Şimdi Ara

2017 RENAULT KOLEOS (ANA KONU) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
9
Favori
44.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatlar uygun olursa düşünülür piyasada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni tiguandan güzel olduğu kesin 1.6 160 bg edc 4x4 ile gelirse ve fiyatı uygun efsane olur
  • Reno talismanda yaptigi fiyat hatasini bunda yapmaz ve crvnin yerini alabilirse cok buyuk is yapmis olur. Bu araci mumkunse 130 135 bine full dizel otomatik satmasi tiguani yerle bir eder crvnin satislarini ise sarsar.

• X-Trail'e Kadjarın önünü kaynatmışlar.

• Bu yeni tasarım felsefesiyle renault'u sevmeye başladım.
  • hormonlu megane 4 hb

• 125k ya 2006 3.0td6 RR Vogue mu ?
    Yoksa 140k civarina 2017 1.6 160hp Koleos mu sizce ?
    Arti ve eksilerini degerlendirirseniz memnun olurum. Diger suvlari da katabilirsiniz 160k yi gecmeyecek sekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: nbacıshaquılle

125k ya 2006 3.0td6 RR Vogue mu ?
    Yoksa 140k civarina 2017 1.6 160hp Koleos mu sizce ?
    Arti ve eksilerini degerlendirirseniz memnun olurum. Diger suvlari da katabilirsiniz 160k yi gecmeyecek sekilde.

Bence bic bir sekilde karsilastirma dahi yapmamalisiniz. O araci alip arizasina masrafina vs. raziysaniz renonun yuzune bakmayin bence. Ama masraf cikartmasin diyorsaniz da 10 yildir zenginlerin oyuncagi olmus bir araci almayin.

• a_r_k A kullanıcısına yanıt
    Yani soyle hocam araba fiyatlari uctu 110k ya golf var ama mesela yanimizdan 120k lik e serisi geciyor tum aile off arabaya bak adam ne zengin ana Merso ile gelmis vs yapiyorlar simdi 140k verilen Renaulta bile boyle bakmayip kucumseyecekler.
    Ama ust sinif bir araba ciddi dikkat cekecektir.
    Arizasi derken illa ki Körukler enjektorler elden gecirilmeli. Bunun disinda tabi ki arizasi olur ama 140k verip Renault iste denmesi hic hosuma gitmez yani.

• nbacıshaquılle kullanıcısına yanıt
    Araba havali olsun diyorsaniz marka istiyorsaniz renoya vwne bakmayin zaten. Simdi soyle bir durum var gecen ay 2008 model bir 5.20 alacak olduk. Servise sordugumuzda triger zincirinin degisimi icin 5 ila 6 bin arasinda bir maliyet cilardilar arkama bile bakmadim. boyle arabalari da sanayiyr emanet etmek dogru gelmiyor bana acikcasi. Zevk sizin 140lik reno da dedginiz gibi piyasa sartlarina gore prtalama bir arac olacak. Sahsen bekledigim uc arac var. Birisi yeni 3008 birisi koleos biri de yeni kasa 1.6 160 bg otomatik insignia. Sonbaharda bunlarin fiyatlarina ve insignianin yakisikliligina bakip bir karar verecegim. Eger goyatlar ucuk olursa da ilk tercihim 2015 16 model ful bir superb olacak sahsen.

• Nissan X Trailin aynısı işte.Hatta X Trailin önünü kesmemek için EDC Şanzıman bile gelmiyor.Motor şanzıman herşey aynı.
  • Nasil gelmiyor 1.6 160hp Edc bekliyordum. Ful donanim gelmeyecek ki simdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: FrhtAkdnz

Nissan X Trailin aynısı işte.Hatta X Trailin önünü kesmemek için EDC Şanzıman bile gelmiyor.Motor şanzıman herşey aynı.

Xtrailin otomatigi dogrusu nissanin otomatigi milletin elinde patliyor. O yuzden xtrail yerine crv tercih eden cok kisi var. Bence reno da edc getirecektir. Basta olmasa da 5 6 ay sonra.

• Audiye laf ediyorduk farları değiştirip değiştirip araba çıkarıyorlar diye. Renault artık farları bile değiştirmemeye başladı direk kopyala yapıştırla araba çıkartıyor adamlar
  • Valla hocam Otoparkın ilk sürüş videosundada CVT dediler.Haber sitelerindede o şekilde okudum.Bekleyip Görelim
    Bkz:http://www.ototeknikveri.com/haber/7591/2016-renault-koleos-motor-secenekleri
  • Merakla beklediğim bir araç

Kadjar ile çok güzel bir araç çıkardı Renault piyasaya bende almak için niyetlendim ama şu anda Koleos, Ateca ve 3008'i beklemeye karar verdim.

1.6 dci manuel 105 bin'den başlarsa (kadjar'daki touch donanıma denk donanımla) bence bu araç satar. İlk alanda ben olurum. Ama X-trail gibi alt donanım ve manuel vites getirmezlerse satışları yalan olur bu aracın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donald Draper -- 1 Ağustos 2016; 18:50:13 >
  • Galiba edc de dsg gibi 250nm den sonra dayanamiyor ki 1.5 de yillardir edc varken 1.6 ya koymadilar megane da ama talismanda var mi bilmiyorum varsa koleosa da koyarlar.

• Donald Draper kullanıcısına yanıt
    Yalniz 3008 ve ateca c sinifi suv rakipleri kadjar koleosla karsilastirmak dogru olmaz yani koleos 120 ise 3008 ve ateca da 120 ise kesinlikle kpleos alinmali boyuttan tutun konfor donanim koleos d sinifi oldugu icin ustun olacaktir.

• nbacıshaquılle kullanıcısına yanıt
    talisman 130/160 bg de edc var

edc dsg gibi değil yüksek torka dayanıyor 130 bg 320 tork var o zmaan bunu da kaldıramazdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 1 Ağustos 2016; 23:16:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zaman cvt gibi zevksiz kotu bir sanzumani koymalari direk intihar olur. Cvt Qhasqai kullandim cok kotuydu abi araba hizlanmiyor gibiydi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.