Şimdi Ara

RENAULT FLUENCE (YENİ MEGANE SEDAN)fiyat ,donanım,tüm detaylar (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
291
Cevap
0
Favori
82.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkdaşlar megane 2 ne haldeydi ne hale geldi. şu an bile son versiyonları flu dan iyidir. ama her üretilen yeni aracın illa cocukluk hastalıkları vardır. kısa zamanda makyaja gidip düzelecektir en azındna bazı şeyler. alan herzaman ilk alanlara oluyor. yoksa ne markalarla ne sounlar yaşayanlar var. vw spor modlei scirroco alanların şanzımanla ilgili neler çektirler araştırın bakın . daha neler neler.
  • Arkadaşlar sıkı bir renocuyumdur.Yahu bu Elektrikli Fluenceler nasıldır? tavsiye edermisiniz dostlar?Ben pek bilmiyorum bu aracı ciddi cddi almayı düşündüğüm bir araç bu son zamlardan sonra
    gerçi kullnım felan nasıl olacak şarzlı mı ne hiç bir fikrim yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Askin Dogan

Arkadaslar bugun gittim ve SUPERB 1,6 TDI aldım, comfort modeli ama sunroof, 4 koltuk ısıtma, fonksiyonel direksiyon, hız sabitleme ve bolero muzik sistemi var aracta.53,500 tl verdim,
    iyi mi yapmısım sizce ?

Eğer uzun süre kullanacağım diyorsanız çok güzel bir tercih bu paraya 1.4 dizel corolla veriyorlar octavia bile corolladan üstün benim gözümde.Zaten yeni octaviaya bakarsanız passat boyutlarına yakındır.

Edit:Anlatım bozukluğu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adalet mülkün temeli -- 30 Nisan 2011; 21:14:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizkubi

Arkadaşlar sıkı bir renocuyumdur.Yahu bu Elektrikli Fluenceler nasıldır? tavsiye edermisiniz dostlar?Ben pek bilmiyorum bu aracı ciddi cddi almayı düşündüğüm bir araç bu son zamlardan sonra
    gerçi kullnım felan nasıl olacak şarzlı mı ne hiç bir fikrim yok

Bence biraz beklemenizde fayda var elektirikli oto sisteminin tam oturması lazım ne gibi sorunlarının olduğunu bilmiyoruz ilk üretilen aracı almamak taraftarıyım biraz beklemekte fayda var bence.
  • Fluence ZE nin menzili dediklerine göre 185 KM.. ayrıca aylık olarak 80 Eur pil ücreti alıyorlar sizden..
    Yani aracı alıyorsunuz ancak her ay 80 Eur pil parası vermeniz gerekiyor aylık olarak...
    Ama tüketimi açıkladılar da 4 Lira mı öyle bi şey dediler 100 Km lik yol sonunda.... Bence önemli olan Elektrikli otomobil değil , şarj istasyonlarının çoğalmasıdır..
  • Arkadaşlar sahibinden.com da 2010 model Fluance Privilage düz benzinli bir araç buldum. Temiz kazasız bir araba 35.000 TL. fiyat var. Nasıl sizce değer mi?
  • eski kasa fluence satışları yokmu sitede fiyatları bulamadımda ?

fiyatlar bayağı düşmüş gibi eski kasanın birde
  • Herkeze slm fluence 2010-2011 makyajsız olan modellerin donanımlarını yazabilecek arkadaş varmı. Hangi pakette ne özellikler var detaylı olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar elimde 2012 fluence orijinal ekranı ve teybi var almak isteyenlere satabilirim.

Navimexin navigsyonunu taktığım için boşa çıktı

• Megane idi fluence oldu tekrar Megane oldu

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.