Şimdi Ara

*** Renault FLUENCE Sevenleri ve Kullanıcıları Grubu *** (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.279
Cevap
102
Favori
1.314.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: msaltik

inşaatcı aleti demeyelim de...

aramızda Harita mühendisleri olabilir

harita mühendisliği ve şakül?????olabilir olmaz demiyorum ama inşaatçı aletidir...yok hocam ya sizin bilgilerinzide bir eksiklik var:))
  • olmaz deme zaten,

yalnız bugün seni hepten zayıf gördüm ingenia...

sen istersen bi tasarruf moduna geç artık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ingeniatorem

quote:

harita mühendisliği ve şakül?????olabilir olmaz demiyorum ama inşaatçı aletidir...yok hocam ya sizin bilgilerinzide bir eksiklik var:))

belki msaltık uygulamalı olan bir derste görmüş olabilir. burası türkiye olmaz demeyin. şansınızı deneyin sizede çıkabilir:)))
  • quote:

ingeniatorem hocam amma geç cvp yazıyosun

iki nick'in mi var yoksa, çözemedim...

hocam hızlı yazıyorum yazmasına da site hızıma yetişemiyor...farkındaysanız...ayrıca biizm yüzümüz ak alnımız acık..neden iki nik kullanayım...ole yalan dolan işlere giremem ben...hem ne derdim ole bişey yapmaya...hocam siz iyice gaipten sesler duymaya başladınız...ikinci nikim kim acaba...soleseniz de ben de bilsem:)))
  • aslında size bir itirafta bulunsam ii olacak hocalarım. ben onbaşılığa taktım. çavuşluğa yükselebilmek için saçma sapan yazıom. beni mazur görün komutanlarım

• valla onu da donanimhaber çözsün...

yazım tarzınız çok benzer olan arkadaşlar var... el yazısı gibi

neyse hayırlısı olsun.

bu arada başlığı gereksiz şişirmesek iyi olacak. bilgiye ulaşımı engellemeyelim
  • msaltık hocam benim başlığı şişirme gibi bir niyetim yok asla. ama arada sizin gibi değerli arkadaşlarla burdan muhabbet iyi gelio.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marker01

quote:

quote:

belki msaltık uygulamalı olan bir derste görmüş olabilir. burası türkiye olmaz demeyin. şansınızı deneyin sizede çıkabilir:)))

çok haklısnızı sn marker...olabilir...bence msaltık bey mühendislik fakülteisninde bir şakül gördü onu haritacı aleti sanıyor da olabilir...bereket voltmetre görmemiş onuda haritacı aleti sanacak nerdeyse:))))))))))))))))))))))))))))))

• quote:

quote:

quote:

quote:

çok haklısnızı sn marker...olabilir...bence msaltık bey mühendislik fakülteisninde bir şakül gördü onu haritacı aleti sanıyor da olabilir...bereket voltmetre görmemiş onuda haritacı aleti sanacak nerdeyse:))))))))))))))))))))))))))))))

hocam ben onu o maksatla söylemedim ki. benide girdabın içine çekmeyin lütfen iki rütbelinin arasında eziilmek istemem:)))) hepinizi seviyom.

• quote:

valla onu da donanimhaber çözsün...

neyse hayırlısı olsun.

hocam belden aşağı çalışmaya başladınız...yazıklar olsun size...hiç yakıştı mı ???
    sanırım sn marker ile beni aynı kişi sanıyorsunuz...moderatörlere mesaj atın hemen ip yayınlasınlar bakalım kim kimmiş???

• hocam ben onu o maksatla söylemedim ki. benide girdabın içine çekmeyin lütfen iki rütbelinin arasında eziilmek istemem:)))) hepinizi seviyom.

sn marker ben de sizi seviyom ama msaltık hocam sanırım biraz iyi değil bugün...ayarı kaçmış sanırım:))))
  • quote:

quote:

neyse hayırlısı olsun.

hocam belden aşağı çalışmaya başladınız...yazıklar olsun size...hiç yakıştı mı ???
    sanırım sn marker ile beni aynı kişi sanıyorsunuz...moderatörlere mesaj atın hemen ip yayınlasınlar bakalım kim kimmiş???

gerçekten öylemi sandı. hayır canım alakası yok bence. ben adanalıyım. kendime fluence alınca googledan bu forumu buldum ve daha yeni üye oldum. sonrada burdaki yorumları arkadaşları görünce sohbet hoşuma gitti. zeka oranı yüksek bir forum bu. ben benim anlıyacağınız.
    gerçi insanlar çift yaratılmış derler. yoksa o senmisin. seni burda bulacağım hiç aklıma gelmemişti:)))))

• quote:

quote:

quote:

neyse hayırlısı olsun.

gerçekten öylemi sandı. hayır canım alakası yok bence. ben adanalıyım. kendime fluence alınca googledan bu forumu buldum ve daha yeni üye oldum. sonrada burdaki yorumları arkadaşları görünce sohbet hoşuma gitti. zeka oranı yüksek bir forum bu. ben benim anlıyacağınız.
    gerçi insanlar çift yaratılmış derler. yoksa o senmisin. seni burda bulacağım hiç aklıma gelmemişti:)))))

sn marker hakkaten sizi sevdim espri yeteneğiniz hoşuma gitti...ama tabi üstüste espriler patlatınca msaltık bey biraz ezildi büzüldü sanırım...biri destek atsa iyi olacak msaltık beye...hocam hala daha bizi aynı kişi sanıyor musnuz???muhahahahahahahahaha

• yok hayır bir de el yazısı demiş...yaw arkadaş klavyeden yazıyoruz ya klavye bilgisayar..ne el yazısı...siz şimdi burdan parmak izimizi de çıkarırısnızı....muhahahahahahahahaahahahahahaa
    msaltık bey hakkaten yerlere yattımmgülmekten:))))))))))))))
  • El yazısı derken msaltik yazı stilini kastetmişti Tahoma,arial,verdana gibi..
  • arkadaşlar o değilde araç kendini kilitlediği zaman çıkardığı bip sesi, ve de dikizleri kapaması ortamda bayağı göze çarpıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RekLii

El yazısı derken msaltik yazı stilini kastetmişti Tahoma,arial,verdana gibi..

sn rekli bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim...espriniz güzeldi:))
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RekLii

El yazısı derken msaltik yazı stilini kastetmişti Tahoma,arial,verdana gibi..

sn rekli bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim...espriniz güzeldi:))

Ben teşekkür ederim.
  • bu araç bir önceki aracıma göre fazla yakıyor gibi
    sonuçta varsın yaksın. sevdim bunun sürümünü:)
  • gerçi hız sabitleyici konusunu anlayamayan ingenia arkadaşımızın o esprimi anlamasını beklemek doların 0.5 TL olacağını beklemek gibi bişe...

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.