiyim? varmı bu konuda bilgisi olan
  • evet
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.