Şimdi Ara

2017 RENAULT KOLEOS (ANA KONU) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
151
Cevap
9
Favori
44.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Edc de sorunsuz degilki. Cift kavrama sahsen ben almam. Gecen ay misafirim vardi, araci ile bir yere gitmemiz gerekti. Arac dci edc. 3 ten 4 e atarken metal ciyirtisi geliyordu. Rahatsiz edici bir ses. Arac sahibi o sekilde kullaniyor. Artik bir gun bir yerde birakirmi bilmem.bu cift kavramalarin daha gelistirilmesi lazim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Renault kaleos,yeni gelecek peugeot 3008,2017de yeni kasa honda crv.aklimdakiler bunlar.ama hicbiri daha cikmadi.millet renoya o kadar para verme diyor.ne fiyatta gelicek bakalim.crv fiyati olursa zaten crv alinir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • talisman gibi bu da şişik fiyatlardan gelir, en az 150 lira isterler. boşuna beklemeyin..
  • 1.6 dizel ile gelmiyor malesef.
    2.0 Dizel CVT + xtrail deki akıllı 4x4 ile geliyor...
  • Hayallerimi yıktın.sanki xtraildeki 1.6 dizel 130 bg modeli gelecek diye biliyorum

• Crv almak daha mantikli degil mi ?

• tilki1234 T kullanıcısına yanıt
    yeni koleos'un kasko deger liste fiyatlarında çıktı.

RENAULT KOLEOS ICON 1.6 DCI 130 CVT 2016 138.600,00 ₺

RENAULT KOLEOS TOUCH 1.6 DCI 130 CVT 2016 126.600,00 ₺

http://www.tsb.org.tr/kasko-deger-listesi.aspx?pageID=631
  • kasko listesinde yer aldıysa gelme olasılığı vardır ama şuanda satışta olan bazı modeller bile listede yok
    yurtdışı sitelerden gördüğüm kadarıyla en düşük hacim 2.0 idi. 1.6 gelse keşke ama 160 varken 130bg hiç olmamış...
  • ankara-06 A kullanıcısına yanıt
    Eger 139 tl ise 155 tllik crv den 16bin tl ucuz 146 tllik xtraillden ise 7 bin tl ucuz duruyor.crv 4x4 diyor ama ben o 4x4u nerede kullanirimiki. Cevremdeki herkes renoya o para verilirmi diyor.crv ninde 2017de yeni kasası cikacakmis amerikada.hondayi aradim bugün; daha kasa yeni degisti 3 seneden once turkiyeye gelmez o diyor.bide peugeot 3008 var yeni cikacak olan.cok guzel.arac ama peugeot nihayetinde ve kaleostan kucuk duruyor. vay arkadaş ne zor is bu araba alma işi

• Ne zaman geliyor kaleos bilgisi olan varmı

• Daha önce 20 Ekim gibi satış tarihi vermişlerdi. Maalesef gecikme olacakmış. Geç kaldılar, herkes Peugeot 3008 siparişi veriyor.
  • Güncel bir haber varmı satış tarihi ile ilgili

• En son ocak ayı içinde lansmanı yapılacak dendi.
  • kodiaq da koleos ta daha önce geleceklerdi, sürekli erteliyorlar. fiyatları da belirsiz, bakalım hangisi önce gelecek ve daha ucuz olacak?
  • Kodiaq erken gelsede 1.6 dizel secenegi olmadigi icin bence eli biraz zayif kalir. Fiyat olarakta koleos bence daha uygun olacaktır. Atecanin fiyatindan sonra kodiaqi dusunmek istemiyorum.
  • Bir haber varmı gelişiyle ilgili
  • fagala kullanıcısına yanıt
    Dun aradim ama belli degil dediler fiyat. Sanirim kodiaqla yakin aciklayacaklar fiyatlari.

• Benim bildiğim koleos ocak ayında satışa sunulacak ama kodiaq mart ayını bekleyecek..Bu yüzden koleosu daha erken görme ihtimalimiz bence daha fazla.
  • haqqi kullanıcısına yanıt
    Ocak diye bi soylenti var ama benim pek umudum yok isin acigi. Umarim dediginiz gibi olur.

• İki gün önce konuştum renault temsilcisi ile.onlardan aldığım bilgi..tabi ne kadar güven olur bilmiyorum .Gerçi araç yurtdışında kodiaq ın gölgesinde kalmış gibi.her yerde kodiaq tan bahsediliyor.ocakta gelse bile skodayı beklemek daha doğru olacak gibi.insanın kafası allak bullak oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.