Şimdi Ara

RENAULT FLUENCE (YENİ MEGANE SEDAN)fiyat ,donanım,tüm detaylar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
0
Favori
82.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: quiet_dead

renault tipsizlikte sınır tanımıyor tipi bozuk bir tasarım daha ekledi ürün gammına

renaultun şuanda sadece coupeleri iyi tasarıma sahip(megane coupe ve laguna coupe) gerisi bir işe yaramaz tasarım fakiri araçlar

herkesin beğenisi farklı bna görede renaultn symbol hariç btn arabalrı gzl
  • kullan - at tekniğine göre yapılmış güzel bir araç.renoyu sevmem(fransız olduğu için) ucuz araç bedava servis yedek parça sorun çıkartmaz hemen satılır elinde kalmaz:D
    ama ben alman araçlarından şaşmam 88 passat bmw mercedes bile bundan konforludur :D :D
  • Dostum sende çok geri gitmişsin (88 model) bari 7 - 8 sene daha gel bu tarafa
  • yanlışlıkla yeni lagunadan yakışıklı yapmışlar
  • gözümü tırmalayan bir tarafı var ama

yok yok beğenmedim ben...
  • abicim ismide gıcık sölemesi zor hay ben sizin koyacağı isme
  • satışları yine iyi olacaktır
    yuvarlatılmış gibi olmuş
    @mashar2alanson-- derleme için teşekkürler
    bence megane adını değiştirmeseler daha iyi olurdu(tabiki adamların bir bildiği vardır belki Türkiyede
    yine megane adıyla satılır
  • Mondeo için en çok eleştirilen şey arka tasarımdır bildiğiniz gibi.

Aracın özellikle arka diz mesafesi,sürüş özellikleri çoğu otoriteyi memnun etmekle beraber arka tasarımı eleştirilmiştir.

Bu konu böyle biliniyorken tam 2,5 sene sonra çıkardığınız yeni bir modelin arka tasarımını,tek beğenilmeyen yeri arka tasarımı olan mondeoya benzeten Renault tasarım mühendislerini selamlıyorum

Satış konusunda hiç kimsenin şüphesi olması zaten,dizel motoruyla yine çok satacaktır.
  • ben yine beğenmedim çok sıradan bir tasarım iç kısımda çok sade ve kalitesiz gibi geldi
  • bu araba banko satacağı için fazla üstüne düşmemişlerdir..ama nedendirki bana tasarımı hoş geldi sefa geldi.

birde göze aşina modelin yeni kasası çıkınca alışma sendromu yaşanması normal.beğenmediğini söyleyen bir çok forum dostu bu aracı daha sonra

sevecek ve diğer tüm arabalaradan daha üstün olduğunu yorumlarında yazacaktır,toz dahi kondurmayacaktır.

meganh adı değişmesse iyi olur ismi türk halkına zor gelir.birde sedan yine bizim üretimimizmi olacak.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gt-40 -- 1 Eylül 2009; 9:58:40 >
  • ismi değişmeyip de ön tarafı meganIII hb ile aynı olsaymış çok çok güzel olurmuş.ilk makyajda ön farlarda değişiklik olur gibime geliyor.
  • bir foto daha

RENAULT FLUENCE (YENİ MEGANE SEDAN)fiyat ,donanım,tüm detaylar
  • bence araç fena değil.iyi bir satış politikası ile gayet güzel rakamlar yakalanır bu araçla.keşke önünü biraz daha ağır başlı yapsalardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutsal

bence araç fena değil.iyi bir satış politikası ile gayet güzel rakamlar yakalanır bu araçla.keşke önünü biraz daha ağır başlı yapsalardı

yada önü hb nin aynısı olsaydı arkası bnm hoşuma gtti.arabann ismi fluence ama bizim milletmiz arabaya yine megane sedan der

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilysblc -- 2 Eylül 2009; 11:19:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkvan

Bence şişman bi adama çarpmış

arkadan mondeo önden adama çarpmış yandan güzel görünüyo
  • bu ne yaaa yeni kasa linea sanki :)))

içi güzel ama
  • Bir gariplik var araçta. Hiçbir modele benzemetim ama 2010 çizgileri de taşımıyor bence. Dümdüz bir araç olmuş Toyota Corolla gibi mesela. Markaya özel bir karakter çizgisi yok.

İçinde de en çok kullanacağımız CD-radyo en altta vitesin önünde. Normalde yukarda olmasını tercih ederdim. Yukarda bilgi ekranıda vardır ama CD takıp çıkarmak zor olur diye düşünüyorum.
  • Fotoğraflara bakıp karar vermeyin. Aracı görmüş ve içine binmiş biri olarak şunu söyleyeyim, oldukça iri ve kaliteli bir araç bu. Şu anda benim gözümde eskisi bunun yanında oyuncak gibi kalıyor ve bununla kıyas bile edilecek gibi değil, gerçeğini görünce anlayacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seko92

Fotoğraflara bakıp karar vermeyin. Aracı görmüş ve içine binmiş biri olarak şunu söyleyeyim, oldukça iri ve kaliteli bir araç bu. Şu anda benim gözümde eskisi bunun yanında oyuncak gibi kalıyor ve bununla kıyas bile edilecek gibi değil, gerçeğini görünce anlayacaksınız.

arabayı nerde gördnz ve bndiniz acaba
  • İsminde meymenet yok. Keşke değiştirmeselerdi.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.